Voor mij ook niet we kunnen nu wel iedereen zijn bmi berekenen maar of we dat nou willen weten ik niet van mij mag het weg!
Het is wel het makkelijkste dat 1 iemand de lijst bijhoudt misschien zou het in een excel bestand kunnen en die 1 keer per week plaatsen?
Ja en dat is dan ONS weeg moment . Alleen op die dag wegen we ons en geven de resultaten door. En dames ook al ben je aangekomen ipv afgevallen dan maakt dat niks uit iedereen heeft wel eens moeilijk moment. En voor de emo eters misschien kunnen jullie elkaar als we een tijdje bezig zijn buddien dat als iemand een moeilijk moment heeft ze kunnen PB-en sms of anders manier van contact. Want sommige mensen hebben net iets meer steun nodig dan de ander.
BabyBergen 14-12-2011 78,2 kg, maat 42 doel 60 kg Agnes 14-12-2011 80,1 kg, maat ??? doel 60 kg petrabr 14-12-2011 71,5 kg maat 42 doel 60 kilo Chiggy 14-12-2011 73,5 kg, maat 40 doel 65 kg Milujem 14-12-2011 117 kg maat 48 doel 83 kilo Cynnie1984 14-12-2011 117 KG maat 48 en wil naar 85 kg zustertje 14-12-2011 109 kg maat 44/46 wil naar 85 kg Willie32 14-12-2011 100 kg maat 44/46 wil naar 80 kg Cynthia 14-12-2011 70,4 kg maat 40 doel 60 kg Melanina 14-12-2011 72 kg maat 42 doel 65 kg Als je er nog niet op staat is het misschien handig om mij een pb te sturen, dan zet ik je erbij. Ik heb de lengtes eraf gehaald, anders heb ik te weinig ruimte voor de volgende weging.
Wat fijn dat je dat wilt doen!! Wanneer gaan we wegen dames? Elke woensdagochtend, las ik dat nu goed?
Weegmoment, ik vind zelf de maandag wel prettig. Zo kun je vol goede moed de week tegemoet gaan. Ik denk dat ik wel een hyves ga aan maken, zodat we elkaar daar persoonlijk kunnen vinden. Ook kan ik daar de weging per week plaatsen en zo kan iedereen terug kijken en plaats ik de nieuwe op maandag hier. Voor degene zonder hyves, het is natuurlijk niet noodzakelijk om daar lid te worden aangezien alles hier geplaatst word.
Niet echt...ik wil het binnen anderhalf jaar zeker gehaald hebben dat is het streven maar mocht ik zwanger worden houd het op natuurlijk
Voor de weight watchers moet ik elke dinsdagavond wegen dus ik weeg dinsdag avond en post ik het woensdag ochtend
Ik vind bijna alle dagen goed behalve vrijdag dat werkt meestal niet super want dan heb je kans dat je in het weekend wat gaat snaaien en dan heb je dagen zat om het er weer af te krijgen voor vrijdag Ik hoor het wel wat er beslist wordt~!
Goed idee Heb mezelf vanmorgen toevallig al gewogen (ben zelf al 1 kilo kwijt joepie) en ga dus 'officieel' met jullie allemaal van start per vandaag! Volgende week woensdag dus weer wegen. Gaat me moeite kosten, want sta er het liefste om de 2 a 3 dagen op.
Dus woensdag it is! Nu nog jullie mening over de hyves.... Wat niet geheel onbelangrijk is (zeker in mijn geval) Is dat als we een hyves openen je niet meer anoniem bent....
Ik ben niet meer zo van hyves geef doe dan maar Facebook? en dan een prive groep die alleen door ons gezien kan worden? ik zal een kijken of ik het voor elkaar krijg om er 1 te maken
Hallo dames hoop ook dat ik me mag aanmelden..ik wil gewoon gezonder gaan leven en niet meer gaan snoepen ben helaas ook een emotionele snoeper.. Wel ben ik bezig voor een 3de kindje maar wil hopelijk nog even wat kilo's kwijt en zodra ik dus zwanger ben lekker gezonde de zwangerschap door kan..heet dus Chantal 32 ben 163 en weeg 70 nou sucses voor ons allen in 2012 doeg
Succes dames! Ik doe zelf weight watchers sinds 2 weken en ben nu 3 kilo kwijt, ik moet er nog 37 Zo makkelijk dieet, kan niet geloven dat ik ermee afval! Mag alles eten en heb bijv gister lekker chips op. Maar ik kom niet meekletsen, dan kan ik nooit bijhouden. Maar veel succes jullie!
Woensdag wegen vindt ik ook een goed idee. Ik vindt het ook prima om een hyves te doen,op fb zit ik niet. Dus lees het wel wat de keuze wordt