Waarschuwing: Topic met hoge misselijkheidsfactor De titel zegt het al: wat is het állervieste wat je ooit hebt moeten doen? Ik ben erg benieuwd naar jullie walgelijke ervaringen
Er was nog niemand die gereageerd heeft, dus kan ik ook niet misselijk worden Hier toen pleegdochter die grieperig was beneden aan de trap riep dat ze had overgegeven. Kan ik best goed tegen normaal, maar ik was boven bedden aan het opmaken en loop dus naar beneden. Had ze havermoutpap gegeten en dat kwam er dus uit, van de ene kant van de hal tot aan de andere kant waar de trap begon. ongeveer 2 meter. Zij heeft met heel veel moeite een emmer sop aangegeven en toen ben ik gaan ruimen.
Vroege spande ik mijn zusje altijd voor mijn karretje. Ik bood haar dan geld aan iets op te ruimen als bvb de kat zijn behoefte in de keuken had gedaan. Dat ik op mijn zelf ging was dat af gelopen natuurlijk. Vieste wat ik heb meegemaakt is denk ik wel de keer dat mijn zoontje zijn poepluier heeft afgedaan en heel zijn kamer heeft onder gesmeerd.. Het meeste was al gedroogd en kreeg ik er alleen af door water te weken... pfff die lucht was echt onbeschrijfelijk...
Imensa, nu je het zegt. Mijn oudste (bijna 18, dus is het al lang geleden) heeft dat ook ooit eens gedaan, het zat aan zijn vingers en die stopte hij ook nog in zijn mondje. Zijn hele kamer zat onder. Stinken! En bijna niet schoon te krijgen. Twee maanden later heeft hij het ook met sudocrem gedaan, minder vies, maar nóg moeilijker eraf te krijgen.
Een hok van een puppy schoongemaakt wat vol zat met slijmerige groene diarree en kots met allemaal nog kronkelende spoelwormen er in! Gaattveerrrr!
Op me vorige werk...er was een openbaar toilet welke wij dan wel moesten voorzien en schoonmaken. Nou was dat nooit lekker schoon natuurlijk... Maar op een vrijdag dat het markt was, hadden ze het op de mannen toilet wel heel bont gemaakt (expres), de pot, de wastafel , de borstels, handdoekmachine zaten echt onder de stront!! bovendien was er op de grond gepiest en zaten er serieus poep-handafdrukken op muren en deuren. ... Nou dan voel je je niet happy als je dit moet schoonmaken (ik dus) Wow wat vies...ik had nog gepleid voor een schoonmaakdienst maar helaas... Ik heb wel gezegd volgende keer weiger ik...
Oh fijn dat plaatje ja Volgens mij heb ik een keer iets in de wc-pot laten vallen - nadat ik gepoept had. Doortrekken betekende dat dat ook weg was. Dus dat was lekker hengelen..
Stallen vol met maden schoonmaken.. Echt dat het helemaal krioelt van die beesten. Echt walgelijk, zo goor!
Een golden retriever pup van 8 weken in huis met ernstige giardia......wat een hel. Ik werkte bij de prenatal en een zwangere vrouw ineens zo misselijk/beroerd en stond zo te kotsen terwijl het overal heen spetterde. Iemand die na het uitgaan zo vriendelijk was geweest om tegen het raam van onze winkel te kotsen.De volgende dag was het lekker aangekoekt..
Voornamelijk zijn het dingen die ik tegen kwam tijdens mijn werk * Een oude vrouw die in bed lag en niet die nacht gealarmeerd heeft dat ze zichzelf onder gespuugd had. Ze kon zelf het bed niet uit komen en was afhankelijk van de thuiszorg. Ik trof haar 's Ochtends compleet doorweekt aan in bed onder het braaksel...Bah! Ik kan veel dingen hebben maar die geur was zo doordringend. * Een client met een open wond aan het been waar de beestjes in en uit kropen. Brrrr. Het been moesten wij (wijkverpleging) gaan verzorgen en spoelen.
We hadden hier een tijd een konijn buiten rond huppen Waarschijnlijk uitgezet door buren ofzo. Tot op een dag ik dacht wat ligt er op de,weg voor het huis. Was het arme beest platgereden, en ik heb hem met een schep van de straat geschraapt. Details bespaar ik maar even
Ik ging voor het eerst de badkamer van ons nieuwe huis schoonmaken. Op zich was alles redelijk schoon maar het putje van de douche zat helemaal vol.met zwarte haren van de vorige bewoner ieuwwwwww ik vond het zo vies moest ze er ook.nog uitvissen gruwel lekker slijmerig van de shampoo. Daarna liter chloor overheen gegooid bahhh.
prullenbakken met maden. Ik werk in de zorg dus kom vaak genoeg met ontlasting en braaksel in aanraking. Maar wat ik echt heeeel vies vind is sputum/slijm brrr. Vooral als iemand er zo lekker bij zit te rochelen. Bah! Alleen ja met noro-virus oid dan is het wel pittig en moet ik af en toe ook even diep zuchten, maar dat komt omdat alle uitwerpselen een heel typische geur krijgen. Heb wel eens gehad dat ik een kamer binnen kwam en de ontlasting en braaksel door heel de kamer met een spoor naar de badkamer lagen, ja dan sta je wel even te kijken waar je moet beginnen. Bed, bewoner, toilet en vloer alles was vies. Maar het is goed gekomen. Vies vind ik ook toen een bewoner een keer een open wond had en er een kledingstuk in vastgeplakt zat, was wat opgedroogd, en dan dat lostrekken brrrr. Verder kan ik zo gauw even niets bedenken.
Ohja... we waren pas weekje weg en hadden ons slaapkamer raam open gelaten zodat onze katten naar binnen en buiten konden. Nouja we kwamen thuis en het stonk, dachten dat is de kattenbak, die weg gedaan, maar stonk niet minder, ik gedweild enzo, iets minder maar nog niet helemaal. Ik was die avond gaan werken. kreeg ik een berichtje van mn man dat ie de oorzaak gevonden had, bleek er een dode muis in de woonkamer te liggen. GATVER! Cadeautje van de katten. Dat vind ik ook vies, die dode beesten van de katten. Pas ook een levende kikker, was een heel gedoe om dat beest weer naar buiten te krijgen.
Mijn eerste huurwoning (via een vriend) schoonmaken, kropen maden in de keuken en liepen kakkerlakken over de bovenverdieping. Hele binnenplaatsje (zo'n 4m2 was volgepropt met vuilniszakken, ook onder de maden). Heb met een plamuurmes de ruimte rond het gasfornuis schoongemaakt, was zo dik aangekoekt dat er gewoon allemaal stukken macaroni uit tevoorschijn kwam. - oor uitgespoten van oude mannen, komt soms echt een rotte lucht vrij en moet je dan met pincet die bruine prop uit het oor pakken, bah. - schoonmaakbaantje gehad op mn 15de bij een psychiatrische inrichting. Had gewoon iemand in poep een heel gedicht op de muur gekalkt.. dat was wel het toppunt.
Okeeee komt ie dan De kat had gras gegeten en er hing een sliert gras uit zn achterste met p**p eraan ieuw. Toen heb ik heel voorzichtig die sliert eruit getrokken, deed niet eens pijn maar bah wat een gore kat! Soms ook sleetje rijden met p**p aan zn kont jakkes. Oh ja en een andere kat van ons hadden we van boerderij altijd diaree enzo en wel paar keer ontwormd. Toen moest ie kotsen en kwamen er dus ook een hele bak wormen mee kots kots. Diaree was wel over Nog meer, bij een babykatje op me werk moeten kammen met vlooienkam en dan alle vlooien in bakkie heet water kieperen en je zag die smerige beeste over de kat rennen so goor he.