Hoi meiden, ik weet niet of er al zon topic bestaat maar ik zou graag verhalen willen horen van jullie of jullie iets specìfieks anders deden in de ronde dat je zwanger bent. Ging je bv op vakantie of was het naar n bepaald onderzoek zoals n hsg wat je ook soms wel hoort.. Ben heel benieuwd naar jullie reacties groetjes gelukje7
heel cliché, maar ik had het losgelaten die maand. geen ovulatietesten gebruikt, geen seks gehad op de meest vruchtbare dagen, gewoon een wijntje gedronken en er niet echt aan gedacht. Ja, en toen was het raak! Na 10 maanden!
Ja! Weer genoten van de seks. Bij mijn zoontje was het ronde 23 pas raak. Vooral veel seks gehad omdat het moest. Zag het als iets wat nodig was om zwanger te raken. De maand dat ik wel zwanger raakte, liet ik het los met een mooie test als resultaat. Bij de tweede alleen bij ronde 1 in mijn hoofd druk ermee. Ronde 2 veel meer relaxed en zie banner
Idem, was er ook minder mee bezig... op reis en gewoon op mijn slijm gelet... Op mijn pc heb ik eigen kalender gemaakt, maar die had ik toen niet mee, dus ik rekende ook minder. En toen 1x geklust (en ik geloof al niet in lucky shots); iets vroeger dan gerekend, maar wel na wat slijm... en bingo Denk dat ik soms vroeg ei heb... al kan je je lichaam nooit volledig vertrouwen... Dus helaas, beetje loslaten... maar geloof me, ik vind dat ook niet simpel.. En nu helemaal niet, want heb uiteindelijk mk gehad... dus voor mij begint het opnieuw, proberen loslaten Succes !
Hier 2 maanden na de laparoscopie zwanger geworden! (waarbij eileiders doorgespoten zijn!) We hadden die maand maar 3x geklust. Ik had er gewoon echt geen zin meer in! Ik vond dat dat maar genoeg moest zijn en dat was ook zo Helaas een vmk geworden. Nu starten we met IUI, dus loslaten zit er niet meer in!
Oktober HSG onderzoek gehad. 3 dagen later mijn eisprong. Die avond ervoor geklust en methode randjesfietsen toegepast. Op advies van vriendin. Zie filmpje Randjesfietsen Of het hierdoor of door een combi van komt?? Ik weet het niet. Weet wel dat ik bijna 1,5 jaar bezig was met zwanger worden.
Waren er niet mee bezig.. Had wel gedroomd dat ik zwanger zou zijn (milan was een ongepland kadootje)
Geen ovu testen, maar 1x klussen in de juiste week ipv 3x en het loslaten en niet stressen. Houding van als het komt dan komt het.
Ja. Ik was er ook veel te veel mee bezig (maar kon het ook echt niet loslaten). Toen na een feestje hadden we weer eens dronken, vieze seks zonder een baby maken in gedachten. Verder die maand helemaal niet op "het juiste" moment geklust. Dus dacht ik dat ik zeker niet zwanger was. Dat was een jaar geleden en nu hebben we een heerlijk mannetje thuis
De ronde dat ik zwanger was geworden was nou net (heel cliche) de ronde waarin ik er niet mee bezig was. Ik zou in december uitgerekend zijn en dat leek mij 'niet handig' en ik was het even helemaal zat dus we zouden een maandje 'overslaan'. 1 keertje 'het' gedaan in wat achteraf mijn vruchtbare periode was en toen was ik dus wel zwanger (en in december uitgerekend vond ik ineens helemaal niet erg meer )
Zelfde hier, ik ben in ronde 4 zwanger geraakt maar ronde 4 was wel de ronde dat ik alles los liet. Ik dacht niet meer aan me vruchtbare dagen, ik rekende niets meer uit. Ik liet het los en het resultaat zie je in me banner
Hier net meer mee bezig geweest die maand. Begonnen met temperaturen en dagelijks klussen ipv om de 2-3 dagen. En toen was het raak...