Dat is bij mij altijd al de was geweest. Gelukkig heb ik een droger maar dat opvouwen en terug de kasten in stel ik altijd uit.. Het houdt nooit op haha
We hebben geen doucheputje in het midden van de badkamer, uiteraard wel in de douchecel. En op zich is het helemaal niet veel werk. Voor een normale beurt ongeveer een half uurtje.
Koken... Voor strijken, ramen wassen, bed verschonen etc hebben we een schoonmaakster die 1x in de 2 weken komt. Van de dingen die ik zelf moet doen vind ik koken echt het vervelendste. Betrap mezelf er ook wel op dat ik vaak voor iets makkelijks ga, kant en klare pakjes zijn mijn favoriet. We zijn allemaal kerngezond dus aan mijn kookkunsten zal het niet liggen
dit idd. strijken vind ik niet zo erg maar dat opruimen. op een gegeven moment heb ik dan 3 gestreken goed staan en tja dan moet ik wat want dan heb ik geen manden meer over haha verder ramen zemen. bah bah bah. ik heb er ook nog eens 31 dus dan begrijp je het misschien wel. 3x per jaar komt de glazenwasser de buitenboel wel doen maar goed tussendoor moeten de beneden ramen ook wel. binnen doe ik ze misschien 2x per jaar. ben dr wel paar dagen mee bezig altijd. bah bah bah :x
Stofzuigen! Ik heb altijd ruzie met dat ding! Daarom doet mijn man het eigenlijk altijd . Strijken doe ik niet aan, behalve strijkkralen dan De was vind ik niet zo erg, heb een droger die ik eigenlijk niet gebruik (alleen deze tijd als de was niet snel droogt. Het wordt kouder maar de verwarming is nog niet aan. Handdoeken gaan er nu in 1 keer per week).
Was opvouwen. Bahbah en nog eens bah. Daarom vouw ik het echt DIRECT als het droog is. Anders blijft het liggen en komt er helemaal niks van.