Hallo dames, Mijn dochtertje van 10,5 maand D Wil steeds nog een voeding om 23:00 en rond 3:00 snachts nog is dit normaal? Ik ken het niet van mijn zoontje . Wie heeft dit ook en hebben jullie er iets mee gedaan?
Als ze overdag genoeg eet, zou het niet meer hoeven. Medische klachten uitgezonderd. Hoeveel eet ze, drinkt ze?
Ik zou in de behoefte van je dochter meegaan. Mij werd het steeds met klem afgeraden door het consultatiebureau, met het gevolg dat ik 's nachts een doodongelukkig huilend kindje met honger had. Ze laat het vanzelf staan. M'n dochtertje krijgt nu de laatste om 21:00 en de eerstvolgende om 8:00 weer. Het is geen poppetje met een handleiding zoals het consultatiebureau iedere keer doet voorkomen
Gaat t om bv? Vind ik no wel verschil. Als het kv is zou het echt niet meer moeten. Dan zou ze overdag genoeg moeten hebben. Met bv is dat natuurlijk wel een ander verhaal, hoewel t me wel verbaasd. Toch opletten dart geen gewoonte wordt die je moet gaan doorbreken.
jouw dochter is 7 mnd, tot 6 mnd is een nachtvoeding nog heel gewoon en iets langer ook nog wel. Maar met ruim 10 mnd zou het niet nodig moeten zijn. Tenzij het bv is, dan hebben ze vaak nog tot 1 jaar nachtvoeding. ts als het om fv gaat zou ik beide voedingen minderen. Als het om bv gaat is het vooral hopen dat het gauw over is.
Als ze hier wakker word en dat is regelmatig, dan geef ik haar een flesje water, dat helpt hier altijd erg goed, wellicht zou dat ook voor jullie kunnen werken. Maar flesvoeding zou ik niet meer geven.
Ik geef mijn dochter 's nachts als ze de behoefte heeft een fles met 180ml water met maar 2 schepjes voeding. Ik heb geen zin in een huilend kind 's nachts en wil haar ook niet bij me in bed. Overdag eet ze goed en is ze vrolijk en tevreden. Ik maak me er niet druk om. Als ze er geen behoefte meer aan heeft dan slaapt ze vanzelf door.
Tsja, wat is normaal.... Ik zou zelf kijken naar de voeding overdag. Misschien kun je daar wat mee. Maar mn zoon van bijna 14 maanden heeft een poosje terug elke avond nog twee flessen melk gehad. Niet volgens t boekje natuurlijk. Nu is die tweede fles 'over' ,maar vraagt mn zoon nog weleens om drinken,maar is dan met water tevreden. Vind dat ook niet raar na een warme dag. Ik zou gewoon met je kindje meegaan en even achterwege laten van wat het bij n ander is. Ik neem aan dat je geen grote flessen geeft? Ikzelf ben niet zo van t verdunnen van flessen. Dus zou gewoon 90 met drie schepjes geven
Hoi dames bedankt voor de reactie ze eet opzich genoeg alleen drinken is bagger! 3:00 fles 90 cc 7:30 bord pap van 120 cc melk 9:30 fruithap/stukjes paar slokjes sap 11:30/12:00 1,5 brood met paar slokjes sap 13:30 fles 90cc 15:30 bakje yoghurt/cracker/koekje 17:30 avond eten vers 19:00 fles 90 cc 23:00 fles 90 cc Het lijkt mij of ze genoeg moet hebben toch?
Ik vind het erg weinig, de melkhoeveelheid overdag dan. Je zegt dat ze weinig drinkt, ik denk dus dat ze puur voor dorst wakker wordt. Ze is 10 maanden en heeft in principe behoefte aan 300 ml zuivel per dag (500 ml max). Ik zou dus voor ze gaat slapen een lekkere fles geven van 180/6, en overdag heel veel water of thee aanbieden. Dit kan je in een rietjesbeker doen en die bij haar in de buurt zetten, dat ze niet 'vergeet' te drinken en ook tussendoor kan drinken, niet alleen bij een eetmoment. Meestal zie je dat zo'n beker toch wel leeg gaat over de dag.
Heb je al iets ingezet om de voedingen 's nachts kwijt te raken, of heb je tot nu toe gewoon gevolgd? Overdag drinkt ze erg weinig, ook van de melk, dus dat ze nog komt 's nachts vind ik dan persoonlijk niet heel gek. Hoe bied je het overige drinken aan? En drinkt ze meer melk als je grotere flessen aanbiedt?
Dit is mijn schema, toen was ze bijna 11 maanden. ( gekopieerd uit een voormalig topic) 8:15 150cc melk plus pap 10:00 fruit/ water 12:00 1 boterham met beleg en 150cc melk ( gaat meestal helemaal op) ( middagslaapje 2,5 a 3 uur) 15:00. Tussendoortje met water 17:30. Avondeten met een beetje yoghurt en water 19:00 210cc melk ( gaat ook helemaal op) Mijn dochter heeft vanaf 14 weken geen nachtvoeding meer nodig gehad. Ik vind dat jouw dochter weinig drinkt, waarschijnlijk komt ze daarom 's nachts.
Das 480cc melk per dag. Ik vind dat juist een normale hoeveelheid melk voor die leeftijd hoor. 300-500cc is dan toch voldoende op die leeftijd? Mits ze natuurlijk de rest van het eten ook goed eten natuurlijk.. Wel vind ik vreemd dat je 4x 90cc geeft gedurende een dag. Ik zou daar 3 flessen van maken. 3x150/5 bijvoorbeeld. Of wilt ze dat niet opdrinken?
Die hoeveelheden dronk mijn zoontje ook... hij kreeg geen grotere hoeveelheden weg. Is dat bij jouw kindje ook zo? Want je kindje mag best grotere flessen,maar als t niet gaat.....
Ik wil die flessen wel groter aanbieden maar ze drinkt dan maar z'n 100 cc meer drinkt ze dan gewoon niet!
Hoi nee het gaat gewoon niet als ik ze groter maak dan drinkt ze ze niet leeg z'n 100 cc per keer maar.
Maar 100cc per keer is ook meer dan genoeg voor een kindje van 11 maanden. Hier werd ook s ochtends en tussen de middag een bekertje van 100cc gedronken en tot de verjaardag nog een fles van 150/5 voor het slapen gaan. Ik vind zelfs die 23.00 fles overbodig dus zeker om 3.00. Ik zou die 2 flessen echt niet meer geven en evt vervangen door water. Het is een gewoonte volgens mij ipv honger.