Heb ik weer ...

Discussie in 'De lounge' gestart door kippiekip, 2 mrt 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. kippiekip

    kippiekip Niet meer actief

    Echt serieus, ik ben echt mega dom hahaha ( zal het alvast zelf zeggen ;) )

    De afgelopen dagen hapert de laptop al een beetje, hij kon niet meer draaien als de batterij erin zat maar wel als de batterij eruit was en de oplader er in zat ;)

    Gisteren deed hij het opeens niet meer, starte niet op niets niet, beetje op mijn manier aan gesleuteld en voila hij deed het weer :D ik helemaal happy de peppie, ik dacht nog ik moet echt ff een back up maken maar nee ik moest weer zo nodig doorgaan met internetten enzo... Nou was ik vanmiddag ff bezig en wilde de laptop verplaatsen dus ik sluit hem netjes af start hij niet meer op :$ hij doet helemaal niets meer. Vanwege het werk van mijn man hebben we toch een laptop nodig dus we hebben inmiddels een nieuwe gehaald maar ik kan er niet van genieten :( ik baal er zo van dat ik nu alles kwijt bent ..

    Of zouden er nog specialisten naar kunnen kijken denken jullie ?

    Moest het ff kwijt hahaha :D
     
  2. bruce2004

    bruce2004 Bekend lid

    12 okt 2008
    708
    0
    0
    hoogvliet
    Ik zou 'm weg brengen en er naar laten kijken en ik denk dat het advies is dat je een nieuwe batterij nodig heb.

    Heel veel mensen weten namelijk niet dat als ze de laptop aan hebben met je stroom erbij dat dat heel slecht is voor je batterij, je batterij laadt zich constant op en heeft niet de mogelijkheid om zich te ontladen.

    Maar ondanks dit zou je laptop het wel gewoon op stroom moeten doen, dus zie mijn advies hierboven
     
  3. LittleMonsters

    LittleMonsters Niet meer actief

    harde schijf eruit halen en in een andere laptop doen of in een externe harde schijf case stoppen.
     
  4. kippiekip

    kippiekip Niet meer actief

    Op stroom alleen doet hij het ook niet dus ik denk dat het echt de laptop opzich is die het niet meer doet.

    Maar ik wist dat eerst dus ook niet van die batterij en de oplader, deed het voorheen ook altijd tot iemand me er op wees en sindsdien nooit meer gedaan ;)
     
  5. MissBianca

    MissBianca Fanatiek lid

    11 jun 2011
    1.143
    12
    38
    Uden
    Dat wist ik ook niet! Heb hem altijd op stroom aan. Moet je hem dan helemaal leeg laten gaan of net niet?
     
  6. mimi83

    mimi83 Niet meer actief

    harde schijf kan wel uit gelezen worden waarschijnlijk. tenzij je erg vaak een helemaal blauw scherm hebt gezien, dan kan het zijn dat die juist stuk is.. maar gewoon even naar laten kijken, schijf eruit en laten kopieren of op opslag app. zetten
     
  7. silvermist

    silvermist Niet meer actief

    hier kan ik een half uur op de laptop en dan moet ik het stroom er al weer aan doen dus eigenlijk staat onze laptop continue onder stroom :)
     
  8. kippiekip

    kippiekip Niet meer actief

    Dit geeft mij goede hoop, ik heb namelijk noog nooit een blauw scherm gezien :D
     
  9. Biny

    Biny VIP lid

    10 feb 2011
    17.556
    5.653
    113
    Vrouw
    tsjaa dat krijg je dus als je tevaak met de stekker in t stopconact zit terwijl je accu vol is :p

    Owjaa dat werkt dus ook zo met je telefoon, voor de dames die dat niet weten ;)
     
  10. Dani11

    Dani11 Niet meer actief

    Oeps hier ook altijd de laptop continu onder stroom.
     
  11. mona23

    mona23 Niet meer actief

    Dat kan zeker, hebben we ook laatst gehad. Even naar een techneut brengen...die kan het er zo afhalen
     
  12. bijtjuh16

    bijtjuh16 Niet meer actief

    Hier doet hij het nog maar 10 minuten.. :)
     
  13. Wilma

    Wilma VIP lid

    22 mei 2006
    6.396
    1
    0
    Uithoorn
    Wat ben ik blij dat mijn man zo een techneut is dan! Want het is zo gebeurt die zooi er af halen maar ik denk dat ze wel een mooie rekening zullen schrijven.
    Maar inderdaad als er vooraf geen gerammel of blauwe schermen of wat ook geweest zijn dan kan het goed zijn dat er iets in de laptop kapot is maar de harde schijf blijft dan gewoon bestaan MET je zooi er op.
    Als het je harde schijf is heb je een laptop gekocht terwijl je gewoon een harde schijf nodig had. Dat scheeld nogal in het geld. ;)

    Je kan ook gewoon zo een hardeschijf casing kopen en dan kan je je oude hardeschijf als losse hardeschijf gebruiken en zo je zooi er af halen. Al ben ik niet helemaal zeker of ze die dingen ook voor laptopschijven hebben. Maar lijkt me wel.
     
  14. kippiekip

    kippiekip Niet meer actief

    Geloof het of niet maar heb zelf de laptop aan de praat gekregen, hij doet op zich niets meer, kan geen programma's openen enzo, wel mappen maar verder niets. Toetsenbord werkt ook niet meer maaaaar al mijn foto's kan ik wel overzetten, heb net dus ff een usb stick gepakt en ben alles aan het overzetten ben zo blij !! Vraag me niet hoe ik het heb gedaan want heb echt geen idee hahaha :D
     
  15. mamazeyad

    mamazeyad Niet meer actief

    heb ik ook een keer gehad en heb de hardeschijf eruit laten halen en op een stickie laten zetten:)
     
  16. mamazeyad

    mamazeyad Niet meer actief

    o ik lees nu pas je laatste berichtje. gelukkig kan je je foto's eraf halen;)
     

Deel Deze Pagina