Mijn tante heeft in een zeer zeer ver verleden verkering gehad met die (vreselijke, haha) zanger "Armand" (bekend nummer: "ben ik te min"). Te erg. .
wanneer is die gegeven dan gister werd pas de 3e gegeven en ze zouden eigenlijk pas maandag de 4e geven
dit vond ik op de site: De waarde van Het Geluid is ruim 54.000 euro. Ondanks de tips gaat het spel gewoon door, dat wil zeggen dat bij ieder onjuist gegeven antwoord, de prijzenpot met 100 euro verhoogd wordt. Maandag 8 december om 07:45 uur volgt een vierde tip indien Het Geluid dan nog steeds niet geraden is.
jee... vind het wel moeilijk hoor! Op deze site de directe link van het geluid http://www.hetgeluidvanq.nl/niethier/he ... _d2_v1.mp3
is dat zo? Ik zou het niet weten, want ik luister eigenlijk nooit naar die zender Maar ik heb al begrepen dat het geluid geraden is... Knap hoor!
het geluid was zoiets van: het schuifgeluid van een zwabber (weetje zo 1 met een koker erom) nou ik zou er niet op gekomen zijn...!