Van mij mag je ook een maat of 2 hebben. Ik ben 1.60 en heb cup DD. Baal er wel van. Maar van de andere kant heb ik het liever zo, dan dik(wat ik wel ben) en bijna geen tiet.
Ik biecht op dat ik vanavond tegen mijn vriend ben uitgevallen en me belachelijk heb gedragen terwijl hij dat helemaal niet verdiend. En nu kan ik mezelf wel voor mijn kop slaan omdat ik hem niet kwijt wil en daar ben ik bang voor als ik hem zo behandel. Vervolgens is hij juist heel erg lief en zegt hij dat hij zielsveel van me houdt en ik hem dus niet kwijt raak ook niet als ik zo stom doe!!! Zo dat lucht op!
Ik biecht op: -Dat ik veel te veel rook -Dat ik vaak veel te laat naar bed ga -Dat ik in het weekeind wel eens tegenover mijn vriend hoofdpijn veins en dan eventjes naar bed kruip, gewoon midden op de dag -Dat mijn moeder en ik vaak echt niet met elkaar overweg kunnen. -dat ik hoognodig moet afvallen