Wij gaan tweede kerstdag uit eten en morgen staat er het volgende op het menu: -gebonden tomatensoep met basilicum en crème fraiche; -garnalencocktail; -kip uit de oven met mandarijn en knolselderij; -gegrilde zalm met mozzarella en cherrytomaatjes: -verschillende warme groenten; -chocoladeparfait met yoghurt en sinaasappel.
Inderdaad echt super lekker!! De moeder van een (Iraanse) vriendin van mij maakt dit af en toe. Echt heerlijk! En het ziet er ook altijd zo mooi uit, alsof je in een restaurant eet!
Leuk om te lezen wat iedereen gaat eten, staan veel lekkere dingen tussen! Hier staan de eerste twee toetjes al in de koelkast
Hier zouden we ook zwaardvis carpaccio eten, echter was de zwaardvis overal uitverkocht! Nu dus maar een soort tonijnballetjes op een bedje van rucola volgens Italiaans recept. Daarna steengrillen en voor het vervolg heb ik geen idee, iedereen maakt wat. Het dessert zal denk ik iets Spaans worden aangezien mijn familie over is uit Spanje. Jullie heel veel plezier in Nederland!
Ah wat balen!! De tonijnballetjes klinken heerlijk trouwens, heb je daar een recept van? Leuk dat je familie uit Spanje over is!!
Kreeft lijkt mij lekker om een keer te eten. Vind die krengen alleen zo duur en ben bang dat ik het niet goed krijg.
Mijn schoonmoeder is zeer getalenteerd in koken, zij krijgt dit soort dingen echt super lekker klaargemaakt. Ikzelf durf het ook niet aan hoor! (Daarnaast heb ik ook een hekel aan koken ) Kreeft is heel erg lekker, ik raad het aan eens te gaan eten in een restaurant
Wij gingen vaak kreeft eten bij Rex in Hilversum, zij hebben elk jaar kreeftenmaand en dan is het super goedkoop. Weet niet of het in de buurt zit bij je.. Wij eten heel vaak kreeft in restaurants. Zelf maken kan ik niet, vind het zielig om ze in kokend water te gooien. Enorme hypocriet ben ik, want eenmaal op m’n bord vind ik ze heerlijk
@Boommm Oe nee ik zou het zelf ook niet durven een kreeft levend te koken. Zal eens in een restaurant op de kaart kijken. Hilversum niet echt in de huurt maar bedankt voor de tip! Eetsmakelijk dan maar @ShampooL
Onze kersttraditie is op vakantie gaan skien! Eerste kerstdag is het superrustig op de pistes hier, dat is top, dus we nemen het ervan vandaag. Wua eten, tja, uit eten met een vermoeide kleuter lijkt me geen succes. Wij gourmetten vanavond (ik haat gourmetten!) en dan weer lekker vroeg naar bed. Gisteravond wel feest op de piste, muziek, warme wijn, de kerstman en de fakkelparade van de berg af. En kaasfondue!! Fijne dagen allemaal!
Wij gaan vandaag eten bij mijn moeder. Mijn broertje maakt een driegangenmenu. Ik weet alleen dat er carpaccio bonbons als amuse gemaakt worden. De rest is nog een verrassing Fijne dagen allemaal!