Hahaha nee sorry meid. De skull heb ik me nooit zo in verdiept Maar volgens mij blokt de kleine haar gezicht met haar hand waardoor het begin vd schedel niet goed te beoordelen is Maar ik ben daar dus geen held in haha
Ik had vandaag ook een geslachtsbepaling en jullie hadden gelijk we krijgen een zoontje. Nogmaals bedankt
Is hier een nub op te zien? Echo is te vroeg (11.5) maar ik ben even benieuwd. Zelf denk ik het te zien..
Is hier een nub op de zien? Was 11w5d. Ben benieuwd als er een nub te zien is of jullie hetzelfde denken als de reacties bij de skull theorie. Op mijn echo van 12w5d is (onderste foto)denk ik geen nub te zien. Kindje lag andersom.
Obv de skull word ook jongen gezegd nou dan denk ik dat het wel goed moet zijn. Kindje wilde bij de echo van 12w5d niet goed liggen. Echoscopiste had nog geprobeerd te kijken. Hebben over 6 weken de 20 weken echo en dan horen we het officieel. Bedankt voor het kijken!