Okay, hieronder de echo ff bewerkt! Je ziet dat de lijnen duidelijk parallel aan elkaar lopen en dus een meid is! Over de vorm is geen zinnig woord te zeggen! Mijn dochter had dezelfde vorm nub als jij en is dus een meid en volgens jouw lees-stof had ze dus een jongen moeten zijn Bekijk bijlage 212625
Superbedankt voor je moeite Rogijuli! Much appreciated. Zo zie ik het zelf ook, maar durf er moeilijk op te hopen nadat echoscopist er anders over dacht. Worden lange weken tot de 20 weken echo! Laat het weten als er duidelijkheid is, misschien hebben anderen er dan nog wat aan.
Hee meiden.... Ik zal even 2 x dezelfde foto plaatsen. 1 Is een foto van de echo, 2 is ingezoomd van dezelfde echo. Is er iets op te zien? Precies van 12 weken.
Wauw! Dat zou wat zijn Ik dacht dat er helemaal geen NUB te zien was Wilde gewoon even kijken of de NUB experts er hier iets van konden maken
Ik zie geen nub. Wat ik wel zie is dat het onderlichaampje licht gedraaid ligt, want ik zie 2 bovenbeentjes (deels) Sorry
Dat dacht ik zelf dus ook al Nou ja, maakt niet uit en je hoeft zeker geen sorry te zeggen Maandag een nieuwe kans
Ik heb geen NUB maar gewone geslachtsfoto's in mijn album staan (nieuwe, print screens van de dvd) Zien jullie hier nog steeds een meid in? Echoscopiste was zeer overtuigd, maar na even googlen begin ik toch te twijfelen ivm termijn (kan er misschien nog een piemel/balletjes groeien?? Zien we iets over het hoofd..?) Alvast bedankt!
Ondanks dat wij pas bij de geboorte zullen weten wat het daadwerkelijke geslacht is van de kleine (we doen geen geslachtsbepaling), ben ik na het lezen van deze theorie toch wel benieuwd geworden wat jullie denken dat het wordt. Of deze foto goed is weet ik niet, kleine trekt hier wel het rechterbeentje omhoog en ligt zover ik zien kan goed op de rug. Kleine is hier overigens 12 weken en 6 dagen oud.
Hee meiden, hier ben ik weer! Met maar liefst 3 foto's, hopelijk één erbij waar de NUB wel zichtbaar op is Overigens vandaag dus 12 weken en 4 dagen, de termijn is ook bepaald