Dames, ik heb een vraagje. Met 13 weken heb ik een echo gehad voor de nekplooimeting. De echoscopiste zei dat ze al het geslacht kon zien aan de hand van de NUB-theorie en gaf aan dat het kindje voor 80% een jongetje was. Met 15.3 weken heb ik nog een echo gehad en bij deze gaf ze ook al aan dat het bijna zo goed als zeker een jongetje was. Ik vroeg toen of ik er wel bijna 100% zeker van uit mocht gaan en ze knikte ja. Ik wil graag weten wat het geslacht gaat worden omdat mijn man al bezig is met kleertjes etc kopen en vraag me af of het zin heeft om een geslachtbepalende echo te laten uitvoeren. Op 11 januari heb ik mijn 20 weken echo. Doen of niet?
hey melanie misschien een stomme vraag maar op mijn echo foto werd gereageerd met meisje, is het nu zo dat je op deze bovenstaande foto's een die 2 witte(soort balletjes) ziet dat dit een jongen is? want ik heb zelf een nieuwe foto waar dit dus ook precies hetzelfde zichtbaar is.. groetjes
Hoi dames, Ik ben nieuw hier en voor het eerst zwanger. Had mijn foto in een ander forum gezet, en toen hadden ze het over de NUB theorie, wat ik dus ff niet snapte. Ik dacht eigenlijk dat het een beentje was wat er zit. Willen jullie misschien kijken wat het is? Liefs
Bella: ik zou sowieso dan wachten tot 11 januari. Een geslachtsbepaling kost ook weer geld. Of je moet al geen geduld hebben en het geld er voor over hebben Heb je de echo foto's? @kleintje: ik denk ook dat dat een beentje is en het stokje daar onder is de nub. Ik ga voor een meisje.
Sorry ik begrijp je quote niet. De nub wordt niet voorspeld door balletjes of iets maar er wordt gekeken hoeveel graden hij loopt met de ruggengraat. Bij een meisje loopt hij gelijk aan de ruggengraat en bij een jongen niet.
Hmmm Loezzz.,je hebt me aan het twijfelen gebracht en zie dus nu pas dat ze pas 11wk op de echo is. Hij staat meer parallel maar het is nog vroeg. Ik trek me dus terug en wacht op een nieuwe echo van kleintje86 als ze die nog krijgt.
ooh, ik had ook niet gezien dat ze nog maar 11 weken was.. Dan word het wel wat minder betrouwbaar 'kleintje1985' Afwachten tot je volgende echo
Oké thnxs dames, moet over 4wk weer terug komen bij vk, maar dat is denk ik meer voor bloeddruk en wegen, maar misschien ook echo, maar in intake gesprek zei ze dat hun niet veel echo's maken. Ben benieuwd. Moet me nog ff aanmelden voor de prenatale screening, dan krijg ik ook 20wk echo, maar we willen het weten! Liefs
Hoi dames, Na het doorlezen van dit topic kan ik mijn nieuwsgierigheid niet bedwingen. Wil iemand een gokje wagen? geen idee of de echo geschikit is, maar hopelijk kan iemand er een zinnig woord over zeggen !! De echo is gemaakt met 12w6d...
uhmm voor een niet-kenner, waar moet ik naar kijken om ook tot die conclusie te komen ? Ik had namelijk al geen idee of je het uberhaupt op deze echo kon zien haha
Dag dames, Vandaag de 20 weken echo gehad en 2 die een meisje hadden voorspelt hadden het goed!! Wij krijgen inderdaad een meisje! En verder was alles gezond gelukkig.
Hai dames, zouden jullie naar m'n echo willen kijken? Ik heb al een sterk voorgevoel. Iemand een idee voor het geslacht? Ik ben 12.6 weken. Alvast bedankt!
blijf het wonderbaarlijk vinden hoe sommige het kunnen zien hihi. bij mij zaten degene die gegokt hadden ernaast, het is toch echt een kereltje.
@rebekka85: ik denk ook een meisje maar niet met zekerheid omdat het kontje (naar mijn mening) niet helemaal erop staat. @Ingie: een meisje. @Dame: Gefeliciteerd meid!!
Toen de echo werd gemaakt hebben we er ook niet aan gedacht om te vragen om een goede foto hiervoor.. Over twee weken heb ik echo voor geslachtsbepaling, dan kunnen we dus zien of het klopt!