Dat zou zeker fijn zijn als andere meiden er ook iets over willen zeggen! Uiteraard laat ik het horen na de volgende echo of je gelijk hebt gehad!
@kleopatra; ik neig naar een jongen. De nub zit eigenlijk onderaan in het rondje. Je lijkt of hij recht loopt, maar omdat het kindje zo gekromd ligt ga ik toch voor een jongen
morgen hebben wij onze geslachtsbepaling zijn er nog mensen die de NUB kunnen zien? Enkel melanie heeft gereageerd (waarvoor dank ). Ik laat het morgen zeker weten!!
Dank voor je reactie Moet er eigenlijk wel bij vertellen dat de verloskundige op basis van een andere hoek heeft gemeten dus links naar boven en zij eigenlijk bijna geen ervaring heeft met de nub theorie maar het voor mij wel geprobeerd heeft. Omdat ze dit al erg op een piepie vond lijken is haar idee een jongen Ik hoop dat andere meiden die er ervaring mee hebben er zich er ook over willen buigen, thanks alvast!
Na een miskraam nu vol blijdschap alweer ruim 12 weken zwanger! En..het maakt me niets uit wat...maar kan iemand een gokje wagen over het geslacht a.d.h.v onderstaande echo??
bedankt voor het kijken naar de echo...het bevestigd wel mijn vermoedens heb zelf ook heel sterk het gevoel dat het een meisje word...
@melanie1986 & Loezzz; dank jullie wel voor het zo snel kijken! Jullie twijfelen volgens mij niet he? (aan jullie antwoorden te lezen) En kijken jullie dan naar 'het vorkje' / vork-vormige dingetje? Is dat dus de 'Nub'? (ik probeer het ook te zien )
Lieve allemaal! Bedankt voor het kijken naar de NUB van onze liefdesbaby! Loezzz je had gelijk: het is een meisje! RogiJuli had het helaas mis, maar de NUB was ook wel apart lang We kijken enorm uit naar de komst van ons meisje en het was leuk om zoveel voorpret te hebben tav het geslacht! Liefs!
Gefeliciteerd! Op een Amerikaanse site had ik begrepen dat de meisjes nub langer is dan een jongens nub. Klopt hier wel in ieder geval
Zien jullie de NUB...? Ik ben 12 weken en 4 dagen zwanger en deze echo is van 10 minuten geleden haha