Dankje dat dacht ik nu dus ook Vorige keer leek net een jongetje , dinsdag horen we het verlossende andwoord mits de kleine meewerkt
Hoi allemaal vd week had ik ook al mn echo geolaatst en kreeg als reactie jongen. Nu had ik hem ook op ingender.com gezet want begreep dat ze daar weer anders kijken. Daar was twiijfel. Vlgs hun zit de nub hoger. Ik dus getekend wat ik dacht en geplaatst. Dit was niet goed vlgs hun. Nu heb ik nogmaals dezelfde echo geplaatst met een pijltje erbij getekend of hun dit de nub bedoelen. Zal hem hier plaatsen en ben benieuwd wat jullie vinden.
Nou ze hebben mij op ingender eindelijk uitgelegd wat de nub is had al eerder hier foto met pijltje geplaatst maar nu weet ik het hoor. Zouden jullie nog wel willen kijken naar de 2 echo's die ik had geplaatst van mn vriendinnen? Hartstikke bedankt. Met cirkel is dus de nub op mijn foto
Dus sterrr jij denkt foto's vriendinnen jongen en bij mijn echo een meisje? Iedereen zegt bij mij een jongen , maar denk zelf een meisje. De nub richt toch niet omhoog? Zit een vorkje op wat vaker meisje is.. 18de weet ik het.
Ja 2love, ik denk idd een meisje omdat het stonke niet naar boven gericht staat bij jou.. op de echo van je vriendin staat ie wel wat naar boven gericht! 'T is zo spannend he!! Ik zou echt graag al met zekerheid weten wat we gaan krijgen maar moet echt nog geduld hebben
Hier ng een echo waar ze het hartje liet horen, ik weet niet of hier de nub ook op te zien is? anders kunnen jullie hierop ook eens op voortgaan aub?
Ja dat heb ik ook hoor dat ik het zo graag wil weten haha. Heb al een jongen dus een meisje is zo welkom jongen natuurlijk ook hoor. Maar op tweede foto van jou zie ik niks sorry
Nee, dacht het ook al maar wou toch zeker zijn! hihi Bij ons blijft het ook gelijk, maar de drang om het te weten is nu echt zo groot geworden hé Kzal nog effe geduld moeten hebben!