http://www.zwangerschapspagina.nl/onderzoeken-echos/352579-grote-nub-topic-deel-3-a-468.html#post14853436 Hier de link. Was een andere foto.
Op deze echi zie ik geen jongensnub... op de andere die je daarna plaatste zie ik een duidelijke meiden nub!!
Daarnet bij gyn geweest. Twas nog niet helemaal duidelijk maar ze dacht voor 80% dat het een meisje word! Goed geraden allemaal
Hallo allemaal, Wij verwachten een tweeling! Uiteraard waren wij ook erg nieuwsgierig naar de nub-theorie en ben erg benieuwd wat jullie opinie is? Vandaag hebben we een 12-weken echo gehad. Hier volgen de echo's van de eerste en zometeen stuur ik een foto van de tweede. Wie weet het? Wij zijn benieuwd Liefs en groetjes
Hier de twee grotere foto's van baby 1 De foto hierboven is van baby 2 Over 4 weken heb ik weer een echo en dan kunnen ze, met 16 weken, al meer zeggen over het geslacht. En dan kunnen we kijken of de NUBtheorie klopt bij deze twee!!
gisteren geweest voor controle echo, en we hadden gehoopt dat we zouden weten wat het ging worden, maar ukje lag met het hoofd naar boven dus konden we niet veel zien ze heeft toch een 80% gegeven dat het een meisje wordt. zijn er hier nog waar de baby bij 17 weken met hoofd naar boven lag?
Daar ben ik weer ^_^ Dit keer een iets duidelijkere echo, maar volgens mij geen nub te zien. Ik post hem toch maar voor het geval jullie er wel wat in zien. Ik heb er weinig verstand van