hele foetus van teen tot hoofd, zijkant dus en-profile en vraag er drie(!) dan zit er echt wel een goede te beoordelen bij.
Iris hoe vaak heb je t eigenlijk goed? Ben wel benieuwd! Over 6 weken hoop ik ook n echo te kunnen laten beoordelen hier!
Ik snap er niks van hihi. Bij beebje van linaatje steekt iw toch maar voren en niet omhoog? Dan zou t toch een meisje zijn?
Embryo Development external genital sex organs - angle of the dangle boy or girl ultrasound gender scan - Baby2see.com
hallo, vandaag weer mooi echo gehad. helaas niet van de zijkant foto meegekregen. maar misschien kunnen jullie er wat mee?
Bedankt voor het kijken.Okeej,en je denk dat omdat de nub naar voren wijst ipv boven? Heb er wat over gelezen en het kan beiden kanten op.Ben erg benieuwd wat het wordt nu!
Idd door de stand van de NUB op beide foto's. Hij lijkt gelijk te staan aan de hand van de ruggengraat.
Nog iemand die een laatste gok wil wagen aan de hand van mijn foto op pagina 312? Morgen weet ik het geslacht definitief!
Lottie, als je dan toch aan het mee oefenen bent, wil je ook naar mijn foto´s kijken? http://www.mijnalbum.nl/Foto-AKR6LXYQ.jpg http://www.mijnalbum.nl/Foto-IYSPXBDN.jpg http://www.mijnalbum.nl/Foto-JCRL6IJ8.jpg
Hallo mensen! Wie kan mij helpen? Deze echo is gemaakt met 14 weken, is hier de NUB te zien? Wat is het volgens jullie? Eigenlijk denk ik dat het kindje niet geheel op zijn/haar ruggetje ligt en lijkt het net alsof je een hamburgetje ziet.... Of kan het ook een piemeltje zijn? Kijk bij de bijlage! Alvast bedankt! Liefs!