Lijkt best veel op mijn echo Klingel ! En bij mij zeggen ze allemaal een meisje Kijk maar eens op pagina 85 en 86. Groetjes Marjolein
Klingel, Ik hou het op een meisje. De 3D echo is met een vooraanzicht genomen, aangezien je daar 13 of 14 weken bent is het de nub die je aanziet als een pieleke. Op de 12 weken echo: ben je daar echt 12 weken of ben je er 11? Ben je daar 11 weken dan kan het toch nog goed een jongetje zijn daar de nub vanaf week 12 pas zijn definitieve stand in neemt en hij heeeeeeeeeeeeeel lichtjes (echt minimaal) toch iets naar boven afwijkt.
hoi dames wat denken jullie wat het geslacht van dit kindje is? de echo is van een vriendin van mij en ze is 12 weken en 6 dagen zwanger op deze echo. http://img27.imageshack.us/img27/8016/jelisa461077077.jpg
@Meidenhuis: lief dat je even wou kijken! was op 12wekenecho 12 weken . het pieleke was je op 14weken ziet zou idd NUB kunnen zijn, maar omdat ik toen week op groei voorliep (15) zei gyn (en vandaag vk ook) dat t toch 99.9999 jongetje zou zijn. het maakt mij niets uit, maar ben sooo benieuwd nu! en ook wel wat in de war omdat de gyn en vk dus zeker zijn van jongetje, ondanks 14/15 weken, en er hier inderdaad alleen maar meisje wordt gezegd! wat spannend, tralala! ik hier heb al champagne beloofd als t een meisje is, op jullie voorspelling, want klingman weet vanaf dag 1 zeeeeeeeeeeker dat t een jongetje is en die loopt dat nu heel stoer te verkondigen (door de gyn) dus dat zou ik wel een hilarische ' vergissing ' vinden we weten t over een week precies! smak!
Hey meiden ik heb 6 weken teruh hier een foto neergezet er werd 1 x meisje gezegt en 1x jongen door wie weet ik even niet meer.. maar ik wou even zeggen.. wij hebben vandaag een echo gehad en het is een meisje xxx p.s. ik ga even opzoeken wie wat zei
dayenne jij had het goed ( heb even terug gezocht) dus je wordt echt al een expert hahaha astrid neigde naar een jongen maar wist het niet zeker xxx
Hey meiden! Zoude jullie eens willen kijken of je hier een gokje over kan wagen? Deze echo is dus al een week of 6 oud. Ik heb zelf geen enkel idee... groetjes!
Ik kan hier de ligging van het kindje zelfs niet uithalen, laat staan de nub. Sorry meis, de echo is veel te onduidelijk!