@Suusje, het bovenste kindje (met hoofdje naar rechts) is een meisje! Over het onderste kindje twijfel ik. Ik het een een-eiige tweeling ?
Dank je wel Dat zou wat zijn, na 3 jongens 2 meiden ( Het zou inderdaad een een eiige tweeling zijn, kijk of ik nog meer echo's kan vinden van de andere baby! ) Nogmaals bedankt voor het kijken, mag ik misschien ook zo brutaal zijn of je voor mij ook die rode lijnen er in kan zetten?
Ik heb bij de onderste beeb ook lijnen gezet waarvan ik denk dat de nub is. Ook deze staat in de meisjes-stand Bekijk bijlage 83668
Op je 2e echo van het onderste kindje zie je een wat langere witte streep, dat is de nub NIET, maar daar rechts onder zie je een klein wit streepje, dat is de nub en die loopt gelijk aan de ruggegraat, dus een meisje.
heb 19 juli een echo dan ben ik 12w4d dan zet ik m hier even neer. gaaf hoor alleen dan afw8e of me echo duidelijk genoeg is hihi. bedankt voor je antwoord liefs
AstridDi, Meidenhuis en andere NUBbers, willen jullie kijken naar mijn echo? (Zie bovenstaand bericht). De stand staat tot nu toe 1x jongen en 0x meisje maar hoor graag méér meningen Dank je wel!
@JuJu, op basis van de echo in je fotoalbum zeg ik een meisje! De foto die je in je bericht hierboven hebt neergezet zie ik geen nub, maar wel een heleboel navelstreng op de plek van de nub (blokkeert de nub dus).
Hoi dames, Ik ben vanochtend voor de nekplooimeting geweest en heb wat echo foto's. Zelf dacht ik 12 weken en 1 dag te zijn, maar volgens de echoscopiste is het 11 weken en 5 dagen. Zouden jullie al kunnen zien wat het word of is dit echt nog te vroeg? Bekijk bijlage 83712
Dank dank! Dus dat witte ding is de nub? De onderste foto (die tegen het bekken genomen) is de 20 weken echo, waarop het geslacht dus niet goed te zien was....
Echt?!! Maar dat witte dingetje staat toch omhoog. Dan is het toch een jongen... Niet dat ik er verstand van heb, maar dat dacht ik hier gelezen te hebben. 8) Bedankt voor het kijken in ieder geval.
Je moet kijken hoe de stand is ten opzichte van de ruggegraat en op foto 1 zie je de nub en die loopt gelijk aan/lager dan de ruggegraat, dus een meisje. En het kindje ligt met het hele onderlichaam omhoog, dan is het normaal dat de nub ook omhoog staat, maar dat staat ie dan niet ten opzicht van de ruggegraat.
Dank je. Ik dacht dat dit de NUB was (waar ik een pijl bij heb gezet) maar dan zal dat wel iets anders zijn. Bekijk bijlage 83797
Hier even je foto bewerkt. Links van het kleine rode streepje is de nub (licht grijs), het rode streepje wijst ook de stand aan. Die grote rode streep is de stand van de ruggegraat, dus zoals je ziet lopen de lijnen parallel aan elkaar en dus een meid. Bekijk bijlage 83798
Wow Astrid dat je dat kunt zien, heel erg knap! Ontzettend bedankt voor de moeite en het bewerken van mijn foto. Wel is het zo dat het pas met 12 weken de definitieve stand inneemt toch? En ik ben nog net geen 12 weken. Maar als het meisje is, is je pendel juist