Het grote SMEP-topic (deel 3)

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door prinses, 22 jun 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Tezzz

    Tezzz VIP lid

    9 aug 2007
    12.779
    1
    0
    mamma van 3 heerlijke donderstenen
    achterhoek
    nnnnnnnnnavond!

    Kids in bed en manlief naar een info-avond van school. Zal zo wel terug zijn denk ik (want hij had geeeeeen zin ;) )

    @Diaantje: mooie kamer hoor! Vind het erg meevallen met dat donkere. Echte grote jongenskamer vind ik.

    @Beastie: kan me voorstellen dat het heel raar zal zijn je vader ooit met een andere vrouw samen te zien. Zou ik ook heel vreemd vinden. Ik vind het trouwens knap dat jullie zo open naar elkaar toe kunnen zijn ondanks dat jullie van die binnenvetters zijn. Ik zou zeggen: hou die lijnen open. Ookal duurt het nog misschien wel 10 jaar voor hij iemand vind, ben je er in elk geval al een klein beetje op voorbereidt, toch?

    Morgen al naar de vk! Gaat die tijd opeens snel he? :D

    @trutje: ik hoop dat je nachtrust helpt en dat je niet weer de halve nacht wakker ligt van de pijn. Of dat die kleine zich maar snel aandient natuurlijk ;)

    @rest...ehm..vergeten...
    O ja!

    @G4B: nummer 5?!?!? Dacht het toch niet hoor! En al he-le-maaaaal niet tegen 2011! da's over 1,5 jaar al hoor!
    Je gaat me iets te snel ;)
    Hou dat pakkie lekker zelf joh! Pupo staat erg aan hier nog hoor!

    Oja (2)
    Dat naai en bebcluppie lijkt me wel wat! :D Ik stik van de ideeën...nou nog de tijd om ze uit te werken...
     
  2. Tezzz

    Tezzz VIP lid

    9 aug 2007
    12.779
    1
    0
    mamma van 3 heerlijke donderstenen
    achterhoek
    geen idee, maar zal wel duur zijn...
    (fietshelmpjes kosten maar rond de 15 euro, maar ik neem aan dat je wel een iets steviger helmpje wil?)
     
  3. Lola1982

    Lola1982 VIP lid

    16 jul 2007
    18.000
    1.841
    113
    Fijne avond dames,


    Kwam even langs waaien!

    Liefs!
     
  4. diaantje17

    diaantje17 VIP lid

    21 jun 2007
    5.319
    1
    0
    nagelstyliste
    Heteren
    naavond.......

    Nog steeds naarstig opzoek naar mutsje/sjaaltje/wantjes....dus af en aan hier tevinden hahahha
     
  5. go4baby

    go4baby Fanatiek lid

    11 jun 2007
    4.845
    0
    0
    Eigen baas boven baas ;-)
    Noord-Holland
    Avond!
    Moet zo lachen om 'Zet de urine maar vast koud'!
    Toch raar eigenlijk dat ze dat willen testen om het zeker te weten terwijl je juist dan urine van een ander kan gebruiken... Maar goed.

    @ beest: ja is natuurljk ook een heel gek idee ergens. Maar niemand zal de plek van je moeder maar bij benadering in kunnen nemen hoor. Maar het is zeker vreemd idee. Maar het is wel goed dat ie niet volledig bij de pakken neer zit. Dat gebeurt ook vaak.

    @ helmpje: ja. Moet ik ook nog hebben voor op de fiets dan. In de winkel alleen maar lelijke princessen en Winnie's de poes.. Daar krij ik zo'n jeuk van! Dus moet ook het internet maar eens afstruinen.

    @ trutje: hoop dat de foto's mooi geworden zijn! En hopelijk slaap je goed en heb je weinig pijn nu. Even bijtanken voor het grote moment daar is. Nog een paar daagjes ;)

    Verder: ik heb er met eten koken echt een pupo potje van gemaakt. Eerst een pan, toen een fluitketel opgezet zonder water en tenslotte de sperziebonen laten aanbranden :D 8) not ...

    Zit op de aaifoon en dat duurt eindeloos...
    Effe verder lezen...
     
  6. go4baby

    go4baby Fanatiek lid

    11 jun 2007
    4.845
    0
    0
    Eigen baas boven baas ;-)
    Noord-Holland
    Oja, lees net in het Ovulatie en zwangerschapstesten topic dat die gevoelige test van Predictor die ik gebruikte net zoals de gewone predictor vaak een valse lijn geeft... stond ook wel in de gebruiksaanwijzing maar goed... dus nu maar wachten op de ongi. Als die later is is mn LF wel weer langer (misschien weer 13 dagen zoals voor de zwangerschap). betekend wel dat ik weer achtelijk lange cylus heb... bleghhh zit nu op dag 34 en da's wel irritant aan deze banners, dat geeft ie niet aan...
     
  7. Beastie

    Beastie VIP lid

    9 jul 2007
    10.314
    1
    0
    Tekenaarster
    Zuurkoolcity
    Ze hebben hier ook afwijkende cyclus banners hoor...speciaal voor go4b's:p

    Kan ook gewoon te vroeg zijn...eerst maar eens ongi worden en dan zorgen maken over de lange cyclus;)

    @all...foto's van Vlieland staan online ==> Into the great wide open 2009 (nou meer Jasmijn @vlieland dan vlieland zelf...ahum):D
     
  8. go4baby

    go4baby Fanatiek lid

    11 jun 2007
    4.845
    0
    0
    Eigen baas boven baas ;-)
    Noord-Holland
    @ Beest: die bannert van hier met afwijkend heb ik al... daar kun je je LF aangeven... maar ik zi nu liever ook hoeveelste dag DPO ik zit... Gelukkig heb ik FF op mn mobiel... ;) Maar toch, ik kijk vaker hier natuurlijk...

    Effe kijken naar je foto's. Ik zt weer met de laptop dusseh..
     
  9. go4baby

    go4baby Fanatiek lid

    11 jun 2007
    4.845
    0
    0
    Eigen baas boven baas ;-)
    Noord-Holland
    JOEHOE! Leuk zeg! Lijkt wel beetje op Parade/Oerol...! Dat draaimolentje... heb(ben we) ik ook menig rondje in gedraaid :D

    En zo lekker dat ze zo rond sjokt zelf. Kan niet wachten tot Kaa straks ook lekker door de plassen stampt!
     
  10. Tezzz

    Tezzz VIP lid

    9 aug 2007
    12.779
    1
    0
    mamma van 3 heerlijke donderstenen
    achterhoek
    @Beastie: Prachtige gehoorbescherming heeft die J toch! :D:D:D
     
  11. Beastie

    Beastie VIP lid

    9 jul 2007
    10.314
    1
    0
    Tekenaarster
    Zuurkoolcity
    Moge!

    Moet ook een beetje de tegen hanger zijn van oerol...maar dan voor alle leeftijden. Ze hadden zulke leuke dingen voor kids (raketschieten en vliegeren op het strand, lollies maken, schilderen een kids bandje was er..de poppies...onwijs leuk over 2 jaar kan Jasmijn dus nog beter mee doen!)

    Tis wel onwijs opletten hoor..ze stapt ook best snel (soms heimwee naar de ik lig gewoon lekker te liggen periode):D:D:D:D:D:D:D
     
  12. Tezzz

    Tezzz VIP lid

    9 aug 2007
    12.779
    1
    0
    mamma van 3 heerlijke donderstenen
    achterhoek
    mmmmmmmmmmmmmmmorgen!

    ...kids naar school...

    laterrr!
     
  13. Tezzz

    Tezzz VIP lid

    9 aug 2007
    12.779
    1
    0
    mamma van 3 heerlijke donderstenen
    achterhoek
    jippie!!

    11100ste berichtje! :D
     
  14. Tezzz

    Tezzz VIP lid

    9 aug 2007
    12.779
    1
    0
    mamma van 3 heerlijke donderstenen
    achterhoek
    *hele diepe zucht*

    Weten jullie nog dat vorig jaar een mede maartmamma van me met 24 weken is bevallen? Dat was zo intens verdrietig. Wonder boven wonder vonden ze de kracht om door te gaan en een paar maand later was ze weer zwanger. Ze was in januari uitgerekend. Was...zojuist bij de mamma's gelezen dat ze nu met 23 weken bevallen is. :( Zooooooooooooo vreselijk!

    En gisteren hoorde ik van mijn buurvrouw dat haar 6de kleinkind helaas deze week gehaald zal worden met nu 5 maand...geen overlevingskansen buiten de buik :( En dat terwijl haar kleinkind nummer 5 vanacht om 1.00 uur *gelukkig gezond* is geboren.

    *nog maar een hele diepe zucht*

    Ik ga mijn lieve *goddank gezonde* kleine vent knuffelen.

    Laterrr
     
  15. diaantje17

    diaantje17 VIP lid

    21 jun 2007
    5.319
    1
    0
    nagelstyliste
    Heteren
    mogguhhhhhhh...


    tjee Tezz...dat hakt er wel weer in zeg..kom je eigenlijk nooit te boven lijkt me...



    eerst thee........
     
  16. stephanie24

    stephanie24 VIP lid

    22 jul 2008
    5.375
    0
    0
    woonbegeleider
    Gelderland
    Goeiemorgen,

    Tjee Tezz, wat een vreselijke berichten allemaal! Als je dat hoort kun je niet anders dan even stilstaan bij het feit hoe bijzonder het is dat we zelf allemaal mooie en gezonde kinderen op de wereld hebben gezet.

    Ik ben wat weinig hier, op de laptop doet internet het niet. ***zooi. Straks paps maar even bellen of ie wil kijken. Heb zelf geen ideeen meer.

    Nu kind op bed en zelf even aankleden.

    Oh ja, Marieke een hokje verder!!!
    En beast, veel plezier bij de vk en gefeliciteerd met je alweer 8 weken!!

    Diaan, mooie kamer hebben jullie ervan gemaakt hoor!
     
  17. Beastie

    Beastie VIP lid

    9 jul 2007
    10.314
    1
    0
    Tekenaarster
    Zuurkoolcity
    Gelukkig kunnen ze tegenwoordig met echo's zien of en wat er mis is. En is uitdragen niet meer "noodzakelijk" Me schoonzus heeft dat wel moeten doen omdat 20w echo's niet gebruikelijk waren in 2001...dan had de jaarwisseling 2001/2002 er heel anders uitgezien.


    Is het al 15.15 uur?? dan kunnen we op de fiets!;)
     
  18. morgen

    getsie tezzz dat zijn geen leuke berichten :(

    veel plezier strax beast :D

    hier ff nog wat opruimen en dan komt zometeen mvm..
    potje peace van vanmorgen staat al klaar ;)
     
  19. diaantje17

    diaantje17 VIP lid

    21 jun 2007
    5.319
    1
    0
    nagelstyliste
    Heteren
    Dacht even lekker tekunnen beppen..maar Meagan heeft andere plannen..is niet echt gezellig en loopt maar tebrullen dat ze in "Badje" wil...nou..moet ze toch echt even wachten hahahha

    kom later weer buurten !!
     
  20. go4baby

    go4baby Fanatiek lid

    11 jun 2007
    4.845
    0
    0
    Eigen baas boven baas ;-)
    Noord-Holland
    @ Tezzz: jeetje wat een heftige verhalen allemaal. Zo vreselijk oneerlijk en zo verschrikkelijk verdrietig en hartverscheurend.

    @ Beest: veel plezier straks bij de gyn. Hoop dat je snel een echo krijgt!

    De tandartsassistente had ingesproken: Hallo meneer... :)?) er moeten een paar vullingen vervangen worden (dat zei hij gister al, 2 witte..) en de tandarts adviseert u om uw verstandskeizen te laten trekken :$. Kunt u me even doorgeven bij welk ziekenhuis u dat wilt...:(

    Pardon... gister zei ie: mischien is het goed je verstandskiezen te laten verwijderen maar dat gaan we de komende tijd gewoon bekijken of dat nodig is nadat je tandvlees weer optimaal is (was licht ontstoken, moet gaan stokeren, moest natuurlijk allang maar ja, vond het zo irritant dat ik altijd floste)
     

Deel Deze Pagina