zooo was ik weer, helaas nog geen hartje, maar de baarmoeder was in die 2 weken super gegroeid en de zwangerschapsring zat er mooi in. t zag er nu al beter uit als de keer voor de miskraam. dus ben wel wat gerustgesteld. volgens de meetingen zou ik nu 5 wk en 2 dagen zwanger zijn. 21 dec echo bij de gyn. dan zou er een hartje te zien moeten zijn.. zoooo spannend!! maar ben wel blij
jaaaa mariek goed nieuws meid! jammer genoeg nog geen knipperlichtje maar dat komt wel goed over 11 dagen ben blij voor je!
Mamarieke, das wel jammer dat je nog gen knipperlichtje kon zien, maar gelukkig wel goed nieuws. Nog maar een paar nachtjes slapen tot 21 dec hoor. Gaat snel in deze drukke tijd. ----snel weer aan het werk----
Mamarieke, wat een mooie banner!! Staat je goed meid. Beast, gefeliciteerd met je 20 weken! Tering he, heb jij even de tijd vooruit gezet of zo?
Oh Mamariek wat super dat echo er al zo veel beter uitzag! Lichtje gaat vast heel snel aan (bij 6 weken geloof ik) dus volgende keer feestlichtje op de donkerste dag van het jaar!
@ marieke: staat je goed die banner!!!! Op naar de 21ste! Joehoe!! @ beastie: anders ben jij al op de helft! Jemig, waar blijft de tijd!!
Hey, Ik werd al helemaal blij toen ik alleen nog maar de banner zag!! Wat een geweldig nieuws Marieke!!!! Begin je er nu ook al zelf in te geloven?? Ik houd het kort, moet weer snel aan het werk... Hier de ongi eindelijk doorgebroken... WE KUNNEN VERDER!!!!!
Jeeee wat een goed nieuws Marieke!!! En dat knipperlichtje komt vanzelf echt waar En die banner staat je goed!! Hoeveel dagen scheelt het nu met je vriendin? gaaf zeg samen zwangeren haha. Sorry dat ik even in jullie topic schrijf hoor
Onze kerstboom... (wees niet bang...is vast gezet ..alleen dat zie je niet door het tafel laken wat er omheen zit~!) Misschien wat weinig lichtjes....maar ze gaan om en om zachtjes aan en uit...dus wat je ziet is maar de helft!
Mamarieke, wat een goed nieuws meid! Idd nu op 21 een mooi knipperlichtje! Daan wat kl*te K*t ongi. Hopelijk volgende ronde meer succes. Ik ga weer voor je duimen hoor! Hier een redelijk dikke 2e streep op mijn ovutest... mmm... kijken of ie vanavond of morgen misschien positief gaat worden....Als nou een dezer dagen mijn ei is zou ik misschien met de kerstdagen kunnen testen... mmm.... vind het wel weer spannend....
oja...kerstboom...moet ook nog al wel een megaschattig kerstpakje voor K op de kop getikt...voor de kerstfoto @Daan: jammer, geen zwangerschap, maar gelukkig wel een ongi uit jezelf! En nou: smep till you drep..eh...drop! kids ophalen..is het droog?