Jee Marieke, wat een fijne collega's! Ik had van de week dat wij minder man hadden dan op afd. onder ons. Belt er eentje om half 11 op of ik nog wil helpen. Was er een collega om half 10 gewoon even naar een overleg gegaan. Zonder overleg op afdeling! En wij hadden het gedaan. Ik was zooooooooo boos rest van de dag. beetje onduidelijk?? Zou ook lekker stipt om 22:00 naar huis gaan als ik jou was. Nu moet ik me maar eens gaan aankleden, nog steeds niet gedaan
hahaha ik heb me ook pas net aangekleed enzo hoor.. is mn vrije middag maar heb al 4 collega's aan de telefoon gehad pff kan onderhand wel uren gaan schrijven haha ik hoop dat t vanavond allemaal goed gaat hoor.. blerg! werkse stephanie!
mmmmmmmmmmiddag! Hier lekker uitgeslapen en toen we beneden kwamen hadden de kids ontbijt klaar gezet op tafel! zooooooooooo lief! Ze hadden zelf een dubbele boterham gesmeerd met roze zoete strooisel en die in vieren gedeeld en in servetjes ingepakt. En ieder een doosje smarties. En de chips, nootjes en toastjes die over waren van gisteravond er ook op gezet! Leuk ontbijtje he? en ik ben tóch nog boos. De vrouw waaraan ik mijn zw.sch. broeken had geleend kan ze niet vinden. Volgens haar zijn ze ergens opgeslagen waar ze niet zo 1 2 3 bij kan Ze wil me wel bonnen geven voor 2 nieuwe broeken, maar ik wil gewoon mijn eigen broeken terug! 2 van mijn broeken zitten namelijk perfect en zijn niet meer verkrijgbaar. Het buikstuk is namelijk gemaakt van dezelfde stof en kleur als de rest van de broek en dat soort is dus nergens meer te vinden, maar ideaal. Ik ben dus heel kwaad. Ze heeft verdorie 3 jaar de tijd gehad om mij die broeken terug te geven en nu ik ze ECHT nodig heb kan ze er 'zo 1 2 3 ' niet bij. Heb 'r een berichtje gestuurd via de hyves dat ze het dan maar in '4 5 6 ' moet doen . Wie had het over hormoontjes? Nou, die zullen bij mij wel gieren misschien, maar ik ben echt superkwaad hierover @Marieke: als ik jou was zou ik vanaaf gewoon op tijd naar huis gaan hoor! Ze helpen jou niet, dan help je hun ook maar even niet hoor. Wie vroeg er ook al weer naar foto's van het feestje? Kan ze helaas niet showen, want ik heb ze met m'n gewone fototoestel gemaakt. (Rolletje moet op ) Maar als de foto's eindelijk klaar zijn, zal ik ze ff inscannen (met mijn nieuwe all-in-one printer! ). Laterrrrr Tessa
tezzz sjonge dat is belachelijk dat ze je broeken niet kan vinden! misschieb heeft ze ze wel niet meer! is t een smoes hopelijk krijg je ze toch snel terug!
@ Dames die moeten werken: Werkse! @ Marieke: groot gelijk dat je stipt om 10 uur naar huis wilt! Wordt een heftig avondje, succes! @ Tezzz: nou jaaaaaaa zeg! Wat belachelijk! Sowieso belachelijk dat ze die broeken nadat ze dieniet meer nodig had niet meteen heeft terug gegeven en nu bijdehand zijn met ik kan ze 1,2,3 niet terug vinden! Gatsie, lekker a-sociaal weer! Maar wel een lekker ontbijtje gehad! hihi!
@Marieke: dat zit ik dus zelf ook steeds te denken Het is dat haar moeder laatst het er over had dat ze wel eens bij haar thuis konden liggen in 1 v.d. tig (ongelabelde) dozen, maar anders zou ik dat dus echt denken. Volgens mij moet ze dus gewoon al die dozen door. Nou, dat doet ze dan maar, want ik vind dit echt geen stijl! En als ze ze echt niet meer heeft, heb ik aan een bon voor 2 broeken ook niet genoeg. Ik heb 'r 5 broeken geleend! (Ze heeft me wel 3 broeken gegeven die ze nog in de kast had liggen, maar dat zijn twee zomerbroeken 7/8 en een te krappe spijkerbroek. Ik kan geen 7/8 broeken aan want daar moet ik laarzen bij aan en dat houd mijn rug niet vol en die spijkerbroek is wel superleuk maar zit me veel te krap bij mijn schaambeen. Geen oplossing dus ). Ben zoooooo pissed! Kan het heel moeilijk van me afzetten. Ik vind het zooooooooooooo geen stijl! @Lola: precies!
tezzz ik vind het ook geen stijl hoor.. als ze ze echt kwijt is zou ik gewoon 5 broeken eisen.. je hebt ze haar toch ook geleend! kijk daar houd ik dus niet van he.. mensen dingen lenen en ze vervolgens niet terug te krijgen..
Hai! kwam weer ff checken.. @tezzz.. dat van die broeken.. Ik krijg een ' flauw vermoeden' dat ze ze heeft verkocht of weggegeven.. Kan me voorstellen dat je behoorlijk ' pissed' hierover bent!
hahaha jah naja doe maar net of dat popje op t plaatje zo heet dan ik pluk t ook maar bij google vandaan hahaha zal wel een andere doen dan
Tezz wat balen van die broeken. Ik kan ook niet tegen dat lamlendige gedoe van anderen. En al helemaal niet als de oorzaak door goeiigheid van mezelf is. Ik hou ook niet van lenen alleen al omdat ik een hekel heb aan terug vragen. Dan geef ik het liever zelf zo. Ik denk trouwens dat ik mijn zwangerschapsbroeken niet eens meer pas :')
@Marieke: prima plaatjes hoor! @Trutje: ik weet heel zeker dat ik nog wel in mijn ouwe broeken pas Heb ze namelijk gedragen tot en met mijn bevalling (en toen woog ik heel wat meer dan nu ) Ik ga zo maar eens een simpel patroon zoeken van een broek en dan zelf maar een buikstuk erin maken of zo. Heb dus 1 broek gekocht laatst en dan maak ik dat buikdeel maar na. Tja..ik moet toch wat he! maar eerst de was opvouwen en dan mijn broek dus wassen, want anders heb ik morgen helemaal geen broek om aan te trekken! 't Is maar goed dat het vandaag joggingbroekdag kan zijn!
@Tezz Wat vervelend dat iemand dingen leent en ze niet weer terug geeft. Kan ik niet tegen. Hier heb ik vanaf vrijdag mijn spijkerbroek (gewone) aan ik heb nog hlemaal geen positie dingen ik kan alles gewoon nog an! @Marieke Je meot het gewoon zeggen in een teamvergadering. Dat helpt altijd het best.. Ksnap wel dat je een smoesje hebt bedacht hoor(?) @Hier ook flink sjaggie nie best de kinderen vervelen zich het is kut weer en ikben moe./..... zoooooo weer even lekker van me afgeschreven . Hoe was het bij paps lool? @Ellenk KNuffies @rest natuurlijk ook!
kids beginnen hier ook genoeg te krijgen van het binnen zitten geloof ik Wat dochter wil spelen wil zoon niet en wat zoon wil spelen wil dochter niet En ze hadden een poosje een middenweg gevonden door samen op de bank te liggen en tv te kijken (heel schattig bij elkaar ), maar die bui is weer voorbij helaas Nou gaan ze dus weer zootje maken *zucht*
Ik begin nu toch wel een beetje chagrijnig te raken dat het deze maand niet gelukt is. Helemaal omdat ik nu al weet dat het volgende maand ook niks gaat worden omdat mijn vriend die week weg is. Ik had het zo leuk gevonden dat onze knul zo'n 2,5 zou zijn als de 2e zich zou aandienen en dat gaat dus nooit gebeuren...
@ Tezzz: wat een super lief ontbijt heb jij gekregen! moest keihard lachen, vooral van die restjes van de borrel van gisteravond... en die ingepakte broodjes! Lijkt me op en top genieten! En die muts die je spullen heeft geleend zou ik maar een ultimatum stellen: Of je gaat ze nu als de wiedeweerga tevoorschijn toveren of je gaat mee broeken kopen en jij betaalt! ZO.... EN NIETS 2 BROEKEN ALS HET ER 5 WAREN! Wat een linkmiegel! Zo, ik heb de facturen af... nu weer thuis aan het werk. Lekker eerst lunchen we gingen pas om 12.30 ontbijten.... Heb nog seitanbroodjes van de natuurwinkel (saucijzen broodjes maar dan vega... errug lekker)... Ga de plu opsteken en naar huis hollen! Toedeloe!
kreeg net weer een berichtje terug als antwoord op mijn nogal boze berichtje over de broeken. Ze schreef dat ZIJ boos was omdat ik zo boos reageer! Overigens heb ik haar idd 5 broeken geleend, maar 1 daarvan was gewoon een mega maat zomerbroek en geen zw.sch.broek. Die heb ik dus maar niet meer genoemd heb dit terug geschreven: 'Ten eerste wil ik even kwijt dat ik het raar vind dat je boos zou zijn op MIJ. Ik ben tenslotte niet degene die geleende spullen niet terug geeft (of ze niet netjes heeft opgeruimd om terug te geven) en ze kwijt is geraakt. Daarvoor moet je in dit geval helaas toch bij jezelf zijn ben ik bang. Maar dit even ter zijde.. Ik vind je echt een hele leuke meid en ik begrijp heus wel dat je je best hebt gedaan. Maar als je zeker weet dat je ze niet weggegooid hebt, dan MOETEN ze dus gewoon wel ergens zijn. Zoals ik al eerder zei: als ze ergens in al die dozen zitten, wil ik je best helpen zoeken. Het is ook gewoon zonde van je geld als je 4 (waarvan 3 dure) broeken moet gaan vergoeden. En ik zou het gewoon heel jammer vinden als ik ze niet terug krijg. Ik heb ze een stuk liever dan geld, ookal zijn ze gedragen. Ik kan morgen of dinsdag overdag best langskomen om je te helpen zoeken als je dat wilt. Anders ben ik toch bang dat het je wel zo'n 150 euro gaat kosten aangezien fatsoenlijke zwangerschapsbroeken zo'n 50 euro kosten gemiddeld (en da's ook wat ik voor ze betaald heb, uitgezonderd de spijkerbroek die me een euro of 15 heeft gekost ). Mocht je dus zelf nog een poging willen doen: je zoekt naar een zwarte stretch, een aubergine stretch, een beige worker en een mega zw.sch. spijkerbroek. Ik hoor het wel. ' Was dat netjes genoeg voor iemand die zich stiekem zit op te vreten achter de pc?