@Kippy en meneer de haan: heel veel sterkte voor nu en wij hopen van harte dat het allemaal blijkt mee te vallen! Dikke knuffels van ons! Tezzz en manlief
Jeetje, ik schrik me kapot van dit berichtje. Oh meis, lieve kippy en meneer de haan. Heel veel sterkte! Wieffie, zal je even pb-en. Ook jij sterkte met je vriendin en haar meneer de haan. En dat juist nú!
hier ook geschrokken van wieffie's berichtje, heb je ge-pbt...kippenvel op de benen staan, hoop dat t meevalt... mielenl, dikke knuff voor jou, hoor dat ze je in de mmm snel kunnne helpen maar niet leuk dat t nodig is! rest zal op zoek naar spam...
Mogge, Jezus schrik me rot hier... Hoop dat het meevalt, ook hier kippenvel over mijn hele lijf! @ Baps: wat een schatje! @ Steph: volgens mij moeilijk om na een nachtdienst weer in een normaal ritme te komen!
Arme Kippie en meneer de haan, hopelijk komt er alsnog goed nieuws. Het zou zo'n mooie tijd moeten zijn nu. Heel veel sterkte jullie.
Ik heb de pb's beantwoord. Hoop dat jullie begrijpen waarom we het via pb doen. We gaan vanmiddag nog ff naar ze toe, als ik meerr info heb horen jullie dat natuurlijk! Thx voor alle steunberichten, ik zal ze overbrengen
Geweldige spam zeg! Een lieve lach en een onwijs stoer prinsesje! Heb ook Kippy ff een sms gestuurd. Wief bedankt voor je pb!
middag! miele hele dikke knuff. niet leuk jeeeetje ook ik schrik van t nieuws van meneer de haan. zal je zo pben wieffie! bapsie mooie spam meid lola oooo wat is ze toch een snoepie!!!!
jee ik hoop dat het allemaal meevalt met meneer de haan..... @ bapsie en lola wat een geweldige spam weer! wat zijn smep beebjes toch moooooooi * smelt * @ alle meiden bedankt voor de knuffiez enzo. ben blij dat ik het hier allemaal een beetje kwijt kan.