hihi dank jullie dames!!! ja leentje, ik wilde het perse stil houden, steef wist er natuurlijk van en had met willemien gepbt.. maar ik was zo bang voor weer een neplijntje.. en dat ik iedereen dan weer blij maakte enzo en dan toch weer ongi word.. dus vandaag dacht ik, nu kan die wel haha ook al is t nog vroeg hoor.. ik doe ook geen banner enzo hoor. pas als die ervanaf knalt! neem aan op mn nod over 4 dagen haha
oo leuk leentje! ja ik ben dus ook al de hele week om 5 uur klaar wakker! ja heel gek vorige keren had ik niet zon gevoel als nu, ik wist nu gewoon dat ik zwanger was.. ook al had ik die negatieve test na dat hele lichte lijntje.. ik had wel even zoiets van zou het dan toch niet?? maar ik voel me zo ontzettend zwanger.. en ik hang heerlijk boven de pot! nooit gedacht dat ik kotsen zo "heerlijk" zou vinden hahaha
en eigelijk was er dus 7 dagen voor mn nod al een heeeeeel licht lijntje te zien he... stephanie en ik zaten al te geinen maandag, dat word een tweeling!
@ mariek WAAAAAAAAAAT GEFELICITEEEEEEEEERDDDDDD!!!!! En een dikke vette lange neus naar jouw ZKH Lieve mamariek ik ben zooooooo blij voor jullie, het is jullie zo gegund, en ik heb zo hard geduimd voor je. Wauwie zeg, en een super duidelijke streep hoor voor 4 dagen voor NOD!
dank je mielenl!!! ik sta er zelf ook van te kijken om zon lijntje te hebben 4 dagen voor nod. ik zat net te kijken naar mijn laatste 4 cyclussen.. en die waren: 35,31,30,32 dus ik heb eigelijk geen flauw idee hoever ik nu ben.. ik hield een cyclus van 32 aan, maar aan mn test te zien denk ik eerder een cyclus van 30.. ik vind het zelf nog erg vreemd en ook wel eng hoor.. maar goed.. voor vandaag jahoeeee hahaha
@mamarieke...jahoor ik zie het streepje ook! Gefeliciteeeeeeeerd (roze donderdag, zo ff koeken halen!) We springen natuurlijk pas een gat in de lucht als de 12 weken voorbij zijnen alles oke is...en 2 gaten in de lucht bij een tweeling! (was wel boos op je ziekenhuis, maar ze krijgen hierbij "jammer"genoeg gelijk...en gelukkig voor jou!) Begrijp uit jou gevoel dat het beter en goeier voelt dan de andere keren...klinkt superrr! **Siem sloopt de baby gym, ff ingrijpen!**
wat super dat je er dit keer zo'n goed gevoel over hebt! meis ik hoop zo dat dit een blijvertje is (of zijn ) ..... tjee het lijkt wel of ik zelf positief heb getest, zit hier helemaal te stuiteren, JOEHOEEEEEEE!
Wahaaaaaaaaaaaa, Marieke, wat ziet die er mooi uit meid. Ben ook zooooo blij voor je. Deze MOET gewoon blijven plakken (samen met die van Miepie) Alvast een voorzichtige gefeliciteerd!!!
Ik ben er nog dus, jij had anders wel wat gehoord hoor. Als ik naar het zh ga, doe ik je zeker even sms-en of bellen, hou zeker jou op de hoogte. Dus je mag morgen toch niet op vakantie Beebje zal dan toch wel een september beebje willen worden en mij gewoon de poll laten winnen
JOEPIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Had je natuurlijk geheel persoonlijk al gefilseteerd maar bij deze nog een keer. ROZE DONDERDAG!!!!!!!! GEFELICITEERD!!!!!!!!!!!!!! En een tweeling, wat leuk he! Samen met Miep zwanger en allebei een tweeling. Alsof het zo had moeten zijn. Gisteren té stoere laarsjes voor Esmee gekocht. Wil ze er vandaag niet op lopen! En ze staan zo leuk....
Beast dankjewel ja het voelde vanaf maandag ineens zo van: ik ben zwanger, je ziet t niet, er is eigelijk ook nog bijna nix, maar ik weet gewoon zeker dat ik zwanger ben. vorige keren had ik dat gevoel niet. ben ook al een week kotsmisselijk en andere kwalen enzo. maar idd, ben pas echt blij als ik de 12 weken voorbij ben.. aaah das lief miele!!! ik hoop ook dat t goed blijft gaan en dat jij ook heeeel snel weer een positieve test hebt!!! dimple dank je hopelijk brengt dit gejubel je lichaam zo van slag dat je spontaan bevalt miep.. hoe is het met jou??????? nu moet je wel he samen zwangeren!!!!!! jeetje tis idd donderdag!!!!! roze donderdag!!! moet eerlijk zeggen dat ik me heb ziek gemeld vanmorgen, ik loop dus echt al de hele week zwaar beroerd te wezen, gister kreeg ik al commentaar van collega's en clienten dat ik er niet uit zag. en toen ik vanmorgen boven de pot hing dacht ik, weet je wat? ik blijf lekker thuis hihi slecht ben ik he?
stephanie hou es op jij met je 2ling doe ff die laarsjes showen dan??? enneh die ene foto van mij met Stijn ook graag
zit in het weer denk ik, jasmijn is een beetje erg eigenwijs vandaag. straks toch maar even de deur uit! @wie? nee nog geen waarde bepaling van die andere makelaar (die ook taxateur is)
Trouwens beast en Marieke, Dat één na laatste huis wat je liet zien staat in een dorp waar ik doorheen rij als ik naar Marieke toe ga volgens mij! Zie jij het ook Marieke?
Sta al bijna buiten met jas aan * KUT WEER!!!!* maar kan niet weggaan *jaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaa...ik kom !!!!* zonder even een gat in de lucht te springen voor onze mamarieke!!! gefeliciteerd!!! is jullie zo gegund lieverd , deze moet en zal blijven plakken!!! zoefffffffff..is weer weg ...tot straks ladiessssssssss !!