Joh had je de 11 dagen zonneschijn-optie niet aangevinkt dan? Jasmijn in een ander bedje? En goeie sec. arbeidsvoorwaarden zijn altijd prettig !
Jasmijn moet natuurlijk alvast oefenen in een nieuw bedje. Wat leuk zeg! Gaat het goed, blijft ze er in liggen=
Middag! @ Beastie: Ja maar jij bent zwanger! Enne, balen van die 4 dagen noodweer, maar gelukkig hebben jullie het wel leuk gehad en zijn jullie weer helemaal opgeknapt! @ Miele: Ja blijft lastig idd, dat afhankelijk zijn, maar helaas er moet gewerkt worden! @ Leentje: Ohjee, dat klinkt als toen ik zwanger was, PUPO! Zo wat een avontuur, zit ik dus in het callamiteitenteam vandaag, wat denken jullie.. Gaat dat alarm... Ik droog op de lift wachten, maar ja, bedacht ik: moet haast maken van 6 naar 0... Nou ja was even een klein incidentje, hopelijk blijft het rustig vandaag! Want vanaf vanavond weet ik pas wat te doen! hahahahaha! Gelukkig was ik wat laat beneden!
mmmiddag! @Beast: welkom thuis! Balen van het rotweer en voorhoofdholte-ontsteking...gelukkig klaarde het weer op (en je gezondheid ook ) @Lool: zal je altijd zien... hopelijk idd rustig de rest van de dag! @leen: ik zeg: PUPO!!! @All: sorry, geen tijd...zo K uit bed plukken want hij mag vandaag voor z'n 4de prikjes op het cb... en moet nog oppas zien te regelen voor vanaaf, want we hebben de 10-min. gesprekken.. (jaha...ben weer lekker op tijd met oppas regelen...hoopte dat de buurtjes kunnen, maar die zijn al de hele dag de hort op...oeps...) Laterrrr! Liefs!
Zo. K is weer goedgekeurd! Slechts een halve cm gegroeid (maar hij was ook heel boos dat ie moest liggen, dus was een beetje moeilijk meten ) en in gewicht nu net over de 10 kilo. Heeft z'n prikjes gehad en was heeeeeel verdrietig over z'n 2de prik. Echt aan het snikken. Wijkzuster vond het wel schattig en bijzonder dat ie niet gewoon aan het schreeuwen was maar oprecht vuhdrietug tja... ghegheghe..en hij wou niet zwaaien naar de wijkzuster...gek he? Hij mag over een maandje ook overstappen op gewone melk, maar moest idd maar wel rustig overstappen ivm z'n spugen. En aan zuivelprodukten mogen ze dan nog maar totaal 300 ml per dag. Nie veul dus.. affijn, we zijn er weer vanaf voor een paar maandjes. en zojuist nog oppas kunnen regelen voor straks. Ben zo blij met m'n buurtjes! Is de 1 er niet dan wil de ander gelukkig wel Nou over 20 min. grote broer ophalen van z'n vriendje, dan gauw thuis eten koken en eten en dan door naar school. En dan is de dag alweer om! Tijd vliegt hoor... @Beast: Jasmijn nou in een groot bed dan of eerst nog in een peuterbedje? Ik had gehoopt dat K nog wel een poosje vooruit kon met z'n ledikantje, maar meneer is erg fanatiek aan het klimmen de laatste tijd dat ik m'n twijfels heb of ie lang in dat bedje zal kunnen blijven.. las daarstraks een tip in het groeiboekje: leg een matras naast het ledikant voor het geval ze eruit vallen...best een goeie @Lola: wat fijn dat de uitslagen van je moeder goed waren! Wel rottig dat je nou weer met oppas zit..hopelijk kan je een oplossing vinden! @Mielenl: jij hebt goeie man! Houden dus! @Bikini: heb geen bikini meer aangehad sinds ik ..ehm...17 was geloof ik... nog afgezien van of het eruit ziet, maar bij mij ging altijd m'n topje naar beneden als ik ging duiken ofzow en was constant bezig m'n bikinibroekje weer 'netjes' te doen. Gebruikte 'm op een gegeven moment alleen nog maar om makkelijk topless te kunnen zonnen Doe mij maar een badpak! (ben overigens ook zeer blij met mijn 'vormende' badpak van tegenwoordig...kost een paar centen, maar je ziet er weer tiptop uit! ) ik ga ff het adres opzoeken van vriendje van grote broer...en dan ben ik weer foetsie! Laterrr!
Hey! Mielen, tja dat smokkelen valt natuurlijk ook niet mee. Dat doe ik nou nooit ...(zegt ze nadat ze net een zak patat en frikandel naar binnen heeft weten te werken). Ik doe wel met shakes, had ik nog nooit eerder gedaan, maar moet zeggen dat ze vermengd in de yoghurt best te eten zijn.. Lief hoor die man van jou!! En een BMI van 27, daar zit ik hopelijk over 3 weekjes op.. Lool, een BMI van 22 , my god zou willen dat ik dat had. Een tijdje terug had je een foto van jezelf gespamd, daar zag je er echt goed uit hoor! Jij twijfelen over een bikini??? Ik denk dat iedere man in het zwembad zijn hoofd omdraait! Inmiddels al operatie datum van je moeder bekend? Leentje, hmmmmm nog geen rood dus. Ik ga gewoon keihard duimen dat je de komende 8 maanden ook geen rood meer ziet. Ik ben gewoon erg solidair met je, ik heb namelijk vandaag veel rood gezien, inclusief volgens mij een mannelijke collega. Had dus echt helemaal niets door, dat is niet echt fijn als je met een creme kleurige broek rond loopt . Schaamde me echt diep, zodra ik het rood had gespot op het toilet ben ik in aller haast naar huis gegaan. Dussss PUPO!! Beast, oh dat klinkt goed zeg zo'n reisje! Fijn dat het aan het eind van de vakantie dan wel goed weer was! En inmiddels alweer in de sleur terecht gekomen? Fijn dat in ieder geval een groot bedrijf het heeft overgenomen en dat er goede sec. voorwaarden zijn! Tezz, stoer hoor dat hij alleen verdreitig was en niet heel het cb bij elkaar heeft geschreeuwd! Succes vanavond met de gesprekken! Hier dus weer dag 1. We gaan er weer voooooooorrr! Groetjess
Oh Daan, dat is balen zeg! Op zich wel weer een redelijk nette cyclus maar een cyclus van 9 maanden is toch veel beter. De volgende keer dan maar? Dan kun je deze maand nog een paar kilootjes afvallen, die hoeven er dan na de bevalling niet af. Een hele dikke knuffel. Begint het trouwens meteen zo erg bij jou? Ik heb eerst even wat roze afscheiding voordat het erger wordt. Tezz, is hij al weer 10 kilo! Hij is ook erg groot. Ninthe heeft (tot nu toe) nooit geprobeerd om uit het bedje te klimmen. Ze heeft niet echt door dat het kan denk ik. Die van jou is gewoon een slimmerik haha. En wel lief dat hij echt verdrietig was en het zo goed heeft onthouden dat hij niet wilde zwaaien.
Hey Leentje, nee normaal begint het bij mij eerst met sowieso één dag roze/ bruin. Ook altijd erge buikpijn en hoodpijn. Maar nu was het er in 1 x in alle hevigheid, vandaar dus ook niet voorbereid.. Cyclus van 9 maanden ga ik voor, maar kijk eerst even af hoe jij dat doet ! Groetjes
Avond! Pfoe he, vermoeiend die 9 1/2 uur werken, maar goed... Ben nu wel 'getraind' voor het volgende akkefietje! Nou als die mensen bij ons zo te keer gaan als die acteur ren ik hard weg hoor.. Jemig.... Laatste rondje 'trok hij nog een wapen ook'! @ Daantje: Dank je! Ik ben gewend aan een BMI van 19, maar ben me er wel van bewust dat ik dat niet meer ga halen, ik ben ook ouder en heb een kind gebaard, dus die 5 kilo eraf en ik ben 'tevree'! Mijn moeder wordt ongeveer over 4 weken geopereerd! De datum is nog niet bekend, ze krijgt een oproep! Spannend! Wat balen van die ongi, maar nu weet je wel waar je aan toe bent en wat Leentje zegt, dan kan je er nog een paar kilo afkrijgen en die hoeven erna niet af! Tsja, had je toch liever zwangert gezien ipv een kledingmaat kleiner! @ Tezzz: Wat fijn dat je oppas geregeld had! En och, die arme K. N. vond die 2e prik laatst ook niet leuk van die 4e DKTP! Wel 'lief' dat ie zo verdrietig huilde ipv krijsen! Ik zou ook niet gezwaaid hebben! You go K. Hoe was het tien minuten gesprekje? Enne... Badpak is ook heel handig idd! Nou ja, hier niets boeiends meer... Alleen blij dat ik morgen vrij ben! En ik heb mij voorgenomen niets te doen - behalve naar de kapper, als ze nog een gaatje hebben - en misschien naar een andere kapper voor N. Even bijknippen, hij ziet er niet meer uit!
Nee joh mensen..jasmijn licht gewoon weer in haar ledikantje...durf nog geen "groot bed"aan dat grietje draait nog zo veel in haar slaap....dat kan echt nog niet. Ze moet gewoon elke keer weer even wennen...aan een ander bedje...en aan de tikkende verwarming Vanavond was het ook weer even anders dan anders...en de verlatings angst komt ook weer om de hoek kijken. Ik ben van de badpakken...maarjah...nu ff niet
Ik geef je geen ongelijk! Ik ga ook meteen opzoek naar een andere baan! Even afkloppen: Gelukkig is het nog niet voorgekomen! 8)
Jah weet niet of jij dat heb...maar zwanger of mama....het doet wat met je in de zin van dat je niet zo snel meer een grote bek opzet tegen een vreemde...niet zomaar iemand aanspreekt die iets flikt wat niet door de beugel kan en anders gaat auto rijden...typisch en dat slijt misschien wel weer met de tijd...maar voor nu ben ik een soort van watje
Oh herkenbaar hoor Beastie! Ik had vroeger zo'n 'grote bek'. Was nergens bang voor, nou nu ben ik een bange poeperd hoor! Ik rijd voorzichtig met de auto, ik sjees op het fietsje door amsterdam niet meer door rood, ik ga agressieve/geagiteerde mensen uit de weg en ook dat suffe akkefietje van vanmiddag blijf ik liever uit de weg... Daarom denk ik ook sterk aan een andere baan, in een wat andere setting en niet meer steeds alleen op huisbezoek bij mensen die totaal niet bekend zijn! Kunnen we elkaar een handje schudden, wat ik ben echt een watje geworden sinds ik zwanger was en moeder ben! hahaha!
He meiden, Beastie wb! Balen van het slechte weer en je gezondheid. Gelukkig dat het nu weer beter gaat! Daan balen van je ongi Leentje, pupo meid! Wanneer ga je eventueel testen? Ik ga heel hard duimen voor je! Tezzzz, wat zielug voor K! Oeps, ik moet ook een afspraak voor Colin gaan maken... Lola, veel plezier morgen met je vrije dag! Kom je je nieuwe kapsel wel ff spammen??? We hebben vandaag een camcorder gekocht! Eindelijk mooie filmpjes van Colin maken Ook de afrekening van de gas en electra gehad of we ff 1200 na willen tikken...bah... niet zulke leuke grapjes... :x Ik ga zo lekker slapen... tot morgen allemaal!
Hey meiden Hoe gaat het met jullie met ons gaat het beter en met thijmen ook Thijmen die had een hele week niks gedronken omdat ie niet wou dus ben maandag gelijk naar de cb gegaan en heb daar m laten wegen is ie bijna 200 gram afgevallen Terwijl hij altijd zijn flesjes opmaaktte Dus ik heb nou een totaal andere schema gekregen en dat proberen we nu maaktte me toch wel erge zorgen Donderdag komt er een vrouw van de cb bij mij thuis schaam ik me wel een beetje voor maar wist echt niet meer wat ik moest doen Hoe gaat het met de zwangeren lady's Heb vanmorgen ff een buikfoto gemaakt is niet echt de mooiste buikkie meer maar wel klein dan de vorige Morgen ben ik 19 weken
goeiemorgen!! @ lola heftige cursus! ennuh hier nog zo'n watje.....merk gewoon dat het nieuws (met name als er iets naars met kinderen is gebeurd) me ook veel meer raakt. Fijne dag vandaag, geniet ervan! @ beast ik zou ook zó een bikini aan kunnen trekken en dan roepen dat ik 15 weken zwangerrrrt ben hahaha (dom hoor dat je die optie vergeten was!) @ daan balen van de ongi. maar in elk geval weer duidelijkheid. Zullen we dan maar saampies zwanger worden ook, nu we al zoveel overeenkomsten hebben @ tezzz haha schattig van K dat hij niet meer wilde lachen/zwaaien naar die nare prikjes-mevrouw. gelijk heeft hij! EN hoe is het gegaan bij de 10 minuten gesprekken? voor de rest.....knuffiezz en fijne dag allemaal!!! p.s. het sneeuwt hier weer! (en ik stond BIJNA achterstevoren op een kruispunt vanmorgen. maar een beetje overstuur is lekker he dimple ghe ghe ghe )
Mogge! @ Miele: Oooh ja met kinderen heb ik dat ook, heftig hoor... En ik zag gister nog wel een vacature bij het AMK hier in de buurt, ik dacht al: dat ga ik never nooit trekken! Nja... Oeps dat is lullig als je opeens achterstevoren staat, doe voorzichtig hoor! @ Tijgertje: Schrikken zeg dat ie even niets meer dronk/at! @ Wieffie: Nou mijn kapsel weet ik nog niet, ik haat om op de foto te gaan, maar N. d'r nieuwe coupe ga ik wel spammen! Al zal er weinig veranderen, maar toch is wel even leuk! hihi! Balen van die afrekening, dat zijn echt klote dingen! Grrrr! Hier ook veel sneew, yak! Ik ga even douchen, N. ligt alweer op bed, die was er vroeg bij vanmorgen! Half 8! En ze was net alleen maar aan het mopperen dus ik dacht huppakee naar bed en nu slaapt ze als een roosje! De schat! Nou ja, dus heb ik voor ons beide afspraak gemaakt bij de kapper, N. bij het dagverblijf (zit ook een kapper, ik kan haar zelfs gewoon onder werktijd daar laten knippen dan is er een leidster bij, maar goed dat wil je toch zelf zijn denk ik dan...) en ik ergens anders! Handig hoor..