En dan van mijn kant even iets: gisteren verjaardag van schoonmoeder, waren met wup pas na 21 uur thuis, vanochtend hoorde ik hem even om 8.30 uur, maar niet op gereageerd. Toen ik de volgende keer op de klok keek was het 10.12 uur, ik bij hem kijken, lag hij nog een beetje te doezelen in zijn bed. Maar hij was niet moe hoor We hebben nog tot 11 uur liggen kroelen in bed, heerlijk!!!!!
@ dimple heerlijk, nog even uit kunnen slapen. en nog gefeliciteerd met je schoonma. ik dacht er nog aan gisteren, maar te druk geweest. ik heb trouwens vanmorgen mijn medicijnen opgehaald. gisteren al een beetje roze en vandaag is de hel losgebarsten. heb er ook behoorlijk veel last van, normaal eigenlijk nooit.
fam wasmachine: gefelciteerd met jullie mielenl, als de wasmachine 3 word vind ik dat er ook een droger bij moet zijn/in de aanmaak moet zijn hier ook ongi losgebarsten, nog erger dan voor mn zw.schap... wel enige regelmaat terwijl voor die tijd verschil soms van 30 dagen... hier waarschijnlijk in sept aan de klus voor nummer 2
@diaan, wat erg, wat heftig en zo kut zeg....heel veel sterkte met dit verlies. Vreselijk, moet er niet aan denken..brrr
@ Mielenl: JOEHOE! Gefeliciteerd met Bosch z'n 2e verjaardag alweer! Wat vliegt de tijd toch! Ik hoop dat jullie een heerlijk verjaardagsweekend hebben en dat je vandaag tijd hebt gehad even terug te denken aan dat memorabele moment van 2008! @ Diaan: heb je net via FB berichtje gestuurd. Zo heftig en zo verdrietig, kan alleen maar zeggen gecondoleerd maar da's zo mager als zoiets heftigs gebeurd zeker met zulke kleine kinderen. Pfffff Dikke hug!
@ Diaan: Jemig meid, wat een vreselijk nieuws.. Gecondoleerd! @ Miele: Beetje dubbel zo 2 van deze berichten in 1 post, maar ook hier nog gefeliciteerd! Leuke dag gehad of vieren jullie het vandaag of morgen?
Volgens mij had ik verteld van het gedoetje met mijn moeders werkgever en de vakantie.. Nou 26 mei gaan wij naar Turkije en mijn moeder 'mag' niet mee! En ik voelde me zo onzeker, ga ik wel, ga ik niet... Afwachtend op nieuws van mijn moeder. Nou vanmorgen gewoon besloten als mijn moeder niet mee gaat dat ik dan lekker alleen met N. ga! ENG! Maar ja, ik heb al betaald, is toch zonde van het geld... Maar spannend is het wel! Alles goed met iedereen? @ Beastie: Mooie foto's op je hyves!
Baps , wat leuk dat jullie in sept. waarschijnlijk voor nr. 2 gaan !!! Hier ook sinds vorige maand stiekum toch cyclus bijhouden
@ lool zeker spannend! maar goed dat je de knoop hebt doorgehakt, al die twijfel is ook niks. we vieren het morgen, er komen niet al teveel mensen maar het wordt mooi weer dus we doen het lekker buiten (waarschijnlijk tot ongenoegen van een aantal mensen maar die hebben pech ha,ha!) @ bapsie whoei spannend! en neem maar van mij aan, het is ZO september @ melmel spannend (da's de derde keer in één bericht). ik hoop voor jullie dat nr 2 zich gauw "ontwikkelt" en nu nog even aan de slag. huis opruimen en versieren fijn weekend verder!
Morgen, Diaan, wat een heftig nieuws zeg. Dat je dan ook zo plotseling iemand verliest en niet eens afscheid kan nemen. En dan zo'n jonge kindjes...heftig zeg. Beast, mooie bannert. Mielenl, nog gefeliciteerd met de verjaardag van Bosch. Jullie hebben wel een hele mooie dag gekozen om het te vieren, hier schijnt het zonnetje al flink. En deze ronde moet het worden, die clomid moet maar eens zorgen voor nog een mooie SMEPbaby! Bapsie, mijn eerste ongi's waren ook heftiger, maar na een paar keer weer redelijk normaal. Melmel, is bij jullie je relatie weer helemaal op-en-top? Alles weer goed? Dimple, al weer op de helft zeg pfff....snel. Liesje, wat knap dat je de echo hebt verzet, dan kun je inderdaad weer wat meer zien. Spannend hoor, hoe voel je je? Wieffie, nog steeds niet boven de wc gehangen? Lool, super dat je hebt besloten dat je lekker met zijn tweetjes gaat. Volgens mij is dat echt leuk, lekker samen genieten van de omgeving en van elkaar. Lijkt me echt speciaal!
tsja, we hebben iedereen af moeten bellen want Bosch is ziek geworden gisteravond. Een stuk of 8 keer gespuugd vannacht, eerst elk uur, daarna om het kwartier! Arm ventje, had natuurlijk helemaal niks meer in zijn maagje..... Vanmorgen ook alweer een paar keer gespuugd, 2 keer over mij heen.....ben al de hele ochtend beddengoed en hydrofiel doeken aan het wassen. het leek me niks om ook nog het huis (of de tuin) vol visite te hebben. Dus nu maar een beetje relaxen want ben geen gebroken nachten gewend
we dachten dat het wel weer een beetje ging.....totdat hij net weer 2x zijn bedje onderspuugde. en 39+ koorts erbij....
@ Mielenl: Oh die kleine grote man toch! Ellendig hoor! En met die koorst erbij is helemaal niet leuk! Was zo'n lekkere dag om buiten een feestje te vieren en dan zo ziek! Heel veel beterschap! @ Lool: dapper besluit om in je up (nou ja, als volwassene) te gaan! Hoop dat je moeder alsnog toestemming krijgt (snap dat dan echt niet, volgens mij knapt een mens juist sneller op van vakantie dan van een vakantie verbod... maar ja...wie ben ik..) @ all: liefs en zwaai!
Mogguh... @ Mielen..Ahhhh gossie wat sneu nou..Bosch ziek..en daardoor geen feestje...hoop dat ie gauw opknapt ..KNUFFIE !! @ Lool........wat ontzettend klote dat je mams niet mee mag op vakantie..belachelijk eigenlijk... Maar wel ontzettend stoer dat je zelf gaat met N..*ik ben echt een schijterd wat dat betreft denk ik....dus petje af hoor!!* Maar kan er geen vriendin mee ofzo in haar plaats?...of staat de ticket op haar naam? Hoe dan ook..Hele fijne vakantie !!! @ Beast..zoals gezegt..mooie banner !! @Melmel..wat leuk voor een 2e....nou..dat word hopelijk een geweldig jaar met veel roze testen !! @ de rest..liefs en zwaai..moet er weer vandoor... xxx