Ooooh wat gaaf! Ik ben echt blij voor je! Gelukkig heb je nu een nieuwe liefde, die samen met jou voor een wondertje gaat! Hopelijk gaat het allemaal voorspoedig! En dat verkassen, och je kan idd beter maar vast beginnen toch voor een prachtig smepwondertje! Ben echt blij jou hier terug te zien!
Hoi!! Yep, ik ben er nog steeds hoor. Ben helemaal bij, maar nog steeds te druk om te reageren. Zal wel meer worden als de kids naar school gaan. Hier: Kids gaat goed, Stijn is een 'grote' goedzak, Esmee is een knuffel, maar wel eentje met een héél eigen willetje in de pubertijd.... Lijnen gaat k u t. Na het weekend weer oppakken! Nu lang weekend en morgen naar center parcs. Miep, is het niet tijd voor een buikfoto? Beast, is het geen tijd voor een makelaar-in-zijn-onderbroek foto? Lola, dikke pluim voor het al 13 dagen niet roken! En super bed voor je meidje. Marieke, vond het weer reuze leuk van de week. Esmee zegt nu iets wat voor jou naam moet doorgaan. Het strijkijzer is warm, ik ga weer verder met de berg wegwerken.... Dikke zoen!
ellenk!!!!!! yay!!! welkom terug.. ik volg jou ook nog altijd op hyves super dat jullie t gaan proberen duim dat jullie snel zwanger zijn als je bent verkast! lola.. hihi denk je daar aan snachts haha ik gebruikt snore end.. en dat werkt aardig.. alleen niet zo heel erg lang. voor het inslapen is t geweldig.. alleen richting de ochtend is t uitgewerkt.. maar we slapen al wel weer sinds 1 januari samen boven hihi dus dat gaat wel goed steef hahaha aaaah en wat zegt ze dan?? kieke? haha lief!!! ik vond het ook erg leuk weer! moeten we echt vaker doen! heerlijk! heel veel plezier t weekend.. hopelijk word t niet een hormonaal weekendje hahaha
@ Ellen, zo is dat! hihi! @ Marieke, oh gelukkig slapen jullie weer samen en jammer da thet niet de hele nacht helpt, maar het helpt tenminste wel een gedeelte! Dat is al fijn om te horen dat je niet alleen ligt! @ Steph, geniet ervan! Spiek vaak foto´s, leuke kindjes heb je hoor! Knap ook!
Marieke, ja zoiets is het. Vanmiddag zei ze het ook weer! Ellen, welkom terug! Super voor je. Lool, dank je.... Lief! Het hormonale zal wel meevallen. Anders ga ik gewoon een eindje wandelen.
hihi lola ja ben dr ook wel blij mee.. anders is t zo eenzaam hihi steef hihi heb je goed.. ik verwachte nog wel een spam van esmee en mij op e bank
He, Ellen, gaaf, welcome back!! Super dat jij en Jan ervoor gaan! Lool, duimen draaien, zou fijn zijn als je voor het weekend wat hoort. Steef, ook benieuwd naar de spam. Buikfoto; vorige week vergeten er een te maken, zal Miepman morgen weer eens lief aankijken. Krijg nu in winkels elke keer vrsgen/opmerkingen over hoe lang ik nog moet, haha. Wel grappig dan de reactie te zien als ik drie maanden zeg . Beast, hoiiii! Morgen met een andere drielingmama van hier die bij mij om de hoek woont naar het WKZ. Ze moet voor een extra controle en had geen vervoer...dus gaan we samen met onze dikke buiken, haha.
hihi miep das wel leuk samen naar controle haha 3ling komt al niet vaak voor en dan zo ineens met 8 man in 1 auto
Spam komt na het weekend. Foto staat nog op het toestel. Miep, ik ben bennieuwd hoe je eruit ziet als je straks de 30 weken voorbij bent.....!!!
@ellen.,.GEFELICITEEEEERD, aleen al het voornemen vind ik zooooo leuk voor je. joeoehoeoe! wb! Als ik die had hing ie boven me bed... We een stunt hoor aangezien hij de camera had..."Hey, Edwin, mag ik even je camera vast houden wil even een foto maken...van je niet verkeerde achterkant!" wahahaha... Hij belde net na het eten...we zijn begonnen met bieden! (vind het zo spannend...het eerste huis dat ik ga kopen!) wij, ach mijn geld hij hij deelt het uit! boden 245000...Hij had het ide of ze weigeren het bod of ze accepteren en doen een tegen bod...en dat laatste gebeurde en naar ons (ja hij overlegt dat dan ook met mij) idee zat er best wel wat ruimte in...het viel ons niet tegen....blij blij blij....zaterdag waarschijnlijk nieuwe stand van zaken
Beast, wat spannend zeg! Ziet er goed uit iig. En vooruit, de camera maar even gepakt en de foto eraf gehaald. Tante Kieke en Esmee.
ahhhhhh wat een skeetjes! @ ellenk welcome back meid! leuk dat je met je nieuwe vlam er voor gaat! Hopelijk kom je gauw met goed nieuws @ beast spannend! weer een stap gezet in je nieuwe leven! @ stephanie moeilijk he, die laatste kilo. Als je al zoveel bent afgevallen, dan lijkt het allemaal makkelijk te gaan maar dan is het op het laatst zo verleidelijk om weer te gaan zondigen......suc6 met de laatste pondjes en veel plezier in CP! Naar welke gaan jullie? @ lola knap hoor, dat je het echt volhoudt! en marieke ook natuurlijk. * stuurt nog een beetje mentale kracht * @ miep hoe ver is die andere vrouw? Wat apart zeg, twee drielingen zo vlak bij elkaar. @ marieke ik noemde mijn zus altijd "hieke" toen ik klein was. is ook zo'n moeilijke naam he zo, wij (of liever gezegd: Siemens) kreeg gisteren een brief van de Nurburgring dat we 2 kaartjes hebben gewonnen voor de superbike. Ik kan me wel herinneren dat we daar toen twee prijsvragen hebben staan invullen, daar zullen we dan wel mee gewonnen hebben, hahaha! vanmorgen een beetje hectisch....Bosch had zijn bed (en zijn favoriete vissen-pyama) ondergeplast, dus bed moest verschoond. Ik legde zijn beddegoed en knuffels even op zijn kleine bed, was hij helemaal verontwaardigd dat hij weer in zijn oude bed moest slapen! Dus vanmiddag het oude bedje maar opruimen voordat er nog meer misverstanden ontstaan....
@Ellen, welcome back meid, wat leuk dat jullie ervoor gaan, hopelijk is het snel raak, hoe oud ben je nu als ik vragen mag. Wup is meteen helemaal weg van jou foto-tje, hij vindt dat het Swieber de vos is. @Beast, oooo dat gaat goed, wat was de vraagprijs ook alweer? @Stephanie, veel plezier het weekend, zijn wel de goedkope tijden voor center parcs ja, heb er ook over nagedacht, helaas kan wili geen vrij krijgen. @Steph/Kieke, wat een schattige foto @Miele, druk ochtentje zo, maar hoe kan hij zijn bed nou onderplassen, hij slaapt toch nog in een luier? @Miep, buikfoto!!!!
geen bloed meer gezien, positiefe begint te overheersen, hartje doet t prima (lang leve de angel sound) vanavond maar weer aan t werk en t vertellen! ben benieuwd!
@Lola, volgens mij had ik nog niet op jouw soll gesprek gereageerd....maar klinkt goed hoor, dat ze een man willen wil niks zeggen denk ik, als jij weet waar je het over hebt, zullen ze met een vrouw ook blij zijn, denk ik en hoop ik voor jou. @Baps, klinkt al een stuk beter, gaat goed komen, leuk he vertellen, altijd spannend.
mmmmmmmorgen! @Ellenk: Welkom terug! Wat ontzettend leuk dat jullie er voor gaan! Zo fijn om te lezen dat alles zo goed met je gaat. Ik las een tijdje terug op H dat je zelfs een beetje beroemd bent Veel succes met de verhuisperikelen. @ Bapsie: gelukkig dat het bloedverlies weer weg is. En idd, leve de angelsound (kreeg altijd de kriebels vlak voor een controle...ff luisteren of er nog wat klopte...). Veel plezier met vertellen! @All: sorry, beetje druk. Alle balanswerk is nu ingevoerd gelukkig, dus kan me nu eindelijk richten op Y's feestje komende week. Verder erg druk geweest met wc-brillen monteren (ja, ik kan dat best snel...maar als je nieuwe bril kapot blijkt te zijn en je dan de oude kapotte bril weer moet zien te bevestigen terwijl de schroeven zijn afgebroken en een wc-bril keihard is en zich nog niet zo makkelijk laat doorboren...ben je er zomaar weer een avond druk mee... ). En we kregen van de week grote schrik...moest de watermeterstand doorgeven en zoals gewoonlijk meldde de internetpagina weer eens dat we een 'afwijkend gebruik' hadden. We zitten altijd iets boven het gemiddelde dus dat was te verwachten. Moet je aangeven waarom je gebruik afwijkend is..ja weet ik veel...kleine kinderen in huis? Krijgen we 2 dagen later een brief in de bus wat onze afwijking precies was. Wat blijkt: wij hadden dit jaar een afwijkende stand van ongeveer 6 kuub (= ongeveer 6 zwembaden vol!!!! ...en we hebben niet eens een zwembad ... ) De watermeter loopt als een gek te draaien, zelfs als er niks aan staat in huis. En de watermeter zelf is zeiknat. Condens is normaal bij zo'n ding, maar er staat gewoon een plas water op en eronder. Dus ik denk dat de meter zelf kapot is, maar daar wil het waterbedrijf natuurlijk niet aan. Affijn...installateur gebeld, maar die zouden gisteren komen en niet gezien. Hopelijk komen ze snel, want er zit duidelijk ergens een lekkage...en een grote ook! De meneer van het waterbedrijf begon al over 'als het maar niet in de fundering zit, want dan gaat de hele boel verzakken' Ben bang dat het geld er dit jaar weer 'zo vlug als water' door gaat Nou eerst maar eens die wc-bril gaan ruilen en dan de kids alweer ophalen. later vanmiddag nog ff naar Z voor kinderfeestjesnoodzakelijkheden (dit woord staat vast niet in het woordenboek, maar jullie weten vást wel wat ik bedoel ). En morgen gaan we ter gelegenheid van manliefs, Y's en dochter beste vriend verjaardagen lekker een dagje naar speelstad oranje. En we hebben 's avonds nog een nieuwjaarsreceptie. Gaan we met alle biljarters bowlen... Later ladies! Liefs Tezzz