mmmmmmmorgen @Miep: hoe is het? Nog een beetje kunnen slapen? Enneh...niet zo raar doen hoor! We zijn hartstikke bezorgd dus doe maar gewoon hartstikke ego!
Mogguh! We zijn er alle vier nog... Bloeddruk was gisteravond goed, maar nu weer te hoog. Even afwachten of ik nog langer moet blijven dus. Andere arts die me net kwam zien gaf aan dat het meestal wel goed gaat als ze op deze termijn wat groeiachterstans/lichte TTS hebben, hij had goede hoop dat ik in elk geval de 28 weken wel ga halen. Vannacht wel geslapen, maar omdraaien doet door de BI zo'n pijn... en dan is een smal bed toch minder dan een breed bed thuis . Elke 2 uur wakker voor een plaspauze dus. Sorry, heb verder helemaal niet bijgelezen, bedankt voor al jullie lieve berichtjes en het duimen (mag nog even doorgaan!).
mogguh..bijna middag.. weinig temelden...dus kwam even snel Miep knuffelen...potver meis..dat is even schrikken...hoop en duim dat de kleintjes het nog even volhouden en de tts zo blijft zoals ie is ..... even iets van een totaal andere orde.. Oh vanavond hebben de jongens gala...allebei in een zwart smoking foto volgt hahah
Goed om te horen, Miepie. Hopelijk mag je binnenkort thuis in je bed slapen. Zo veel pijn is natuurlijk ook niet goed voor je bloeddruk. En slaapgebrek trouwens ook niet.. De arts klinkt in elk geval positief! En wij duimen driftig verder
ben heel benieuwd! Zien die van jou er ook zo super uit in een pak? Y voor z'n verjaardag een rood shirt gegeven met opstaand boordje en daarover heen een zwarte bloes met witte strepen. Zag er zoooo 8) uit! *trotse mamma*
@miep, fijn om wat van je te horen. Ook fijn dat die arts er wel een goed gevoel over heeft. En hier blijft de duim modus aanstaan voor je. @diaan, ben erg benieuwd naar je mannetjes in black 8) @lola, succes met je tweede gesprek, was vandaag toch @babs, wat zeiden ze op het werk, je had het toch verteld of heb ik er overheen gelzezen?
Lieve Miep, Ik dacht ik lees heel even snel bij, maar wat een nieuws zeg... gelukkig dat de Gyn optimistisch is mbt het halen van de 28 weken en je bent nu in goede handen! Godzijdank... Hopelijk komt het allesmaal goed en ontwikkeld het TTS niet verder en blijft het hierbij en komen ze er alle 3 gezond uit! Dikke knuffel! @ Nyncke, thanks, wat leif dat je daar aan denkt! Vanmiddag is het zover om half 4! *zenuwachtig* Lieve allemaal, vandaag een bijzonder drukke en gekke dag, maar na of van het weekend weer tijd om te reageren enzo! Liefs!
GOeiemiddag! Tezzz, mijn man ziet er ook altijd zo goed uit in pak, haha . Diaan, leuk, zo'n gala. Hopelijk hebben ze een leuke avond! Lool, jij zit nu in gesprek... duimen draaien hier! Ik mag waarschijnlijk zo naar huis... artsen moeten nog even overleggen (ook over of ik nou wel of niet om de dag moet komen voor een echo - de dagarts hier en mijn behandelend arts zeiden allebei wat anders, dus ik heb aangegeven dat ik wil dat zíj uiteindelijk aangeeft wanneer ik naar huis mag en wanneer ik weer moet komen voor een echo). Net wel even alledrie de hartjes gehoord, ze doen het alledrie nog . Hartslag van Flupke was wel iets lager (125), maar niet te laag dus. Dusss... afwachten wat de artsen beslissen straks, hou jullie op de hoogte (mede mogelijk gemaakt door Miepman die mijn laptop heeft meegenomen!)
Lieve Miep, ik las dat je naar huis toe mag op je hyves! Lekker joh en lekker rustig aan doen! Dikke knuffel! Ohja en ik heb een nieuwe baan!!! Heel dubbel, want ik heb een fantastische baan, met hele leuke collega´s en op een leuke locatie! Wat krijg ik er voor terug dan he? Zal wel goed komen! Ik ga iig 28 uur werken. Ik wil de ene week 4 dagen en de andere week 3 dagen werken! En het is 15 min. fietsen van mijn huis! Scheelt anderhalf a 2 uur reizen per dag! Yeah! Sorry voor de ego, ik ga boodschappen doen, vanavond borrelen met 2 vriendinnen. 2 met nieuwe baan en 1 borrelt niet mee, maar is net zwanger! Allemaal leuke dingen dus! Fijn weekend dames!
@Miepie, heb wel bijgelezen en was ook erg geschrokken, hopelijk ben je nu weer lekker thuis. Die kleintjes moeten gewoon nog wat weken lekker blijven zitten. Vanmiddag naar de dermatoloog geweest, ze was iets vriendelijker, maar kreeg nog steeds maar gehaaste antwoorden, ben nu doorgestuurd naar het Dermatologisch Dagcentrum, daar zou ik volgens haar wat meer persoonlijke aandacht krijgen, dus ze had het wel door dat ik niet happy was. Inmiddels had ik dat krabpakje ook nog steeds niet, de apotheek was al sinds maandag bezig om een zorgplan van de dermatoloog te krijgen, voor de vergoeding, 2x gefaxt, geen antwoord, had het even snel aangekaart, maar dat wimpelde ze ook erg snel af, dat wordt nu door dat dagcentrum geregeld, dus zal nog wel 2 weken duren voor ik het heb. Volgende week word ik gebeld voor een afspraak.
Lola, WOW gefeliciteerd meid, wat heerlijk zeg, zo dicht bij huis. Hopelijk gaat het super bevallen. Ga je nog meer verdienen ook en per wanneer?
Lool, super joh, gefeliciteerd! Wanneer begin je? Spannend hoor.. Dimple, wat een muts/eikel. Wel fijn dat je nu bent doorverwezen, want hier schiet je niks mee op... Ik lig weer thuis op de bank. Bloeddruk was nog steeds hoog -140/90- maar geen eiwit in m'n urine of klachten, dus nu thuis en zondag weer voor een echo van Sjors en Flupke en om m'n bloeddruk te meten. En dan dinsdag weer...
Hey, Lool, allereerst bedankt voor het doorgeven. Was mijn ww kwijt en was te moe om alles te doorzoeken of actie te ondernemen. Lees dat Miepie gelukkig weer thuis is, heb ik het bijna allemaal gemist. Sorry verder niet bijgelezen. Met schoonvader gaat het niet goed, na 2 weken ziekenhuisopname is hij vandaag weer thuisgekomen. Maandag gesprek met de arts gehad (was ik bij samen met schoonouders) de metastasen in de lever en lymfeklieren zijn toegenomen en er zijn nu ook meta's gevonden in buikvlies en longvlies. Zijn er dus erg mee bezig nu. Volgende week een gesprek met de oncoloog over misschien nog een chemokuur. Hij wil namelijk blijven vechten. Dus heb heel eerlijk gezegd hier niet alles gevolgd, hope you forgive me. Verder nieuws, DD is afgezegd. En we hebben ons bij het Radbout aangemeld. Waarom? Lang verhaal... Vandaag dossier opgehaald bij ons eigen ziekenhuis opsturen en dan wachten op een afspraak voor intake in Nijmegen.. Spannend!! Dikke kus voor jullie allemaal!! Lees dit weekend even terug en dan een uitgebreide reactie!
@ Dimple, tsssk schandalig zeg!!! Nou goed dat je bent doorverwezen! Niet direct meer verdienen, zelfde cao, nu nog zelfde schaal, maar vanaf volgend jaar willen ze dat ik een opleding vol, wat ik ook graag wil maar wat er bij mijn huidige werkgever niets van kwam dan ga ik meteen een stuk beter verdienen! Yeah! @ Miep, lekker joh! En wel goed dat je zo streng onder controle staat! Ik begin denk ik 1 april, wil zelf 2 maanden hebben om mijn clienten over te dragen, goed alle dossiers op orde etc. Begreep nieuwe werkgever wel! Hier ook naar dermatoloog geweest. Nieuwe zalf gehad, maar die moet ik maandag even halen. Moet ook bloedtesten. Zat ik al 10 minuten te wachten in de wachtkamer realiseer ik mij opeens dat N. woensdag naar de KA moet en zij misschien ook wel wat bloed willen dus ik ga nu woensdag bloedprikken. Had N. met wachten een ijsje verdiend. Ik had haar beloofd, na prikken een ijsje! hihi! En ik moet extra naar het CB, was ik ook vandaag, want N. wou geen 1 kunstje doen en ook niet in haar ogen laten kijken! Dus nu over 5 maanden terug komen! Hihi! Zo en vanaf morgen beloof ik beterschap met op iedereen reageren! Ik had ook bijna gerookt, maar toch niet gedaan! hahahaha! Pfoe, wel moeilijk vandaag hoor!
He lieve Daan, wat naar om te horen van je schoonvader. Goed dat ie wil vechten!!! Hopelijk zijn er mogelijkheden! En een andere stap, hopelijk heb je snel de puf en zin om hier je verhaal te vertellen! Dikke knuffel!
@Daan, wat vervelend van je schoonvader zeg, sterkte, hopelijk helpt het vechten. En het is je vergeven dat je niet hebt bijgelezen. Spannend, afspraak in Nijmegen. @Miep, lekker hoor thuis, nu echt niks meer doen, alleen nog maar haken @Lola, hier ook een nieuw zalfje gehad, ik heb koolteer gehad voor de rode vlekken die weer op zijn gezicht verschijnen, het is nog niet ruw, maar gaat wel weer terugkomen. En het zit nu trouwens ook op zijn ruggetje. Arm ventje en straks nog een helm over die gevoelige plekken. @IQ-test, ik had trouwens een score van 125!! Was wel tevreden, ondanks dat ik hoger had kunnen halen als ik geconcentreerder/minder moe was geweest.
@ Dimple, Wauw, 125! En dan nog hoger kunnen scoren ook! Ik wou eigenlijk ook mee doen, maar had visite! Aaahw, arme Digger! Hopelijk helpt het wat. N. had vandaag ook in haar gezichtje! Heeft ze niet zo heel vaak, maar vandaag toevallig wel! Hmmm... waar blijven mijn vriendinnen? WHAHAHA! We hadden toch hier afgesproken?!!!!???