huh huh huh winterstop?? wtf?? een zomerstop een winterstop, nog even en ze hebben een lente en herfststop en dan kunnen we nooit meer terecht! haha wat is dat nu weer ... zucht... maar goed! wel goed nieuws dat je voor die winterstop je eskimootjes lekker veilig bij je kan dragen
hmz toen strax ff flinke krampen gehad en een veegje roze.. zou wel vroeg zijn als ik nu ongi word :S dan is mn lichaam helemaal in de war.. ik wist niet dat je lf ook zo kon veranderen met een behandeling? maar goed eerst maar zien of t doorzet
Ola! @ Wieffie, wauw, zo snel is de grote dag al! Spannend! En het piekeren is voorbij, wat een goede nachtrust en een gezellige dag al kan doen! hihi! @ Leentje, Ja het idd niet niks wat hij heeft gedaan. En vooral niet nadat ik de nieuwspagina´s en filmpjes met het nieuws heb gelezen... Vreemd, shokkend, maar eigenlijk ook in de lijn der verwachtingen... Ik kan hier niet over uitwijden ivm meelezers, maar alles wat ook voor mij aan het licht kwam buiten het feit wat ie heeft gedaan kwam nogal rauw op mijn dak! En ik moest wel heel hard lachen dat hij mij op de bezoekerslijst wil zetten (contact met een fam. lid van hem zo nu en dan)! @ Marieke, wauwie spannend.... Ik duim voor je! @ Tezzz, hoe vind K. het op de PSZ? @ Daan, winterstop, het moet niet gekker worden, maar hopelijk zit jij dan mooi te broeden!!! Mr. date nog dagelijks contact mee alleen daten we niet echt actief meer... Hij druk met overwerk en ik ook erg druk... Nja, zie wel waar het schip strand, denk nergens anders hadden we beide wat beter ons best gedaan om wel af te spreken! hihi! @ Ellen, hoe is het met G? En met jou? Had ik al verteld dat een vriendin zondag was bevallen van een prachtig mooi prinsesje? Maandag geweest en ze was prachtig! Nu nog schoonzus in januari en een andere goede vriendin in Februari! Leuk, leuk en nog eens leuk!
gefeliciteerd met de kleine van je vriendin leuk hoor! ik tel ook eigelijk altijd vanaf de inseminatie, maar dat is voor mn eisprong geweest, ik heb niet duidelijk mn eisprong gevoeld. maar ik weet iig zeker dat hij niet VOOR de inseminatie is geweest. dus wie weet zit ik nu niet op 11dpo maar eigelijk pas op 9 of 10 dpo.. maar ja dan was er niet al een streepje op de test gekomen als dit een innesteling zou zijn toch. maar goed zie t morgen wel of t doorzet.
Volgens mij kan het wel al hoor, voor innestelling positief testen, je kan volgens mij ook een innestellingsbloeding hebben als je al lang en breed positief getest hebt geloof ik! (maar wat dat betreft ben ik er niet meer helemaal in thuis!) En dank je voor de felicitatie! Hihi! Ben ook zo benieuwd naar mijn nichtje straks... Ik ga vanaf april elke woensdag op mijn nichtje passen.. Als ik geen baby van mezelf heb, dan maar op andere baby´s passen!
hihi heb je helemaal goed.. op baby's van een ander passen heeft ook weer voordelen, als t een keer een dagje uit t hummetje is kan jij weer gewoon rustig naar je eigen huis haha mja net weer een veeg heel licht rozig, beetje verkleuring van t papier zeg maar. het zal wel allemaal haha
Ja dat is zo idd! Gewoon weer lekker naar huis en het kindje uit het hummetje achterlaten! hihi! Heb er wel zin in, N. is wat baby´s betreft net een moedertje, dus zal mij benieuwen of ze haar nichtje nog eens los laat dan! haha! Enne, heb ook wel eens een innestellingsbloeding gehad, duurde anderhalf dag. Roze en bruin en wat spatjes rood! Dag erna super positieve test! Voor nod, bij N. had ik na nod een iniminielijntje! PUPO!
o echt? dacht dat innesteling vaak 1 veegje was en klaar.. ach ik zal morgenvroeg eens kijken, als t dan niet heeft doorgezet doe ik ff een testje en dan zie ik t wel. net the voice gekeken, vond er eigelijk maar 2 goed en dat waren die charlie en guy. alleen beetje jammer dat guy een buitenlander is en het the voice of HOLLAND heet! snap echt niet waarom ze die mensen door laten! oke hij was super goed maar kom op!
Nee bij mij duurde het echt best redelijk lang vond ik zelf. Ik had altijd standaar een cyclus van 32 (na bevalling niet meer) maar toen begon ik op dag 27 te bloeden, ik dacht dat ik ongesteld was geworden, maar niet dus! Na die anderhalf dag dus getest, want het was niet echt een menstruatie! hahaha! Ik vond Guy echt goed, en Charlie ook, maar marieke (volgens mij heet ze zo , die Marco B. gekozen had) ook wel een mooie stem hebben! Ik vind het wel een heel leuk programma dus was weer genieten! hahaha! Ik vond trouwens best jammer dat de bouwvakker uit Staphorst door is, vond hem waardeloos! Hahahaha...
morgen! ik begrijp er nix van.. gister krampen gehad en daarna een veeg roze.. vannacht en nu totaal geen krampen maar wel wat rood bloedverlies dus zal wel ongi worden.. maar wel vreemd vind ik dan, dat mn boobs zo'n ontiegelijke pijn doen en er weer een streepje op mn test verschijnt.. komt die pregnyl ook met vlagen ofzo? haha ik blijf t vreemd vinden iig, want op de dag voor de inseminatie had ik een ei van 16, toen pregnyl gehad en de volgende ochtend geinsemineerd. hij kan dus nooit eerder zijn gesprongen. en nu ben ik dus veel te vroeg ongesteld.. want dat had ik op zn vroegst maandag pas moeten worden.. normaal is mn lf altijd t zelfde ook tijdens iui. maar nee dit keer moet mn lichaam dus toch echt weer raar doen haha. nou kijken of t ook echt doorzet en anders maandag maar weer bellen
@ Marieke, maar kan ook nog heel goed innestelling zijn he? Ik had ook een veeg rood hier en daar toen... Was je test donkerder geworden? Heb je een foto?
heb m even gewassen want hij begon wat geel uit te slaan. als die droog is zal ik even een foto proberen te maken. hij is een beetje t zelfde misschien iets donkerder dan die van gister.. maar zal kijken of k een foto kan maken zo..
Dat is wel positief dat ie wat donkerder wordt! Ben benieuwd naar de foto. Maar heb je continu bloedverlies of gewoon een spatje hier en daar?
in mn maandverband zit nog altijd nix.. maar met afvegen meer roze rood. maar dan vind ik t best veel niet alleen verkleuring van t papier zeg maar
ben bezig met de foto hoor.. maar batterije van toestel zijn leeg dus moet t met mn foon ff doen.. en eer ik die foto verstuurd heb en per mail binnen is hahaha
Mijn geduld is groot! Ik haal even bij de bakker hier op 200 m lopen een broodje en dan kom ik meteen weer gluren! hihi!
nou suc6 haha volgens mij zie je er nix van. maar hij staat er echt en t stond er binnen de tijd en is even breed en roze..maar ja, wat t is, is t.. denk dat ik maandag maar gewoon bel en dan zien we t wel met de uitgangsecho..