ja, wel last van mijn (.)(.). soms is het inderdaad zo erg dat ik er 's nachts niet van kan slapen maar meestal valt het wel mee. Maar ik draag altijd een sport-BH (overdag, niet 's nachts) en dat gaat prima bij mij! Op dit moment wat meer last van bandenpijn (tenminste dat denk ik ) maar 't is prima vol te houden hoor! hoe gaat het bij jou? misselijk of valt het mee? @ beastie ik duim voor je dat jullie alsnog naar Schotland kunnen! @ cynthia balen dat je ongi er aan komt....wanneer heb je eigenlijk je ei gehad want je NOD is toch al lang geweest ? @ miepie succes en ik hoop dat zijn zaadjes jouw eitje gaan vinden deze maand!
Hey meiden, hier ik ook weer! Wordt dit weekend spannend lees ik! Ik duim voor ons allen! Liefs shirley
Ik heb geen idee wanneer m'n ei is geweest, want ik had nog geen ovutests deze maand. Ik dacht dat ik 'm gevoeld had op dag 14, maar ik denk nu toch van niet, want dat zou betekenen dat ik nu op dag 26 DPO zit, en dat is wel heel veel. Deze maand ga ik wel ovutesten gebruiken, ik weet alleen nog niet op welke dag ik moet gaan beginnen met testen, omdat ik nu nog wel lange cycli heb.
tsja het kan nu natuurlijk wat langer duren....dit is toch je eerste cyclus na de MK? ik hoop voor je dat je geduld niet al te lang meer op de proef gesteld wordt meis! Qua ovutesten zou ik denk ik uitgaan van die 30 dagen....dat is tenslotte de enige "normale" cyclus die in het rijtje staat.....succes in elk geval!
Nou, it's official, ik kan in het rood. Mijn volgende NOD is - uitgaande van mijn langste cyclus - 29 oktober. Duurt lang....
"fijn" dat je ongesteld bent geworden, hopen dat deze cyclus wat dichter bij de 30 ligt! Op dag 13 beginnen is prima lijkt me...ik begon op dag 12 met een (verwachte) cyclus van 31 dagen. ik hoop voor je dat je binnenkort in het roze mag! (en die dagen vliegen voorbij hoor met al dat geSMEP )
@ CynthiaB: Balen van je ongi meid! Hier nog steeds men ei niet gevonden Wordt weer een lange cyclus denk ik.
@ daantje dat hoeft helemaal niet hoor! ik had mijn ei altijd op CD 19 a 20 met een cyclus van 31 dagen! ik hoop dat je m snel mag vinden, want het wordt hoog tijd dat jij ook knalroze kleurt!
Schiet niet op zo he, we vallen met bosjes in het rood..of het ei is nog spoorloos...bah...waarom moet het ook altijd zo moeilijk gaan..!knuffie meiden ! @ mielen ....ja af en toe misselijk kan van sommige luchtjes helemaal onpasselijk worden...maar niet dat het hinderd of zo... Wel last van mijn boobs dus en mijn onderbuik..trekkerig gevoel zeg maar.... maar geniet van elk dingetje hahahah
Ja, ik vind het wel fijn. Hopen dat de ongi gewoon na een dag of vijf verdwenen is, en ik ga gewoon 'oefenen' zodra m'n ongi over is. En een flinke voorraad ovutesten inslaan...Ik wil deze maand echt m'n ei vinden!
@ Cyntia B Dat is balen meid, dat de volgende ronde maar roze mag worden voor je. Ik weet nog niet precies wanneer ik met de ovu testen moet beginnen , maar ik denk over 3 dagen ofzo, eens kijken of ik m e ei kan vinden dan
Das mooi want heb echt geen zin in een lange cyclus, ben blij als ik men ei gevonden heb. Het liefst morgen anders moet ik weer nieuwe ovutesten halen
Hallo smeppers! Wat is het rustig hier! Ik heb ff een vraagje aan jullie. Wanneer hebben jullie last van PMS? Hoeveel dagen voor je ongi? Ik heb gisteren vanuit het niets een vette jankbui gehad en kon gewoon niet stoppen en eet me inmiddels weer helemaal rond dus denk echt aan PMS. Heel irri. FF een vraagje aan diaantje, op hoeveel dagen DPO heb je voor het eerst positief getest? Jij was wel erg vroeg of niet?
Joehoe, ben er weer! Heb werk te doen thuis! (schiet niet zo op, al twee telefoontjes tussendoor gehad!) @ Cynthia: hehe, eindelijk duidelijkheid! gezellig... samen lekker ongi... en Tezzz ook al! Kunnen we straks lekker naar dat ei gaan speuren... drie vinden meer dan 1 @ Beastie: mag ik je nu al uitzwaaien...? Wat een toestanden zeg! Hoop dat als jullie gaan, je nog net iets meer ziet dan de zee... @ Diaantje en Mielenl: vervelend zeg, die zere b(.)(.)ps! Heb het ook vaak na mn ei... moet ie er echt niet aankomen...! Nou, ja niet te hard Heb nu echt mega-hoofdpijn... Anders nooit als ik ongi ben.. (uberhaupt bijna nooit hoofdpijn... zou het dan van mn 4 martini's komen... suf hoor, voelde me helemaal niet aangeschoten ofzo... ](*,)
Go4baby en Cynthia, wat balen meiden! Jeetje, ik had echt gehoopt dat jullie mooi roze zouden kleuren! Hopelijk gaat het jullie deze ronde lukken! Verwen jezelf maar een beetje! Een dikke knuffel van mij!
Ja gezellig, gaan we met z'n drieën eieren zoeken. En het is niet eens Pasen...We moeten ze gewoon vinden deze maand! Had jij 'm de afgelopen maand gevonden of niet? Ik heb ook hoofdpijn, en ben verkouden. Irritant, ik wil het liefste naar bedje toe. Maar krijg vanavond visite, en dat zijn nogal laatblijvers....