Klinkt spannend allemaal?! Ben errug benieuwd hoe je dat idd met een testje gaat doen, kun je er niet gewoon 1 meenemen naar 't restaurant of morgen naar je zus. Je doet gewoon een testje...wikkelt hem in wc papier en ga daarna gewoon weer naar de WC....kan jou het schelen! Dit is wel ene "mission impossible" waard Ik hoop niet dat ik je aangestoken heb hihihihihi maarre ik hoop dat je er snel vanaf bent want ik zit nog steeds te snotteren. Have fun vanavond! Groetjes
Nou dames ik ben de volgende....met een zwaare huilbui en dip... Heb het gevoel dat het nix is deze maand en heb al een huilbui erop zitten. Ben ook zoooooooooo klaar met dat wachten ](*,) Hoop dat ik morgen een stukkie beter voel
Heee Beastie, Moet je ook al huilen? Kop op maak jezelf niet zo gek..ga naar buiten, blijf een zondagje weg van de computer misschien? Ik stond net ook alweer te janken na vanochtend uitzinnig blij te zijn geweest. Ik had twee feestjes vanavond maar ben te verkouden (met verhoging) om erheen te gaan. En dan maar weer malen over die zwangerschap.. pff. En zelfs dat interpreteer ik weer als stemmingswisselen en als symptoom.. de gekmakende cirkel. Herkenbaar? Nou dikke knuf en je weet toch dat het binnenkort raak zal zijn? Geniet nog ff van z'n 2en ook... nu het culturele seizoen weer begonnen is, ik bedoel maar bla bla.
@Beasty,I know the feeling! Het komt opzetten maar het gaat ook weer weg lieverd. Ik zit in hetzelfde schuitje. Laat maar komen die duivels als het aan mij ligt dan weet ik waar ik aan toe ben en heb ik nog ruim 4 wken de tijd om weer bij te komen. Het komt goed lieverd!
Oh ja, ook een knuf aan Silla tuurlijk! Verkouden en onzeker, waar je ook bent, mijn empathie is GROOT op dit moment..
Mijn borsten worden nu pas gevoelig...maar goed WEER een teken dat de ongi nabij is...Hoop op een zwangerschap heb ik niet meer. Morgen tempen en als hij nog hoog is maandag ook maar als deze 36.7 is....weet ik het zeker....weer een gemiste ronde. Op naar ronde 21
Mijn mannetje is naar een vrijgezellefeestje... Ik zit ziek thuis blehh er is ook NIETS leuks op de TV. Ik verlang nu nog meer naar de vakantie... Nog een paar dagen en dan vertrekken we naar de warmte! joepie!
Heuj das ook toevallig, zit je je ook nog eens te vervelen! Ik heb twee wijvenjankfilms gehuurd, je mag wel langs komen en kopjes thee met honing drinken..
Tja dat ken ik.... Soms ook met een liedje die ik dagelijks hoor, maar dan opeens kan ik daavan in janken uit barsten
The Break-up heb ik gezien, maar die andere film niet... Van de week heb ik "Dreamgirls" zitten kijken...over "TranenTrekFilms" gesproken...poeh wat heb ik zitten janken.
Beastie, hele dikke knuffel, koppie omhoog en me mij mee naar de juni-mama's *steekt hand uit naar Beastie*.
Tabee, sterkte, succes, wat dan ook (oh ja, zwangerschap!) Ik duik weer mijn bed in met de tweede fillum.. Een goedenavond allen