pfffffffffffffffff m'n gevoel gaat toch weer waarheid worden denk, heb weer een enorme tempdaling, morgen waarschijnlijk ongi Op naar ronde 16 dan. Ben het effe wel echt beu aan het worden.
Jippie, Diddl, zwanger! Ik wist het wel! Het gaat lekker hier zeg! Derona, wat K*T zeg! Natuurlijk mag je dan huilen, het is gewoon een klotegebeurtenis. Hopelijk kunnen jullie een beetje positief blijven als je over de eerste schok heen bent! Hier weer een temp van 36.8, net als gisteren. Ik zal eens kijken of ik een grafiekje op de pagina kan krijgen. Ben benieuwd wat jullie ervan vinden.
Joehoe Diddle! GEFELICITEERD!!!!! Hoop dat alles goed gaat en die vervelende buikpijn weggaat! ps. geen aspirines meer innemen nu hoor... die mogen niet meer in de zwangerschap! Goedemorgen verder allemaal! Gister inderdaad geen toegang! Suf hoor! Baalde er ook en beetje van. Opeens denk je dan... stel, dat de site voor altijd uit de lucht is... dan zal ik de meeste mensen nooit meer kunnen bereiken! En dat terwijl we elkaar eigenlijk niet kennen.... Rare gedachte! Maar gelukkig is iedereen er nog!
jaaaaaaa DIDDLE van harte meis...mooie streepjes hoor ! Heerlijk genieten nou ! ben net terug van de VK, heb het hartje voor de eerste keer gehoord vandaag..SUPER !, en klopte zoooooooooo snel....had echt haast Bleek trouwens ook geen antistoffen voor rode hond tehebben (komen ze nu pas achter..bij de jongens hebben ze me daar nooit op geattendeerd .... Terwijl ik daar wel voor ben ingeent...100 jaar geleden hihihi Voor de meiden met een tempdaling....balen...maar wie weet een vaag innesteldipje?
@go4baby: ben ook blij dat we er allemaal weer zijn! @zico: we houden het gewoon op een innestelingsdipje hoor! We blijven positief tot de duivels er ECHT zijn! en nou moet ik heeeeeeel erg weg...ben al veeel te laat! Tot later!
Oh okee. Ik temperatuur nu 11 dagen, en het is nog niet lager geweest dan 36.5. Het hoogste was 36.9. Niet echt veel variatie vind ik eigenlijk .
@ go4baby ik heb echt bewondering voor hoe je er allemaal mee omgaat. Veel sterkte meis, en als je een keer een moment van "zwakte" hebt dan hou ik mijn schouder ook klaar hoor! @ diddl GEFELICITEERD MEIS! Geniet maar lekker van die roze wolk en ik hoop voor je dat die buikpijn snel over is... @ diaantje wat is dat gaaf he, om dat hartje te horen.....net een locomotiefje maar eh....geen antistoffen tegen rode hond? en wat nu? alsnog een inenting of mag dat niet?
@ daantje82 fijn dat je weer terug bent meis! Is helemaal niet raar hoor, om een beetje afstand te nemen. Ik hoop dat je nu gerustgesteld bent en dat je de nare gebeurtenissen wat beter van je af kunt zetten. (geloof me, de zorgen blijven toch wel hoor en dan is een echo of even hartje luisteren zo'n enorme geruststelling! )
Ik had daar info over opgezocht voor me vakantie.... geen inentingen nu doen ... Als je dus zwanger bent, dat is niet goed en als je je laat inenten voor rode hond mag je 3 maanden erna NIET zwanger worden...**einde info moment** Ik had het ook met malaria voor China afgelopen Juni....mocht ik ook 3 maanden niet zwanger worden...en we wilde juist in china beginnen....goed insmeren met DEET en geen malaria gif pillen geslikt
KAN een goed teken zijn hoeft niet...het voelt bij mij alsof ik 13 ben en me (.)(.) beginnen te groeien...
Hallo allemaal, Ben blij dat jullie er ook allemaal weer zijn! Derona, wat erg dat het bij jullie niet goed is gegaan Ik wens je erg veel sterkte en je krijgt een dikke knuffel van me! Diddle, van harte proficiat! Geniet van je zwangerschap! Go4baby, wat een k*t nieuws, hoopte toch echt voor jullie op een klein wondertje! Ik hoop dat je toch zonder al te veel pijn straks snel de draad weer op kunt pakken en hoop dat je met ons mee blijft smeppen! Tezzz, ik hoop dat je temp idd een voorbode is van een wat kortere ronde! Ik hoop het echt voor je, die lange rondes zijn echt niet leuk! zico, niet ongi worden hoor! Ik ga heel hard blazen dat je morgen weer een hogere temp hebt! diaantje17, wat gaaf dat je het hartje hebt gehoord! Wat balen dat je geen antistoffen hebt... en wat gaan ze daar nu aan doen? Ik moet daar ook over een week bloed voor prikken... Nou mijn temp rees de pan uit vanmorgen... onder normale omstandigheden (lees dicht rondje voor ff kenners) heb ik nog nooit 37.0! gehaald... tot vandaag dus... (kaartje staat in mijn album) Misschien dat het er toch mee te maken heeft dat ik behoorlijk verkouden ben... ben benieuwd wat ie morgen doet....
gefeliciteerd diddle! spannend wieffie duim voor je! derona, klote meid! dikke knuffel hier waren gister de duivels al bijna weg,,, dus in totaal misschien 1,5 dag ongesteld geweest.. ben ook nog es ziek... stront verkouden en mn spastische darm is weer irri aan t doen... niet echt lekker dus... misschien dat daarom de ongesteldheid wel zo kort is.. liefs marieke
Dank je wel allemaal... jullie zijn lief.....ik hoop ook dat mijn buikpijn minder wordt....maar heb dus wel asprines ingenomen gisteren....paracetemol...kan dat kwaad? mag je dat helemaal niet meer dan? Ben benieuwd wat mijn HA zegt vanmiddag...
@diddl: een paracetamolletje mag wel hoor. Moet er natuurlijk geen gewoonte van maken, maar mag wel. Mooie banner trouwens! @cynthia: je had al een posi ovutest en nou pijnlijke tepels? Klinkt als een ei! @marieke: hoe is je temp? (weet je zeker dat je niet zwanger bent?) ja...ik was alweer terug...kan gewoon niet zonder jullie!
@ Diaantje: Super dat je het hartje hebt gehoord meid! Lijkt me heerlijk. @ mielenl: Vind het ook fijn weer terug te zijn! Ja het is wel waar hoor, dat je je zorgen blijft maken Maar dat hoort er zeker bij. Ben inderdaad weer heel erg gerustgesteld door de echo. Zometeen de verloskundige bellen, kan alleen tussen bepaalde tijden