Srry hoor ik snap het nog niet SMEP is toch seks hebben zodat de zaad de ei vindt in jouw vruchtbare periode? Of heb ik het verkeerd miep? dus iemand die in ronde 6 is heeft dan met 2x smep maar 2x geklusd? Ik ben nu echt de klus kwijt
Nee, zij heeft dan al wel 6 rondes geklust, maar pas voor de 2e keer op de SMEP-manier (dus ovulatietesten doen vanaf dag 10 en vanaf dag 8 om de dag klussen tot + ovu-test, dan 3x op een rij klussen, dagje rust, nog een keer klussen). TEZZZ! BEN JE AL WAKKER? Enenenenenen?
@tezzz: ben je al wakker. Of ben je zojuist "flauwgevallen'van die super positieve zwtest? Hoop dat als ik vanmiddag terug ben jij ook roze op de lijst staat. Temp nog steeds hoog. Heeft iedreeen een innestelingsdip in de temp zitten als die zwanger is?
goeiemorgen! tezzzz ik denk dat je roze bent, kan bijna niet anders! ben echt benieuwd! ik ga lekker ongi t nieuwe jaar in haha.. mn volgende NOD is 3 februari. ik wens iedereen een goed uiteinde! tot volgend jaar!
Nyncke, niet iedereen heeft een innestelingsdip. Bij de meesten blijft de temp hoog tot net voor of tijdens de , hoop dat ie bij jou dus komende week ook hoog blijft (en dan nog 8 maanden ) Tezzz, wakker worden!
ja ja ik ben al wakker! Nou, helaas geen roze voor mij. Slechts 1 streep op m'n test. Alweer. Dan heb ik waarschijnlijk dus geen ei gehad of in elk geval niet op dag 40. Op dag 44 heb ik ook nog een tempdipje gehad, dus het zou nog kunnen, maar ik ben bang dat ik gewoon geen ei heb gehad. Dat wordt dus wachten op de duivels. Laat ze maar gauw komen dan, dan kunnen we het jaar goed beginnen! Bah... maar geen bloed geeft moed he! En nou ga ik snel boodschappen doen, voor iedereen wakker is en ik van m'n fiets geblazen wordt door het vuurwerk! Tot later! Liefs Tezzz
He Tezzzzzzzz k*t, maar idd gewoon de moed erin houden. Wat een belachelijk lange cyclus dan meis. Verdorie had zoveel kaarsjes opgestoken!
Bedankt voor de steun. Mannetje vroeg net of ik al had getest. Ik zei: ja. Hij: en? Ik: niks. Hij: nou, dan moeten we maar weer 60 dagen wachten! alsof dat niks is! Hij vindt het helemaal niet raar dat ik zo'n lange cyclus heb. Ik heb hem wel gezegd dat het gemiddelde 28 is, dus dat 54 dagen (and counting...) best wel erg lang is. Maar hij blijft gewoon volhouden dat alles wel goed komt! Ben al sinds donderdagavond steeds misselijk. Had vrijdag en gisteravond buikpijn. Maar geen rood meer te bekennen. Zelfs als die lange spotting mijn menstruatie had moeten zijn, had ik alweer ongi kunnen wezen! Dat is inmiddels ook al weer 28 dagen geleden. Mijn hoop gaat nog een beetje uit naar dag 44, want toen hebben we gesmept en had ik een heeel klein beetje spotting de dag erna. Dan zou ik gewoon te vroeg hebben getest. Dus als ik over een week nog niet ongi ben, zal ik nog een test doen. Maar ik heb inmiddels al zo vaak nega getest dat ik er niet heel erg meer op vertrouw. Laat me dan gewoon ongi worden en weer eens een gewone cyclus hebben van 35 dagen of zo! 40 mag ook nog wel! Dit is zo'n uitputtingsslag. *einde klaagzang* @Lauwtje: wat jammer dat je ongi bent geworden! Gauw weer wegjagen die duivels! En dan weer lekker aan de smep! @Miepie: ik zie dat je al een stiekume voorsmep hebt gehad? U go girl! @Ellenk: niet de boel in de fik steken met al die kaarsjes hoor Lief van je... @Go4baby: heppie nog jeuk? Geintje! Is heus niet leuk! Liefs Tezzz
hallo daar was ik weer even, ik lees wel alles mee hoor maar houd me even wat afzijdig... wil me niet meer gek maken hihi hoop gebeurd hier: voor iedereen die zwanger is: gefeliciteerd! tezzz: balen van je negatieve test, maar misschien heb je toch te vroeg getest meid: ik hoop het zo voor je! voor iedereen een heel gelukkig, gezond, en vruchtbaar 2008! maak er wat van! Liefs marieke
Tezzz, wanneer wordt hij nou positief? Kom op! Het lijkt mij ook niet gemakkelijk om zo'n lange cyclus te hebben. Ik werd al gek van die 30 dagen! Dus ik kan jou goed begrijpen. En mannen.....hou op schei uit. Die snappen er niks van! Als ik hoor hoe lief sommige zijn....nou die heb ik iig niet getroffen. Ik hoor dat het bij jou dus hetzelfde is. Hopelijk knal jij ook zwanger het jaar 2008 in! Ik duim voor je! Marieke, ik had dat ook deze maand. Ik wilde er ook niet teveel mee bezig zijn. Gelukkig waren we een weekje op vakantie dus kon ik niet op internet! Dat is mijn redding geweest want anders kom ik toch steeds weer even gluren. Vanmorgen weer een test gedaan en gelukkig kwam er weer een 2e lijntje. Dezelfde als gisteren, dus nog niet knal positief maar een lijn is een lijn.
dacht snel even neuzen of tezz al roze is...VERDORIE ...nog niet roze ! Wat een mega domper...nou duimpjes draaien hier gewoon door..wellicht gewoon een verward testje ...met faal angst..(weet natuurlijk dat we met z'n allen zitten tewachten en alle ogen op hem gericht waren.....)..dus wacht met smart op een roze test... lieverd...hoop het zo voor je meis..... ook voor rest van de meiden..duimpjes omhoog !
Hallo, Balen Tezz, maar misschien te vroeg? Je hebt inderdaad lange cyclusse, ik snap goed dat dat erg klote is. Of hij moet nu erg lang blijven (9 maanden) of vanaf nu kort totdat het raak is. Klavertje, heb je al een beetje aan het idee kunnen wennen? Go4baby, bah bah luizen. Is inderdaad een vies idee. En dan moet je toch van die stinkende shampoo gebruiken. Ach, als het helpt dat is het niet erg. Nyncke, bij de tempkaartjes kun je voorbeelden van tempkaartjes van zwangeren zien. Je ziet dan ook dat het telkens anders is. Verder iedereen alvast een fijn oud&nieuw gewenst. Dat het maar een roze jaar mag zijn met veel zwangerschappen en babytjes!
Hallo dames, alhoewel wij de omgekeerde SMEP deden, Ben ik nu dan toch eindelijk weer ZWANGER!! in ronde 20! Hopen dat het nu wel goed mag gaan [-o< Iedereen alvast een fijne avond, en dat al jullie wensen in 2008 maar uit mogen komen!
Tezz, kop op, ik hoop dat de onzekerheid snel over is en ik bid voor je voor een tweede lijn. Sterkte, En ja mannen die begrijpen er niets van, echt, ongelofelijk. Verder klavertje 44 en shedevil gefeliciteerd. Leuk nog 2 zwangere erbij! Veel liefs iedereen en een vruchtbaar en spetterend 2008 toegewensd, Liefs elba
Wauw gefeliciteerd SheDevil.... die omgekeerde smep heeft je geluk gebracht meid. Go4baby, ik heb op mijn 17e ooit eens luis gehad. Echt erg. En vooral in mijn hele blonde haren. Ik durfde niet meer buiten te komen. Mijn moeder was ook heel blij NOT want alles moest in de was en de hele badkamer en slaapkamer moest gedaan....