mogge meiden! Bedankt voor al jullie succeswensen, ze hebben geholpen: een 9! Het was achteraf niet heel moeilijk maar was wel een beetje nerveus omdat ik niet wist wat ik ervan moest verwachten. Nog maar 2 obstakels te nemen voor mijn afstuderen sorry voor het ego-begin van mijn berichtje @ wieffie jammer meis, dat je nu toch ongi bent geworden, maar overmorgen mag je al met de clomid beginnen! Was voor mij ook altijd wel weer een soort van troost. Plus misschien wel een iets kortere cyclus! @ miepie jeetje joh, een half jaar naar de USA! Wel spannend hoor, maar ik kan het met goed voorstellen dat je niet staat te springen. Helemaal niet als je je hebt verheugd op de UK. Maar ik begrijp dat het allemaal nog kan veranderen, dus misschien verstandig om eerst af te wachten wat het nou echt gaat worden (maar dat wist je natuurlijk zelf ook al ) Dikke knuffel en sterkte met je beslissing miepie!
Hallo dames, Ben een tijdje niet geweest, ik kom alleen even zeggen dat het op het moment niet zo lekker gaat, en dat ik daar eerst uit wil komen voordat ik weer heel actief ben. Ik hoop natuurlijk dat ik dan allemaal nieuwe zwangeren zie! Doe jullie best allemaal! Liefs, Cynthia
Hallo allemaal, Jeetje als je niet elke dag even komt kijken valt het haast niet bij te lezen! (en heb dus ook niet alles gelezen ) Ik ga deze maand nog niet tempen. Verder denk ik dat ik de komende tijd niet zoveel op het forum kom.... Groetjes Nynke
ik ben ook aan het werk en lees af en toe ff door. Maar doe nu wel weer aan mijn meldplicht. Mannetje nog steeds ziek maar zal zo wel opknappen.... precies weer op tijd..... Van smeppen zal het volgende week wel niets komen. Ei is wss zon of maandag en wij zitten dan al volop in de carnaval dus ga niets testen ofzo. Zien wel hoe het loopt
goeiemoggol! ik lees ook gewoon mee hoor hihi maar heb niet zoveel boeiends te melden op t moment.. we zijn iig weer flink aa de smep...hihi
Ik ben nu toch nog maar ff een ovutest aan het doen. Misschien is mijn ei nog wel gewoon niet gesprongen. Weet iemand hoe groot je ei ongeveer moet zijn, voordat die springt.
Wat vroeg die carnaval bij jullie,.....is toch altijd halverwegen Feb? Ach een carnaval kindje...dat zijn vast de vrolijkste, leukste en spontaanste... als wat ga je? Mupkuh...geen idee. Soms hoor je hier en daar 2 cm...andere keer 15 mm echt geen idee. Als je het begin van je LH piek heb gemeten...kan je ei 48 uur later nog springen.... dus kans dat je nog een posi test heb nu. enne...pakke he dat ei!!! (heb me gehele vrienden kring je petitie laten tekenen (vriendinnetje van mij had beginnende bm-hals kanker..) dus daar staat wel iets tegen over )
Hallo allemaal, Daar ben ik weer. Kan het toch niet laten om hier te komen. We zijn weer begonnem met smeppen. Nu heb ik een vraag: hoe zat het ookal weer met je bmm. Soory voor de details, maar als ik mn vinger erin steek dan voel ik hem bijna niet. Dat staat hij toch hoog? En ben je dan wel of niet in je vruchtbare periode. FF geeft namelijk een groen vakje op de kalender aan. Alvast bedankt voor het antwoorden.
Hee... nyncke... ik raak ook elke keer weer in de war ... maar ik denk hoog en dicht = nog geen ei....laag en open = ei! **maar mede smeppers verbeter me aub als het niet zo is**
Hallo, Even een berichtje van mij om ons dichterbij de 1000ste pagina te helpen. @Wieffie, balen zeg dat je ongi bent geworden! Wel fijn dat je baaldag voorbij is. Dan voel je helemaal moedeloos en niks helpt, bah. @Cynthia, heb je het nog steds goed te pakken. Wat balen zeg. Kun je wel werken of lig je thuis in bed? @Miepie, toch lijkt me het wel een mooie ervaring maar ik snap wel dat je 1,5 jaar in Engeland fijner vind. @Wendy, hoe gaat het vandaag met je? @Tijgertje, FF geeft nog steeds een kruis aan, dus je ei zal wel geweest zijn. Wellicht gaat hij morgne weer omhoog. Weet je al hoeveel dagen na je ei je NOD is? @Nyncke, als je bmm hoog staat en zacht en open is, ben je vruchtbaar. Soms kun je hem niet aanraken, wat ik dan deed is op je onderbuik net boven je schaambeen drukken met je andere hand en dan vond ik hem weer want dan wordt hij iets naar beneden gedrukt. Hier verder alles goed, ben in de middag wel wat misselijk maar verder mag ik niet klagen. Ik hoop dat ik het 1000ste feestje niet mis, maar de kans is groot aangezien ik waarschijnlijk morgen pas weer bij kan lezen. Doei!
@ Beastie, dank je wel meid voor het tekenen en je uitleg. Het zou idd nog kunnen dat ik mijn ei nog moet krijgen. Maar ik had een nega test. Gisteren posi, was ff vergeten dat die 48 uur nog niet verstreken zijn.
Nyncke, ik snap niks van die bmm, want het vewrschilt ook nog eens op welk moment van de dag je checkt... ik heb de bmm opgegeven, ik weet alleen dat open altijd goed is!
hihihi Carnaval is altijd tot 40 dagen voor pasen.... Het is het feest voor de vasten zeg maar.... Wij vieren in ons dorp carnaval een weekje eerder omdat ieder dorp/stad hier zijn eigen optocht heeft...anders komt er niemand Het is dan ook een echt dorpsfeest...zaterdag straat versieren...zondag de optocht.. en maandag overdag kindercarnaval en 's avonds nog gezellig met z'n allen in de kroeg. Ik zit in een dweilorkerst (lees kweilorkest) en we gaan dit jaar als Rock 'n Roll.