Nee uiteindelijk niet meer. haha. Was wel even sprake van toen mijn zus hier logeerde, maar was niet meer nodig. Mss doe we het nog wel een keer voor de grap. @Miepie, wanneer krijg je resultaat van zwemmertjes dannnnnnn?
nee, niet voor 2 personen. En mannen en vrouwen ook uit elkaar, maar dat is ook wel fijn. Het is een heel populair festival en dat was het enige dat nog over was. Dat kwam best goed uit want we wilde dat sowieso een keer proberen. En het is ook niet zo duur.
@ Julita: Wow... echt heftig zeg! Maar zo te zien is het heel normaal daar in Japan? En ik zag inderdaad ook dat mannen en vrouwen gescheiden slapen! Over dit soort rare dingen zou ik dan echt graag een fotoreportage willen maken! Het kriebelt echt wel! Edit: je kunt zo, met het love hotel erbij, wel een hele leuke reeks maken over hotels in Japan!
Ja, ik ben namelijk ook al in een paar van die hele traditionele hotels geweestmet tatami en van die hete baden enzo, Ik heb daar wel een paar mooi fotos van. Het probleem is dat mijn man en ik niet vcan die foto freaks zijn. We kunnen het niet zo goed....
@ Julita: ohhh dat zal best wel meevallen. En anders net als die jappanners hier: op statiefje, zelftimer en de foto is altijd scherp (als het wat donker is) Vind je foto's in je album erg leuk hoor, dus dat gaat echt wel goed! (maak zelf ook bijna geen foto's normaal...) Nou, ik ga opschieten. Moet zo de deur uit! GOEDEMORGEN ALLEMAAL! Tot later!
@ tijgertje23 ik kan me je dipje erg goed voorstellen, bij mij precies hetzelfde een jaar geleden.....Niet de moed laten zakken he, bij sommige mensen wordt het geduld nou eenmaal zwaarder op de proef gesteld! @ beastie ohhhhhh wat een prachtig buikje al! Super gaaf hoor! En fijn dat alles weer goed was bij de VK. @ julita jammer dat je niet aangenomen bent voor die reclame. En dat tripje van jullie klinkt helemaal te gek zeg! Ik moet zeggen dat ik ook niet zo'n held ben hoor in een vreemd land. Maar dat soort dingen (Chinees nieuwjaar, sneeuwfestival) lijkt me toch heel bijzonder om mee te maken. Heel veel plezier (en steek niet TE roze af bij de sneeuw ) Ohja en als je je geduld nog eventjes kunt bewaren dan zou ik een paar dagen wachten met testen hoor. Een korte LF wil niet zeggen dat je ook vroeg posi test (ik pas op 13 DPO) @ go4baby......ik denk dat ik iets gemist heb hoor.....je zit nu toch niet meer te wachten op je ei? Ik duim dat je SUPER-ROZE wordt op SUPER-THURSDAY (?) Sterkte met de kpn-meneer @ miepie werkze vandaag!
Jeetje wat is hier gebeurt deze morgen... alweer 2 pagina's VOL! GO4baby, al wakker?? Ziek?? Of eerder wakker en niet kunnen slapen ivm ...... ??? **nee, nee ik ga je niet gek maken ...maaaar...** Weetje, op foto valt die buik me errug tegen Hierzo van boven lijkt ie veeeeeeel groter Maar zit er met me neus ook dichter op! Zal Mr. Beastie wel even vragen of ie jou wil in (of op)-lichten 8) betreft lens....weet wel dat ie met de post kwam uit hongkong en voor 2 euro had ie ook een afstand bediening erbij voor de camera..2euro! Speelgoed is nog duurder!
Zo zeg, moest weer een aantal paginaatjes bijlezen. @Beastie, mooie foto's hoor! @Julita, het klinkt wel als een superweekend! Ook een goede afleiding. @Go4baby, mijn beste vriendin heeft nu een cursus illustrator gehad. Is ook echt een superprogramma waar je erg mooie dingen mee kunt maken. Het is ook een fijner programma voor teksten dan photoshop. @Miepie, jij hebt er nu al weer bijna een halve werkdag opzitten zeg . @Tijgertje, ik herken het ook. Mijn beste vriendin werd zwanger en had er ook moeite mee om het mij te vertellen. Ik was stiekem wel een beetje jaloers maar dat vond ik onterechte gevoelens van mij omdat ik het erg gunde. Maar sommige gevoelens kun ie niet regelen. 6 weken later was ik zelf zwanger en nu is het alleen maar leuk dat je samen zwanger bent. Mijn foto's komen er aan, ik kon gisteren het kabeltje van het fototoestel niet vinden. Iedereen met een NOD dichtbij in de buurt: Succes!
SHIPS! Idd balen, je net zo lekker op dreef. Ach die andere 2 kunnen ze je niet afpakken Wie weet wat er nog komt! 8) In iedergeval een errug leuk tripje! Lekker neuzen in Chinatown...vast goedkoper dan japan zelluf! Iedereen voelt zich net weer anders ...spannend Julita! Hoop dat ze heeeeeeeeel lang wegblijven die ! Tuurlijk Miep, zaadjes zijn roze makers, dus voor hun geld dat ook!
Jaha je heb wat gemist. Ze heeft 7 feb. een feestje (7 jaar samen met mr. go4baby) dus veel drank enzo. Maar ze heeft geen zw test in huis...bestellen wil niet lukken. Dus de tip **van de dag** was dat ze een ovu test ging doen en als die posi is kan ze altijd nog naar de Hema/kruitvat fietsen En anders...DRANK!!
=D> knap hoor! Nog goed nieuws gelezen op het NOD forum... Nony is zwanger ondanks dat ze van de smep lijst af wilde ivm haar mannetje z'n ribben gekneust waren ... was vast voorzichtig klussen
valt wel mee, het is dat ik zo'n korte lf heb en dat ik geen zin heb om een test voor niks te doen...
maarrrrrrrrrr.........jullie zitten dan wel het hele weekend zonder nieuws...hahaha.Dit zou nog wel eens spannend kunnen worden!
Ach bekommer je niet om ons...wij reden ons wel hoor, maar het mag niet langer duren dan dat! ... ga jij lekker er tussen uit! Begrijp wel dat je het ondertussen wel heb gehad met die nega testen dat je nu wat daagjes wacht
wat vinden jullie hiervan: manlief komt net thuis en zegt dat zijn zus heeft gedroomd dat ik zwanger ben en dat heeft ze aan haar moeder verteld en die zijn er nu allemaal zeker van dat ik zwanger ben! Ook raar... We hebben het er niet vaak met ze over. Ik hoop dat ze er zo eentje is die van die van die helderziende dromen heeft! Vind het wel leuk en spannend!
tjongejongejonge...wat een kletskousen hiero! @Julita: balen van je auditie, maar supergaaf weekend zeg! Heel veel plezier! En test maar lekker ná je weekendje weg! @Go4baby: alweer zo vroeg op? huh? je bent echt z...iek! @Miepie: je leest dit pas vanavond, maarreh...wat deed je temp vanmorgen? De mijne was 'slechts' 36.5, maar ff blijft nog steeds vasthouden aan mijn ei! @beastie: jij mooi buikje! @Tijgertje: ja, nichtje van man vertelde in januari dat ze 6 weken zwanger was. Haar dochter begint in mei met de basisschool. Bij hun was de planning dus precies zo gelukt als wij het wilden! heus niet leuk! Maar ja, zij weten niet eens dat we al een poos proberen. Op de psz staat er ook al weer eentje op 'knappen'. En bij Yoeri in de klas moeten ze deze week allemaal een babyfoto van zichzelf meenemen, omdat er 1 net een broertje heeft gekregen en de ander 'm een dezer dagen verwacht. Dus elke morgen als ik hem breng zie ik 20 schattige babyfoto's aan de muur hangen. En dan mag je er niet te veel mee bezig zijn! @Marieke: voel je al iets? Met de kids gaat het weer wat beter. Maar nu zijn ze supersjacherijnig en maken elkaar bijna af. Ze willen heel graag weer naar school, maar ze hebben nog steeds verhoging, dus het mag niet vanj mij. Mannetje voelt zich inmiddels ook knap beroerd, maar is wel gaan werken vandaag. Gelukkig is hij vanmiddag vrij. Volgens mij is hij trouwens een beetje boos op mij, want hij had gisteren nog willen smeppen, maar volgens hem was ik veel te laat boven. En ik was maar een kwartiertje later dan hij en toen sliep íe al! Ik ga zo lekker de slaapkamer goed opruimen, misschien dat íe dan vanavond wél weer zin heeft! Als íe nog puf heeft tenminste, want vanavond is het weer spelletjesavond met z'n beste vriend hier. Dus ik ben vanavond niet online en vanmiddag misschien ook niet. En nou ga ik aan de slag! Laterrrrr! Liefs Tezzz