haha, nee hoor ik bedoelde dat het huis al gereserveerd is, ik denk dat het al een tijdje bestaat verder.... Het is al gemeubileerd, want we moeten namelijk zometeen 6 weken op onze spullen wachten.
Spannend hoor, Julita! Weet je al welke dag je naar NL komt / wanneer je naar CA vertrekt? Komt nou wel dichtbij he.... Beastie, zal eens op onderzoek uitgaan (komende 4 dagen niet, ga het mijn mannetje niet moeilijker maken dan nodig met zijn 4 dagen onthouding )
Ik denk dat we eind April verhuizen! Snel he? We wachten nog op een paar visum dingen maar in principe moet dat kunnen! We gaan hier 29 maart weg, dat staat wel vast.
oo beastie die foto wil ik ook zien! hihi kan niet wachten thx ellenk, hoeveel gyn's zitten er in zevenaar? miep! kan me voortstellen dat je zoiets hebt van als er maar wat uitkomt, dan kan er wat aan gedaan worden! dat heb ik in feite ook bij de gyn strax.. als t maar iets kleins is en zo verholpen is... als er namelijk nix aan t handje is dan heb ik zoiets van waarom lukt t dan niet he julita, oo kijk das al vlot! nog iets meer dan een maandje! lekker of niet?
@Marieke, ik ben eerlijk gezegd heel blij om hier weg te gaan. Dit is een heel moeilijk land om in te leven. (helemaal zonder de taal te spreken en lezen, maar ook door de cultuurverschillen) Ben al bijna aan het aftellen. Ik vind het trouwens voor jou wel positief dat je ha vond dat het er bij jou wel ok uitzag.
jaaaa! Ben alleen zo bang dat ze niet meer weten wie wij zijn.. en dat ze nu heel schuw en gemeen zijn geworden.
(update voor IkDus: CA=californiƫ. Julita is onze wereldreizigster; van Zurich naar Tokyo naar Californie )
Oow had ik het toch goed bedacht, maar wist het niet zeker haha. Wat een Spannend leven heb jij dan Julita. Waar ga je blijven als je zwanger bent en bent bevallen?
haha, eerst maar kijken of dat me uberhaupt lukt...maar we blijven in principe in CA voor de komende 6 jr. Lekker geen winter!
@miepie jij vroeg toch ooit om fotos van die japanse kleren die ik had gekocht. Er staan nu fotos van in mijn album. Ik heb mijn hoofd er af gelaten...flauw he?
Ja lekker hoor, geen winters meer dan.. Waar "woon" je nu dan? Lijkt me toch wel moeilijk hoor om zwanger te willen worden en overal naar toe gaan verhuizen. Want als je een jaar of lang bezig bent is het toch moeilijker om een dokter te vinden die je wilt helpen. Hoop dat de "winters" in zuid spanje straks ook mee vallen.
da's waar ook jij gaat naar zuid spanje. Ik ben heel erg jaloers want daar zou ik ook het liefste naar toe gaan. Spanje is een beetje mijn tweede thuis... Winters zijn daar heel mild volgens mij. Ik woon nu in tokyo, en hoop hier eigenlijk zwanger weg te gaan...Verhuizen zwanger lijkt mij toch makkelijker dan verhuizen met baby, maar zoiets kies je toch niet.
6 jaar pfoeh da's wel lang. Maar kun je daar tenminste weer weg als je kind(eren? ) naar de 'grote'school moeten. ik heb wat kenissen daar wonen (over heel US verspreid hoor) die voor hun kinderen graag weer naar Europa willen maar dat heb je natuurlijk niet altijd in de hand. En het zal ook wel afhangen waar je woont denk ik. Wel spannend hoor.... voor ik mijn mannetje had wilde ik ook altijd graag in het buitenland gaan werken, maar de mijne krijg je zelfs nog niet weg hier uit het dorp laat staan...... Behalve voor een paar weken vakantie dan... Wij waren zaterdag ook al weer aan de smep. Gisteren was een beetje zielig want toen had ie 's morgens een bal tegen zijn 'zakie' aan gekeregen.. @Marieke, ik weet niet hoeveel heb er 3 gezien, 1 vrouw (die had ik ) een oudere man en een jonge man... Heb er verder niet zo op gelet eigenlijk...