Goedemorgen! @ Leentje: Jij ook (nog) GEFELICITEERD met je man! Wat een boel gezelige vissen toch hier Wat lief van die vrienden! Lijkt me wel erg vrolijk wakker worden als je de gordijnen open doet en al die kleuren ziet! Echt lekker trouwens dat jullie keuken al bijna staat! Ben benieuwd. Wij gaan van de zomer hoogstwaarschijnlijk de keuken verplaatsen om een extra slaapkamer te maken. Lekker zeg dat je sushi hebt gegeten zonder rauwe vis. Dat gaat natuurlijk ook prima. En een glaasje wijn kan echt geen kwaad hoor. Ze zeggen dat je beter niet teveel kunt drinken. Maar ik probeer het ook zolang mogelijk vol te houden om niets te nemen. Kan me voorstellen dat in bepaalde situaties best feestelijk en lekker kan zijn! Nou, ja, lekkere zondag allemaal!
mmmmmmmmmmorgen! Alles goed met iedereen? Mijn temp vanmorgen was 37.0...zal wel door de provera komen Verder weinig nieuws hier. Wij gaan zo lekker croissantjes eten. @leentje: nog gefeliciteerd met mannetjes verjaardag! Zo te lezen hebben jullie je best vermaakt met jullie etentje. Fijn dat de keuken al bijna klaar is. Ben benieuwd naar de foto's! laterrrrr! Liefs Tezzz
goedemorgen dames! Hoe is het hier? Rustig zeg in het weekend! Hier heel heftig ongesteld, nog nooit zo heftig geweest geloof ik! Bloed spoot eruit! (sorry!) Onwijs veel buikpijn, hoofdpijn en onwijs opvliegerig en emotioneel! Lekker hoor! Pfffff..... @ Tezzz: ik hoop dat die pilletjes snel werken, dan kan je ook verder, hoe lang duurt het ongeveer voor die pillen aanslaan? En dat je gaat menstrueren? @ Go4baby: vegatarische filet? Wow, die moet ik ook, als ik weer zwanger wordt! @ Leentje: nog gefeliciteerd met je mannetje! Zal idd wel raar zijn als je dan geen volleybal meer hebt! @ Marieke: jij ook nog gefelicteerd met je mannetje! @ ellen: hoe was die intake?
Hee Lieve meiden! Hoe gaat het hier? Bij ons gaat het goed, het is weer erg spannend. vorige maand op dag 28 ongi geworden en nu mijn banner op 30 dagen staan maar tot op heden geen ongi! Ben ook niet moe of misselijke dus zal wel weer pech hebben deze maand! XXXXXXX
oeh wendy, dat wordt dus alweer spannend! Ik zie dat je langste cyclus 34 is? Ga je daar zeker nog op wachten om te kunnen testen? Ik hoop dat je roze wordt! Enneh...moe en misselijkheid beginnen vaak pas later hoor! @Lola: wat rot voor je dat je zo'n last hebt van je ongi. Vast voorjaarsschoonmaak Als het goed is moet 3 tot 7 dagen na m'n laatste pilletje een onttrekkingsbloeding ontstaan. Ik heb net m'n derde pilletje op en moet dus nog 4 dagen pilletjes slikken. Dus verwacht m'n ongi vanaf de paasdagen!
@ Lola: wow meissie dat klinkt niet echt lekker! Blijkbaar had je een lekker bedje aangemaakt daarbinnen maar helaas... Nu alles er weer uit! Hele dikke knuf en hoop dat het dan maar heel snel over is! @ Wendy: Spannend! Hoeveel dagen wacht je nog af voor je roze wilt gaan testen Duimerdeduim! Verder lazy sunday zo te zien!
Wendy spannend hoor... Lola gatsie... Vegetarische filet... dat is echt een uitkomst. Ik haal in de pauze van mijn werk ook vaak een bartje met filet.... heerlijk. Intake was goed. Ik hoop dat ze wat voor me kan vinden. En het liefst ook dichtbij. Vanmiddag nog een staartje visite van wat vrienden dus dat wordt wel gezellig denk ik.... Dan 3 daagjes werken en dan lekker lang vrij. Dat is nu wel een voordeel in de bankwereld heb je goede vrijdag vrij...
Hoi lieve meiden! Spannend is het zeker hier! Eerlijk gezegd hebben we nog geen idee wanneer we gaan testen. Ik heb vannacht zo'n mooie droom gad! Ik steste positief in mijn droom........Mijn vriend was ook zo lief toen ik wakker werd, hij zei: 'Die tijd komt echt dat beloof ik"ahhh zo lief! Verder heb ik wat gevoelige tepels maar dat was het! Ik denk dat we wachten met testen tot we echt niet meer kunnen haha! Wat ik wel vremd vond vanmorgen was dat we gisteravond om 2:30 naar bed gingen en ik was om 8:30 klaar wakker terwijl ik normaal wel tot 12:00 non stop kan slapen maar ik ga er maar vanuit dat alles toeval is, ik heb me al te vaak blij gemaakt! XXXXXx
Wendy, afgelopen cyclus toen ik "licht positief" testen werd ik ook steeds 7 uur wakker, maakte niets uit hoelaat ik ging slapen ! En toen ik ongesteld was geworden kon ik wel eindelijk een beetje uitslapen. Ik word nu wel nog steeds 7 uur wakker maar dan ben ik nog heel erg moe. Dus het kan een teken wezen Wendy Lola, wat vervelend dat je zo erg ongi bent. Dikke knuffel.. Iedereen die jarig was of hun mannetje nog gefeliciteerd !
@Wendy: o jee, je begint jezelf al wel een heeeeel klein beetje gek te maken he? Ik ben ook al de hele week vroeg wakker. Heb zelfs m'n wekker niet hoeven te zetten om te tempen! Dat wil in mijn geval heeeeeel wat zeggen! Wat een fijn gevoel geeft dat he? Zo'n droom? En het zal vast een voorspellende droom zijn hoor! Als ik jou was zou ik wel proberen die langste cyclus af te wachten. Hoe dikker de streep hoe beter! Succes met nog even wachten hoor! (ikzelf heb gewoon de regel dat ik alleen met ochtendurine wil testen. Dus ging ik dan smorgens gewoon heel snel naar de wc, dan kon ik niet meer testen! Ja, je moet toch wat? )
Hallo allemaal, Hier wordt alweer heel hard gewerkt dus weinig luie zondag. We willen morgen weer een project opleveren dus moet nog ff flink aan de bak. Maar dat mag de pret niet drukken. Ik ben nl. de afgelopen dagen al na vakanties aan het kijken en zeer waarschijnlijk gaan we lekker in september 2 weekjes naar de dominicaanse terug! Jippie, jippie! We zijn er 3 jaar geleden ook geweest en dat was echt een super vakantie! Daarbij, nu kan het nog, misschien voorlopig wel de laatste keer dus we gaan het er maar mooi ff van nemen! Lola1982, wat kl*te dat je zoveel last hebt Dikke knuf en hopelijk zijn de ergste klachten snel weer weg! Go4baby, al klachtjes aan het ontwikkelen of nog niet? Wendy, spannend zeg! ik ga heel hard voor je duimen! De stats mogen hier ook wel een beetje omhoog!
Hee Tezz! die regel heb ik ook met mezelf! Ik test ook altijd alleen maar met ochtend urine. Ik zei tegen me vriend vanmorgen wil je testen? hij wilde nog even wachten en toen ben ik gouw gan plassen en dan is de druk er voor die dag ook weer af! Ook heb ik steeds steekjes bij mijn navel, denk de heletijd aan frikandellen met mayo Maar ik zal wel gewoon ongi wordenwant dan heb je ook altijd van die buien haha! XXXXXXX
Nee NOG niet Ik ben alleen de hele week zo sloom als ik weet niet wat. Heel duf alsof ik steeds net wakker ben. Ik heb ook veels te weinig geslapen... Ik wordt vroeg wakker omdat mannetje zo vroeg wakker is... elke dag... bleh! Wel fijn dat het met jullie bedrijf ook zo lekker gaat! En dan ontkom je er helaas niet aan soms (vaak) op zondag. Wel lekker dat je straks waarschijnlijk 2 weken op vakantie gaat. Ik ga ook weer verder. Moet nog een boel afmaken vandaag dat ik de hele week voor me uit heb geschoven... #-o
@ Wendy: oooeeei spanned nu dus! Think Pink! Dan moet het goed komen! @ Tezzz: ok, dus het kan nog een paar dagen duren! Nou gelukkig is het einde van die eindeloze cyclussen inzicht! @ Go4baby: lijkt idd wel of er een mooi bedje was gemaakt! Pffff, ellendig deze ongi zeg! Ben er helemaal licht in mijn hoofd van! hahaha! @ Ellen: Nou ik hoop dat ze wat leuks kunnen vinden voor je! Je vroeg trouwens eerder nog hoe het met m'n borsten ging! Wat een leuke vraag! haha! Nou ik heb nog een beetje melkproductie! De gyn heeft weer op prolactine getest, want hij zegt, voor hetzelfde geldt is het buisje verwisseld! Vind het wel vreemd, maar het zal er wel bij horen! Zolang ik mooie eitjes produceer kunnen die borsten me gestolen worden! (nou ja figuurlijk, is een beetje kaal zonder!) Ze zijn ook nog wel gevoelig, mannetje mag er niet te veel aanzitten! @ Wieffie: op zondag werken? Wat doe je voor werk als ik vragen mag? Oh, wat een heerlijk vooruitzicht! Wij zitten te kijken voor een weekje in mei en eind van het jaar naar curacau (als ik niet zwanger ben of als ik nog kan vliegen! )
goedeavond! zo pfff dat was me een weekendje wel (en tis nog niet eens afgelopen, vanavond weer visite) gister vrienden gehad, was erg gezellig, beetje te hahaha de helft was dronken (waaronder mn eigen vriendje) maar hadden grote schik! vannacht om half 4 gingen de laatste pas naar huis. en toen wilde vriend met zn aangeschoten hoofd perse smeppen... sjonge wat kunnen dronken mannen t lang volhouden vanmiddag fam visite gehad.. ook druk. nu ff een momentje rust en dan vanavond nog wat visite. de rug gaat wel beter.. tis eigelijk alleen als ik in bed lig en op sta. dan na een uurtje is t bijna weg. leentje: nog gefeliciteerd met je mannetje verder geen ide meer wat jullie getypt hebben sorry.. ben een beetje brak haha gaan ff paul de leeuw van gisteren kijken...
jaaaaaaa, prolactine! Volgens mij was dat de laatste stof waar ze bij mij ook op gingen testen! Vond ik best raar eigenlijk, maar ja: de gyn zal het allemaal wel weten! pfff...ben zo klaar met dat gewacht! Waarom duurt alles altijd zo lang? De pillen doen wel hun werk volgens mij. Begin weer vage buikkrampen te krijgen. Heel fijn, maar het is dus te verwachten dat ik zeker nog een week moet wachten op m'n ongi. @Lola: hihi, mijn borsten zijn al gevoelig sinds m'n eerste bevalling! Mannetje klaagt wel eens dat íe ze bijna nooit mag aanraken! Maar ik vind weer dat íe ze wel wat minder mag aanraken (hij heeft altijd de neiging om ze stiekum aan te raken als we gewoon in de kamer staan of zo, onder het oog van de kids. En dat vind ik dus weer niet kunnen! ) wat leuk dat je ook al vakantieplannen aan het maken bent! Lekker iets om naar toe te leven! Enneh...schijf die reis naar curacao maar wat verder weg hoor, want je raakt deze ronde zwanger en dan ben je begin januari uitgeteld! @Go4baby: rug alweer beter? Ik heb dat soms ook. Doe ik een zelfde beweging die ik vaak genoeg doe, schiet het er opeens in En waarom? Geen idee, maar lastig is het wel!
@Marieke: mooi mazzel dat je ei er nog niet is. Dronken zaadjes vinden de weg lang niet zo goed denk ik! Wat fijn dat je zo'n leuke avond/ nacht hebt gehad! En nog veel plezier vanavond met het laatste beetje visite!
go4baby thanks voor je berichtje kom hier zo af entoe een skijken of er al wat oude bekende smepters al zwanger zijn , jaa 29 weken alweer het gaat zo hard! meiden die nog niet zwanger geef de moed niet op met smep is het ook bij mij gelukt dadelijk mogen jullie ook genieten van een rose wolk weet het zeker!
@ Tezzz: Vervelend he, zulke gevoelige borsten! Ik wordt er zo moe van, als hij er een keertje goed aan zit zijn ze meteen 4 dagen beurs... En hij houdt er zo van om er aan te zitten! idd, de mijne ziet elke gelegenheid om ze even aan te raken! Maarre, die van jou, onder het oog van je kinderen, ja dat kan niet! Wel goed dat die gyn van jou ook prikt op een te hoog aan prolactine, want daardoor kan je ook geen ei krijgen en geen ongi! Mijne schijnt erg goed te zijn. 0,16 ik weet alleen niet wat de gemiddelde waardes zijn! dus nu nog een keertje, voor de zekerheid zei hij! Is trouwens dezelfde gyn als waar mijn moeder voor mij liep! Tsja, dat is waar, curacao weer uitstellen! Gaat niet lukken dan he?! hahaha! Nou ja dan maar even een weekje in mei!