Ik hoop het voor je Ellen! @Miepie: fijn dat je er weer bent! Helaas moet ik nu net eten gaan maken, maar vanaaf ben ik er weer! Wat fijn dat je een streep hebt (ookal duurde het even ). Zal ik vanaaf maar vroeg online zijn dus, als er nog gesmept moet worden aan jouw kant! Laterrrrrr!
Hihi, Tezzz, weet niet of ik 'm zo ver ga krijgen... heb 'm vanmorgen om 5 uur wakker gemaakt voor een smep (ja, als je dan toch wakker ligt... beter je tijd nuttig gebruiken ) dus ik denk dat ie knock-out gaat als ie zijn bed ziet vanavond. Morgenochtend maar weer wakker maken
Ellen, GEFELICITEERD! Ga je nu eerst nog onderhandelen over je salaris e.d. of had je dat al besproken? En wanneer ga je het contract tekenen? Ga je daarna opzeggen? Ik heb net een afspraak bij de ha gemaakt. Ik dacht eigenlijk dat je tegenwoordig zelf naar een therapeut kan bellen als je klachten hebt aan spieren ofzo, maar ik belde voor de zekerheid toch maar eerst even de ha. En die gaf aan dat je doorverwezen moet worden. Ik heb mijn nieuwe ha nog niet gezien, dus zheb ik twee vliegen in een klap. Over de doorverwijzign maak ik me geen zorgen, dat komt goed. Doei
O? Bij mijn verzekering kun je zelf een afspraak maken bij een fysio zonder eerst ha. Ik ben natuurlijk totaal niet meer productief hier ... (ben ik eerlijk gezeged al een tijdje niet meer zo hoor) Ik heb aangegeven wat ik minimaal wilde verdienen. Dus dat is geregeld. Is een normaal salaris en kan ik er evt nog wat bijl*llen tijdens een evaluatie ofzo
@ Ellenk: GEFELICITEERD! Echt super! @ Marieke: wat fijn dat de SL goed was! Nu maar hopen dat het raak zal zijn en dat die toestanden niet nodig zijn! @ Julita: ben ik weer... was beetje druk... en ben beetje moe. Dus ik ga nu naar huis. Eerst wat hartigs eten thuis want voel me zo snel steeds bleh! En ik eet inderdaad de hele dag door kleine beetjes, dus nu weer tijd... Later meer!
Ellen gefeliciteerd!!!!!!!!!!!!!!! @ Marieke: super dat je SL goed was! @ Tezzz: nee, er hebben 2 collega's woensdag op mijn bureau gezeten, eentje is met vakantie en die ander heeft ze niet! GRRRRRRR! Wonderbaarlijk hoe dat verdwijnt hoor! Ben er nog ziek van! Grrrrr! Morgen zie ik die client, ik durf het haar niet te zeggen hoor!
Ik weet nog niet zeker of dit m'n nod wordt natuurlijk, want ik moet eerst maar eens zien of ik een ei krijg! Maar als het allemaal verloopt zoals ik hoop zouden we wel tegelijk kunnen testen! 22 april is een goeie dag hoor! Is mijn schoonouders trouwdag (en de dag dat we het 7 jaar geleden aan 'het grote publiek' bekend hebben gemaakt dat ik zwanger was! ) @Lola: zou die andere collega maar eens uit z'n vakantieroes halen dan! Geen kans om ergens kopietjes te vinden dan of zo? knap kl*te
gisteren een vrij positieve ovutest en vandaag alweer. Gisterochtend aan het smeppen geweest. Mijn mannetje is nu aan het werk.... Ik hoop dat ik m straks nog even kan verleiden tot een klussertje (kruising tussen klussen en vluggertje in case you didn't now hihihihihihihihihih) (Hij wou gisteravond wel weer klussen maar das niet echt goed voor het zaad geloof ik)
@Nyncke: en je zou op de 9e al een ei hebben gehad? hmmm zou er over een dag of 3/ 4 toch nog een testje aan wagen. Tenslotte was je vorige cyclus ook 42 dagen toch? Of weet je zeker dat je geen ei hebt gehad? Lastig lastig
Dames, toch niet heel veel meer energie hier. Ik ga mn nestje opzoeken! @ Julita: hoop zo dat je vannacht wel lekker slaap! En heb je dan 'vandaag' (als jij 't leest, niet als ik 't typ) je iui? Heel veel sterkte/succes! @ Iedereen: knuffs en liefs!