Kinetic & Super Sand? Kinetic was er het eerst, daar begon de 'hype' mee. En Goliath heeft toen Super Sand op de markt gebracht. Het idee is hetzelfde, alleen Goliath is een bekend merk, ligt in de bekende winkels, is genomineerd voor Speelgoed v/h Jaar. Maar het zand werkt hetzelfde; heel zacht, droogt niet uit, geeft geen rommel, goed te bewerken, etc. Ik denk dat je het kunt omschrijven als een kruising tussen klei & zand. Magic Sand kennen wij in NL eigenlijk niet. Dat is gekleurd zand wat niet nat kan worden. Kunnen proefjes mee gedaan worden in water, etc. Maar is denk ik niet wat jij bedoeld.
Wat ik nu al heb gekocht? - electronisch tekenbord - super sand (+ bak en vormen) - zoef zoef dieren - dieren Lotto spel Lijkt me voor Sinterklaas voldoende. Misschien nog wat knutselspullen erbij als schoencadeautje. Begin januari is hij jarig en ben ik van plan een houten trein set te kopen
Hier: Pyjamas Slaapkleding Kinderkleding online van Lekmer.nl ? Geen ervaring met de site. Het verbaasd mij eigenlijk dat H&M ze nog niet heeft.
Onze zoon wordt 22 november 2 dus bij ons zit echt alles op elkaar. Wij vieren samen met mijn ouders Sinterklaas en mijn schoonouders vieren Kerst. Ons budget is 150 euro voor de verjaardag en Sinterklaas. We willen met zijn verjaardag wat meer nuttige dingen geven (kleding ed) en het speelgoed te beperken tot Sint en Kerst. Verjaardag - Van ons: - een peuterbed met dekbed en overtrekken en matras (dus dat budget wordt dit jaar wel flink overschreden) - een nachtlampje van Pip en een grote Pip knuffel Hij is helemaal gek van Pip dus willen we zo de overgang makkelijker maken - Van mijn ouders: - een dekbedovertrek - kleding - Van mijn schoonouders - schoenen van Develab - en nog een speelgoedje, waarschijnlijk een auto van vtecht toet toet Sinterklaas - Bumba memory - Bumba treinpuzzel - Woezel en pip rugzak (voor de psz) - Vtech toet toet Ambulance - Woezel en Pip grote stukken puzzel Wat opa en oma geven weten we nog niet, nog niet besproken Kerst - Van mijn schoonouders: de vtech toet toet trein
O ja en wilde aan de opa's en oma's pyjama's kopen voor in zijn nieuwe bed, hij slaapt nu 's winters in een slaapzak
Dat valt niet mee, idd. Hier een dochter van 3 jaar, die vanaf 2,5 jaar al bezig was met cijfers. Maar meeste speelgoed gaat tot 10 of 20, en ze is al wat verder, dus daagt niet genoeg uit. Maar tip zou bijv. kunnen zijn 'Ik leer tellen' van Jumbo Playlab. (hebben die van 'Ik leer het alfabet' ook, maar nee, ze wil echt alleen cijfers, haha) Ik zit eraan te denken langzaam aan te beginnen met bijv. klok kijken, wat ze ook erg interessant vindt, of simpele rekensommen. Zo krijgt ze bijv. met Kerst Mini Loco met een tel/reken boekje.
Och ja, lijkt mij erg lastig als verjaardag zo dicht op feestdagen zit. Maar goed opgelost zo met z'n peuterbed voor z'n verjaardag. Leuk!
Ja lastig idd, John telt idd ook al tot 20 en daarna zijn het lossen cijfers maar als een een rij cijfers neer zou schrijven bijv. 22 45 54 36 enz en je vraagt waar is de 45 dan weet hij dat, ik zal eens kijken naar die jumbo playlab
Sinterklaas komt 30 november bij m'n schoonouders (mogen we drie cadeautjes van in totaal 30 euro uitzoeken)...5 december vieren we het met vrienden (die hebben zelf geen gelovige kinderen meer dus doen eerst iets voor ons zoontje en als die op bed ligt komen de surprises op tafel)...8 december wordt zoontje drie...en met kerst koopt m'n moeder meestal wel wat. Ik ga deze topic doorspitten en verlanglijstjes maken, van ons krijgt ie in ieder geval een fiets voor z'n verjaardag
Kun je die niet kos kopen dus? Ik heb kinetic zand en zoek nog een goede bak. Welke winkel heb je het gekocht?