Hij gaat er niet uit. En als hij er wel uitgaat, is dat slechts tijdelijk. Vind ik niet erg, want ik als "oudere vrouw" vind Ludo juist wel lekker om naar te kijken, evenals Rik trouwens. Kan niks met die jonge broekies als Rover, Noud, Sjoerd en Sil.
Ik weet niet wat jij onder "oudere vrouw" verstaat maar met mijn 24 jaar kijk ik ook graag naar Rik. Rover en Sil is me veel te jong en Noud en Sjoerd zijn gewoonweg niet mijn types.
Ik denk dat de cliffhanger is dat eeeeindelijk uitkomt dat Sjoerd de vader is van Teddy. Of, nou ja, uitkomt. Het wordt gezegd en dan kijkt iedereen geschokt. En dat was het dan
Ja en dan telkens (bij welke beginnende relatie dan ook) dat gedoe van: nee hoor we zijn niet verliefd, alleen maar vrienden etc. Ook al tig keer gehoord. En dan na 39849 afleveringen hebben ze toch eindelijk een relatie.
Maandag 30 mei: Anna pikt een horeca-idee van Job wanneer ze zonder inspiratie zit. Amy voelt zich buitengesloten door de familie Sanders. Als er met Rik geflirt wordt, laat dat hem niet koud. Dinsdag 31 mei: Sam en Rover werken samen om Sil aan Sam te koppelen. Aysen maakt grote vorderingen in haar onderzoek naar Sjoerds drugsdealer. Sterker nog: ze komt oog in oog met hem te staan. Rikki vraagt Rik om hulp als ze moet kiezen tussen haar geheim en de veiligheid van Bram. Woensdag 1 juni: Sam voelt zich hemels door Sil. Sacha en Noud krijgen een geweldige uitnodiging van Nina en Bing om samen op werkvakantie te gaan in Thailand. Amy weet de concurrentie te ontregelen. Donderdag 2 juni: Amy verschuilt zich achter een liefdesleugen om haar gezicht te redden. Anton doet Sjoerd een voorstel, maar Sjoerd vertrouwt Antons motieven niet. Laura steunt Sil na een grote tegenslag. Ze maakt daarbij een foute inschatting. Aysen blijft doortastend achter de waarheid aanjagen. Vrijdag 3 juni: Sjoerd provoceert Anton tot het uiterste. Ook eist hij dat Rikki haar verklaring bij de Kinderbescherming intrekt. Thijs probeert Rikki te paaien met een duur cadeau. Door Noud loopt Sachas vakantie gevaar. Rik helpt zijn flirt op gepaste wijze uit de kleren.
Ik hoop echt dat we nu niet weer heel dat drug gezeik van Sjoerd krijgen, echt hoor, weten ze nou niks nieuws te verzinnen?
Ik vraag me wel een beetje af hoe lang ze nog met GTST doorgaan.. Ludo en Janine voor de 352e keer bij elkaar.. Nina en Noud getrouwd, uit elkaar, toen Noud toch weer verliefd op Nina.. Als de spoiler van de cliffhanger klopt komen ze wéér bij elkaar. Sjors die met zo'n beetje iedere man een knipperlichtrelatie heeft. Sjoerd die wel/niet aan de drugs is. Sóms word ik er een beetje moe van en vind ik het helemaal niet erg dat de zomerstop komt..
'Meisjes.. Wat gezellig!' :x Bleeeegh, ik vind Sil echt zo stom Wat anderen met Sjors of Rikki hebben, heb ik met Sil, geloof ik Die GTSTcourant geloof ik niet zo, eigenlijk, hoewel er vast dingen uit zullen komen (maar wie had dit niet kunnen voorspellen?). Vooral omdat erbij staat dat je de tekst nergens mag vermelden zonder bronvermelding.. Lijkt er meer op dat ze gewoon nieuwe volgers proberen te trekken..
Hahah neee ik vind Sil ook echt een kneusje. Echt nog een jochie. Robert vind ik ook niks aan, vind het sowieso saai. Dat met die Hein was het leukste wat ze in jaaaaaren hadden gedaan en dan raffelen ze het zo af