Ik ben helemaal gek op mijn schoonfamilie! Mijn moeder is gestorven toen ik 6 maanden oud was, en mijn vader heeft nooit echt een band met ons (geprobeerd) op te bouwen. Hij was altijd wel aardig maar liefde, warmte, geborgenheid en positieve stimulatie hebben we nooit echt van hem gehad. Daardoor ben ik extra blij met mijn lieve schoonouders. Zij hebben me laten zien hoe een écht gezin eruit ziet met liefde, warmte en geluk. Prachtig en ik ben zo trots dat ik nu echt deel uitmaak van dit mooie gezin!
Ik heb het ook ontzettend getroffen met mijn schoonouders. Ook met de broers + aanhang trouwens. Hele lieve mensen die het heel fijn vinden als we langskomen en graag op onze dochter passen. Ik ga ook regelmatig met mijn schoonmoeder ergens lunchen en winkelen, en ook gaan we weekendjes weg met iedereen. Ik ben echt met open armen ontvangen
Ik heb ook fijne schoonfamilie! Hele lieve schoonouders die altijd voor ons klaar staan, waar ik ook altijd terecht kan. Ik heb ook een hele leuke lieve schoonzus! Wij zouden ook zo vriendinnen kunnen zijn geweest als we elkaar anders ontmoet zouden hebben. Natuurlijk zijn er ook wel eens irritatiepuntjes, zo zijn mn schoonouders bijvoorbeeld nog wel eens behoorlijk eigenwijs, en luisteren niet altijd even goed naar ons wat betreft dochtertje. Maar het is ook weer niet zo dat er daarom oorlog is
Mijn schoonouders zijn ook geweldig! Wel wat op leeftijd maar ontzettend lief. Mijn schoonmoeder heeft ooit gezegd dat ze mij ziet als de dochter die ze nooit zelf heeft gekregen (kreeg 2 zonen) en mijn schoonvader haalt met zijn rollator altijd mijn favoriete flesje wijn als ze weten dat we komen Echt schatten van mensen die dol zijn op de kleinkinderen en op ons Zulke lieve schoonouders zou ik iedereen willen toewensen!
Hier ook ontzettend blij met schoonouders! Lieve mensen die altijd klaar staan voor ons. Zelfs nu mijn schoonmoeder een operatie heeft gehad en daardoor erg slecht ter been is willen ze op ons zoontje passen als ik op controle moet voor de zwangerschap! Niets is ze teveel..
Oh, ik ben ook heel blij met mn schoonfamilie!! Zijn hele leuke mensen die inderdaad altijd voor ons klaar staan! Al is mijn schoonmoeder soms een beetje vermoeiend. Ze wil heel graag het beste voor ons, en ze heeft een vrij duidelijk beeld van wat zij "het beste" vindt. Dat strookt soms niet helemaal met wat wij "het beste" vinden. Wij zijn wat relaxter in dingen en daar wordt zij dan weer nerveus van. Gaat ze zich tegen dingen aan bemoeien. Maar ik weet ook dat het allemaal echt uit een heel goed hart komt. Ze heeft ook heel veel zin om oma te worden, en houdt zich bewust heel erg in om zich niet te veel te bemoeien. Da's heel lief. Ja, ik ben heel blij met mn schoonouders, en ook met m'n zwager en schoonzus. Ze worden n geweldige familie voor ons kleine meisje!