ik kwam eventjes hier in je eigen nieuwe topicje spieken, nog een keer meid GEFELICITEERD! hoe voel je je nu, onwerkelijk zeker he'. weet je al wanneer je de eerste echo hebt. ik ga je zeker volgen in je nieuwe topic. dikke kus.
heel onwerkelijk. ik heb vanmiddag weer een test gedaan en ook die was positief, zo raar is dat. ik moet er nog steeds aan wennen. ik denk steeds: oh ja, ik ben zwanger! het zwanger-willen-worden gevoel zit nog wel helemaal in me, ik hoop dat dat slijt met de tijd.
hahaha, ik heb 5 testen gedaan in 2 weken hoor Rach.... En nu nog heb ik steeds bevestiging nodig van een kloppend hartje of een echo... Dikke knuf Daffie
Lieve Rach, meid wat een SUPERNIEUWS! Van harte gefeliciteerd en geniet ervan meissie! Heel veel geluk! Dikke kus.
Rach, Wat zal dat heerlijk zijn een eigen topic bij de zwangeren. Ik hoop jou en SRB snel te volgen. In ieder geval nog een keer van harte gefeliciteerd en geniet ervan.
Wat geweldig dat je zwanger bent! Eindelijk na lang wachten mogen jullie ook een kleine verwachten! Gefeliciteerd!
Whaaaaah, ik zie dit topic nu pas! Ben gelijk goed wakker! Super super super gefeliciteerd met je zwangerschap! Die banner staat je goed meid