Wij gaan eigenlijk 1x in de week naar de Lidl. Laatst viel mij op dat bij de Dirk van de Broek (zit ernaast) een aantal dingen goedkoper waren. Hoe kom ik er nou achter waar ik het goedkoopst mijn boodschappen kan doen? Helaas hier geen Jumbo dus voor A merken kan ik daar niet heen. Het is toch mega veel werk om al je boodschappen te gaan staan vergelijken kwa prijs? Iemand de tip? Bestaat er al zo'n lijst waar alle prijzen van supermarkten op staan van een bepaald product? Alsnog doen we maar voor 50 euro in de week boodschappen maar toch het kan vast goedkoper
Er is niet 1 winkel die overal het goedkoopst in is. Bij de ene winkel is de pasta het goedkoopst en bij de volgende de rijst. Ik doe daarom onze boodschappen echt overal, mede ook aan de hand van de weekaanbiedingen. Nettorama is qua merkproducten erg goedkoop maar Dirk van den Broek ook, Lidl heeft hele goede kwaliteit groenten en fruit, Aldi heeft goed brood, vlees haal ik goed en betaalbaar bij de islamitische slager.... Het is maar net wat je zoekt. Goed naar de prijzen kijken van dingen die je vaak koopt en veel vergelijken. Er bestaat bij mijn weten geen site die zoiets bijhoudt, dat is ook bijna onbegonnen werk want het verandert zo vaak.
Hier combi van nettorama ( zit om de hoek), ah en Aldi (zit ook op de hoek). Ik boef dus niet te gaan rijden voor de beste aanbiedingen. Ik wandel gewoon in de week naar de winkel die heeft wat ik moet hebben voor de beste prijs/kwaliteit verhouding..
Ik had het ook laatst dat veel dingen goedkoper waren bij de digros dan bij de lidl. Wanneer je veel dingenmvan het huismerk neemt zal het om het even zijn.
de jumbo is niet zo geodkoop als ze doen vermoeden hoor haha Vroeger wel maar sinds ze al die winkels overnemen is het echt niet goedkoop. Ik ga altijd naar de nettoramma dat scheelt nog z,n 20 euro zeker met de jumbo
Wij hebben een tijdje bij diverse winkels de prijzen vergeleken bij de produckten die wij veel halen. Zo weet ik ong. waar ik wat moet halen,omdat er geen supermarkt overal het goedkoopst in is. Zo halen wij ong. 50% bij de lidl,20% bij kaufland in dl, 20% bij een boerenbedrijf in dl en de overige 5% bij de jan linder, vlees bij de emtee en koekjes bij de action. Zit nu ong. rond de 50 euro p/w. Dat kan de ene keer iets meer zijn en dan de andere week weer minder.