Eerst het ene zkh gebeld. Was een storing met de centrale. Dus werd doorverbonden met vanalles en iedereen maar niet de kno. Toen eindelijk iemand aan de lijn en toen bleek de kno arts er niet te zijn vandaag. Ofja hij is er wel maar doet operaties. Toen dus maar zkh nummer twee gebeld. Daar kunnen we om half drie terecht. Straks een verwijsbrief van de eigen ha ophalen en dan naar t zkh. Maar wat een gestress zeg als je niemand kan bereiken.
Heel veel sterkte! Vind het inderdaad heel slecht dat hij het in jullie bijzijn heeft gezegd, een beetje goed arts praat dan in artsen taal.
Ook van mij heel veel sterkte gewenst straks. Ik ken je verder niet maar ik wil jullie wel een dikke digitale knuffel geven, hopelijk valt het allemaal mee.
Jeetje, wat schrikken zeg! Veel sterkte vanmiddag! Ik hoop dat de arts het helemaal fout heeft en het allemaal meevalt!
O jeetje wat verschrikkelijk om te horen te krijgen! Ik hoop net als de rest hier echt van harte dat alles mee valt! Sterkte!