Ze heeft gevoelt inmiddels had ik weer een cm erbij. Ze heeft nogmaals geprobeert te strippen. Ze kon heel goed rond de vliezen komen. Ik kon voor consult inleiden kiezen. Dit niet gedaan. Aangezien ik hoop dat dit mss toch het zetje geeft wat ik nodig heb. Ik kan altijd bellen om dat alsnog te doen.
Vervelend dat je je zo naar voelt kuera! Maar wie weet was dit jouw zetje! Heb je de kids thuis? Wat is consult inleiden?
Mn moeder komt ze zo ophalen zodat ik even naar bed kan. Consult om te kijken of ze willen inleiden. Maar zijn niet happig daarop als je alleen pijn hebt. De voorweeen zijn heel normaal bij ieder volgend kindje kan dat meer worden. Ze zei in ieder geval de pijn komt doordat het kindje al heel diep in mijn bekken ligt. Hierdoor wordt mijn bekken uit elkaar gedrukt. Wat die erge pijn veroorzaakt op dit moment. Ze sprak nog over slaap medicatie maar dat heb ik weggewuifd. Ook net opname zh voor slaap en pijn medicatie. Heb met geen bevalling pijn medicatie gebruikt dus wil dat nu ook echt niet.
Fijn dat je moeder ze even op kan komen halen. Dat ontspant toch wat lekkerder. Inderdaad even lekker naar bed en dadelijk met weeën wakker worden oké
Dat hoop ik wel Bioluun. Zou fijn zijn! Ik heb zo ie zo afgesproken dat ik preventief paracetamol ga slikken voor de pijn even spiegel opbouwen. 4 X daags nu nam ik alleen als ik pijn had 1 x wat in. Maar ja dat werkt natuurlijk eigenlijk niet. Ja mss even.
En kiera? ben nieuwsgierig. zag net je handtekening. Misschien moet je die aanpassen anders blijft hij/zij nog plakken Zul je zien dat de baby juist nu heel goed luistert!
Heb vanmiddag een uurtje geslapen. Werd wakker van lichte krampen. Maar die komen en gaan nog steeds. Ik heb met mijn moeder afgesproken dat de kinderen daar een n8tje blijven logeren. Mocht er vannacht toch ineens actie komen hoeft ze niet hierheen te komen en anders kan ik even een x goed uitrusten. Ze makenme toch vaak wakker in de ochtend. Haha zie het in mn handtekening. Zal hem even aanpassen wie weet luistert die kleine! 😃
Ohhh vandaag iets minder actief op forum Niet zon goede dag helaas... Paar externe factoren Nu harde buiken, buikpijn ... Dus gewoon ff een offday Kiera rommelt het nog? Wie weer wat er gaat gebeuren Ik lig plat op de bank, Hoop zo nog ff een serie te kijken
zo, ik heb mn handjes nu vrij dus ik ga mn best doen om alles terug te lezen en te reageren. als eerste wil ik jullie allemaal nogmaals hartelijk danken voor de warme felicitaties. Het is echt heerlijk om hem nu echt bij ons te hebben, het loopt ook allemaal zo goed tot nu toe. mn zoon en dochter zijn ook helemaal verliefd en gaan regelmatig controleren of alles nog goed is met hun broertje. vaak willen vasthouden, kusjes geven meehelpen..ze vinden het geweldig! de bevalling is ook super verlopen...zo wil ik er nog wel 10 krijgen (als de weeen minder pijnlijk waren hahahaa) kaasschaaf: hoe gaat het nu met jou? bioluun: hoe gaat het met je zoontjes? zijn ze alweer opgeknapt en heb jij ook alweer een beetje je rust kunnen pakken na die mindere nachten? mamiek: een offday moet kunne, rust goed uit en hopelijk ben je weer gauw de oude. kiera: wat jammer dat de eerste keer strippen niet doorzette..als ik het goed heb gelezen hebben ze nog een poging gedaan toch? ik hoop dat die wel net het laatste zetje geeft....wie weet lig je nu inmiddels wel te bevallen de 59 uur kraamzorg heb ik drastisch verminderd. ik heb een hele leuke kraamverzorgster gelukkig maar die uren zijn echt veels te veel. we hebben vandaag afgesproken dat ze ipv 08.00-16.00 tot 13.00 blijft. en dat dan t/m dinsdag. de kinderen gaan morgen met hun vader een week op vakantie en ik voel me verder prima, doe lekker mn dingetjes in huis en knuffelen met de kleine. dus tsjah al die uren waren echt overbodig.
Mamiek je verdient wel een rustmomentje. Neem het er lekker van! Kiera goed dat je je voorzorgsmaatregelen hebt genomen. Is natuurlijk sowieso lekker om een nachtje niet te hoeven letten op geluidjes en lekker kunt uitslapen. Ten minste, wie weet zit dat slapen er helemaal niet in!! Lellebel o wat klinkt dat heerlijk zo! 59 uur is ook wel erg veel. Jij rooit het wel zo he! Mijn jongens hebben allebei oorontsteking geloof ik. Eentje net nog 40 graden koorts. Gelukkig werkt de pcm wel. Is natuurlijk hartstikke sneu maar maakt mijn dagen stiekem wel wat rustiger. Lekker tv kijken en relaxen. Hopelijk voelen ze zich morgen wat beter. Heb straks voor het eerst m'n harde buiken eens getimed. Ik had er steeds om de paar minuten eentje en dat dan vier keer. Daarna weer een kwartier niks en daarna weer een paar om de paar minuten. En nu... Niks meer! Pff, als m'n hoofd nou eens onthoud dat ik wrslk ver overtijd ga!
Het rommelt nog steeds lichtjes. Ik heb me er een beetje bij neergelegd. Heb van strippen weinig last gehad terwijl ze flink om de vliezen kon komen. De paracetamol slaan goed aan. Dus de pijn uit mn heupen is inmiddels weg! Ik lig heerlijk ontspannen tv te kijken en ga zo lkkr naar bed. Wie weet komt er nog wel wat op gang. Mamiek balen van je offday. Mss zet het bij jou door en ben jij de volgende! Lellebel lkkr aan het genieten zo te lezen! Bioluun beterschap met je mannetjes!!!
Hoi meiden, Ik kan mij hier nu ook melden. Bijna 39 weken! heb al een dochtertje van 3,5. Van haar ben ik met 40.2 bevallen. Had toen geen voortekenen dus heel benieuwd of het nu ook uit het niets begint. Tot nu toe gelukkig weinig klachten, baby ligt erg laag dus wel erg vaak naar de wc en af en toe harde buiken. Ben het nog niet heel erg zat en verwacht de 40 weken wel vol te maken. sterkte met de laatste loodjes allemaal!
Lellebel: wat fijn dat je zo lekker kunt genieten. En dat zelfs al die extra Kraamzorg niet nodig is, heerlijk! Kiera: wat een gerommel toch. Wel fijn dat de paracetamol werkt. Mamiek: vervelend zo'n offday. Hopelijk heb je nog lekker even series kunnen kijken. Wellicht een goeie nacht gehad. Bioluun: oorontstekingen zijn altijd heel naar. Hopelijk knappen ze snel op. Hopelijk zijn de harde buiken een voorteken en gaat de boel aan de gang. Hier nog steeds onrustig. Hele nacht onregelmatige pijnlijke harde buiken. Al vanaf gisteren 18.00 uur ofzo. Het zet gewoon echt niet door, baal er zo van. Laat me dan gewoon helemaal fit voelen, dan kan ik in ieder geval nog wat doen. Pffff helemaal klaar mee.
Oh wat vervelend kaasschaaf! Juist die nachtrust kan je nu nog goed gebruiken. Ik lig nu vaker wakker 's nachts maar niet van pijn.
Lastig dat gerommel allemaal zonder dat het doorzet. Ik heb super goed geslapen en nergens last van nu. Hoop wel dat ze snel zelf komt, anders krijg ik een geplande keizersnede. Gisteren zat ik nog goed dicht, was niet te strippen.