ben wel benieuwd wie er alleen jongens of alleen meiden heeft, en waarin je denkt dat dat verschilt van een gezin met enkel kids van het andere geslacht? vind je een 'mannengezin' heel anders dan een 'meidengezin'?
Mijn moeder heeft alleen maar meisjes gemaakt,dus we zijn echt een meidenfam. we praten over alles en nog wat(echt meidenpraat)
ik kom ook uit een meidengezin en ik merk dat ik een beetje bevooroordeeld ben hihi, mijn beeld is dat een mannengezin veel meer gesloten is, minder dingen samen doen, eigenlijk dat een meidengezin leuker is 8) maar besef me dat het natuurlijk ook maar net is wat je er zelf van maakt. nu ik een gezin vol mannen lijk te krijgen, ben ik wel benieuwd hoe anderen het beleven
Ik kom ook uit een meidengezin, we sloegen elkaar altijd wel de hersens in, maar hadden ook veel lol. Ik denk dat je met zussen wel een andere band hebt dan met broers. En ook een andere band met je moeder.
Ik uit een meiden gezin.. mama, 3 dochters en dan papa.. arme man.. Mijn vriend heeft het helemaal erg.. hij is de enige jongen, en heeft nog 4 jongere zusjes.. Weet niet of het erfelijk is, wat je ouders voor kids gehad hebben, maar als het wel zo is, heb ik flink medelijden met hem
ik kom uit een meidengezin.. @jo79: Hoe bedoel je dat je dan een andere band met je moeder hebt? Ik heb echt een goeie band met mijn moeder gehad tot mijn puberteit.. toen begon ik heeel veel naar mijn vader toe te trekken.. is nooit meer veranderd eigenlijk..
haha hier ook een meidengezin kom ik uit dan en me vriend uiut een jongesgezin heb zelf 5 zussen/zusjes en 4 stiefzussen en me vriend heeft in de famielie bijna allemaal jongens verder ja echte meiden waren we lief vooor elkaar maar trokken ook elkaars haren eruit haha
Ik heb zelf alleen een broer, maar mijn man komt uit een echt jongensgezin! 3 zonen dus schoonmoeder zat met 4 mannen ''opgescheept"! de jongens hebben een supergoed contact en zijn heel open opgevoed, dus wat de gezelligheid en het communiceren betreft, ligt dat volgens mij aan je opvoeding..en wat je meekrijgt. Mijn schoonmoeder wilde altijd wel graag een meisje, maar ze zegt altijd die heb ik er later bij gekregen! (de 3 schoondochters )
Ik denk dat je met een dochter een andere band hebt dan een zoon. Mijn man bijvoorbeeld moet ik echt zeggen van 'goh, zou je je moeder niet eens bellen', want uit zichzelf doet hij niet zoveel. Ik bel mijn moeder gewoon uit mezelf vaak. Heb ook wel een goede band met mijn vader hoor, maar toch anders. Maar goed, dat zal ook wel per familie verschillen .
Mijn man belt zijn moeder vaker dan ik mijn moeder. Ik ga liever gewoon even langs maar hij belt soms elke dag. Ik heb twee zussen en een broer en mijn man een broer en een zusje.
Ik heb zelf een "meidengezin", 4 dochters en de 5de is een zoon. Ik vind dat alles zijn charme heeft, alleen meisjes zijn wel kattig hoor
Wij hebben zelf 2 jongens..en ik heb ook altijd gedacht dat ik een echte " jongens mama" was...loop altijd te ouwehoeren met mijn mannen, lekker rauwdouwen zoals we hier zeggen.....nu dus in verwachting van een meisje..zo leuk maar ook wel "eng" ...gaan helemaal overnieuw beginnen , moeten voor mijn gevoel het wiel weer uitvinden als het om een meisje gaat Maar kijk er zo enorm naar uit! (de jongens hebben al besloten dat ons meisje dus NIET naar street dance, paardrijden, ballet of gym gaat ....maar lekker gaat voetballen hahahah ..........we zullen zien)
ik kom uit een meidengezin, en denk zelf ook een meidengezin te gaan worden...(denk dat deze beeb ook een meisje is..) mijn zus moeder en ik zijn heel hecht, en mijn man niet met zijn ouders....dus ik denk, maar dat is vast een vooroordeel, dat moeder-dochter-zus wel hechter is. Maar goed, dat is alleen mijn beleving. Ik hoop wel dat ik zelf net zo'n band met mijn dochter krijg als ik nu met mijn moeder heb.
Mijn moeder komt uit een meidengezin en ik zit tussen de mannen. Hoe jong Ryan ook nog is, hij trekt veel meer naar mij dan naar z'n vader. Ik ben benieuwd hoe dat later gaat. Ik vind het wel leuk, zou het ook leuk hebben gevonden als ik een meid had gehad. Ik heb mezelf wel altijd een jongens-mama gevonden. Eén nadeel"Ik zit nu altijd autoprogramma's en de A-team te kijken.
Ik kom ook uit een meidengezin; mijn (half)zus en ikke (volgens mij ben ik een meisje ) Had graag een broer(tje) gewild eigenlijk!
ik kom uit een jongens gezin 3 broers 1 zus maar ouder pleegbroer gehad pleegbroertje en altijd de vrienden van me broers over de vloer enzo