Whoehoewwww het is gelukt! Ik weeg eindelijk onder de 70 kilo 69,5 welteverstaan! Ik woog ooit 59 kilo maar na het stoppen met roken liep dat op tot 74! Dus 4,5 kilo eraf Yay!
Meiden wat zijn jullie allemaal super goed bezig!! Rolinka balen dat je nu helemaal opnieuw moet beginnen. Ik hoop dat je snel weer terug in je ritme bent. Chiggy ik wil er graag nog 10 vanaf hebben. Ik ga ervan uit dat het niet zo snel meer zal gaan aangezien ik al een tijdje bezig ben. Maar ben al blij met elke ons die eraf gaat. Jij bent er ook bijna! Delta wat goed dat je toch nog 900 gram afgevallen bent. Hier gaan we gewoon nog vrolijk verder. Ik zie het ook niet meer als een dieet maar als een levenswijze die ik me toch aardig aangemeten heb. Ik weet ondertussen al goed hoe het hoort en op sommige dagen eet ik heus wel iets wat niet in mn menu staat maar de dag erna pakken we de draad weer gewoon op. Succes allemaal!!
Idd, het is een levensstijl aan t worden! Ik vind dat erg moelijk hoor. Ik kom uit een gezin waar dagelijks cola en chips heel normaal was. Cola drink ik al een paar maanden niet meer en zelfs chips is stukken minder. Meestal in het weekend een schaaltje... We mogen trots zijn op ons zelf
@ Rolinka ik moet ook weer beginnen niet opnieuw gelukkig maar er zit wel flink weer wat aan ook door alle medicijnen oa prednison wat ik gehad heb bah bah.. heb nu nog wel maagtabletten want door al die pillen is mn maag van slag. ik heb soms de puf er ook niet meer voor ik vind alles zoooo lekker en die chocola die je dan krijgt die staart me aan en dan denk ik ach een stukje kan toch geen kwaad en voor ik t weet is eind van de dag oop het hele stuk op haha erg he Hardlopen heb ik ook niet meer gedaan door de regen en dat het zo snel donker word savonds.. kortom ik Moet! echt weer aan de slag. vandaag een start maken met fruit en veel water! Oh en heb mirena had altijd om de 5 wk menstruatie maar nu zet te niet door 5 wk terug iets bruinig en nu nog steeds niet .. heb dr een zere buik van opgeblazen enz.. naja zal vast wel een keer komen *klaagmodus uit* sorry :S
Mag ik ook met jullie meepraten? Ik ben vorige week begonnen met afvallen. Woog 80 kilo met een lengte van 1.62. Veels te zwaar dus. Ik ben al vaker veel afgevallen, ik kan het dus wel, maar na de zwangerschap van Tim is het nog niet gelukt. Ook een moeilijke tijd voor ons (financiele problemen), en ik geef toe dat ik een emotie-eter ben. Vorige week ging de knop om, en ben normaal gaan eten. Ik weet waar het bij bij aan ligt: niet op normale tijden eten, heel veel tussendoortjes, en weinig drinken en dan vooral koffie. Ik ga het weer doen zoals ik al eerder heb gedaan: geen tussendoortjes meer ofwel fruit of een evergreen of zo. Water drinken en gewoon 3 keer per dag. Ik wil gewoon normaal voedsel eten, ga me niks ontzeggen, op zich at ik niet eens zo ongezond. Nu ben ik in een week tijd 3 kilo afgevallen!! Ik wil dus meedoen, ga even dit topic doorlezen!
Hier ook een die weer op haar eten gaat letten. Ik had een mooie platte buik vorig jaar maar dat is niet meer zo daar gaan we aan werken, gewoon gezonder eten, gezette tijden en verantwoorde tussendoortjes..
Wat gaan jullie hier allemaal goed! Wat een motivatie Ik ben 1.9 kilo in 4 dagen tijd afgevallen weer, ik eet best slecht Ik heb geen honger gevoel meer. Baal best wel, ik doe mijn best met eten, maar pfff. Inderdaad Kibbeling, het is een levensstijl! Ik heb ook echt geen behoefte aan ongezond eten. Ik word er al misselijk van als ik er aan denk. En nee ben niet zwanger haha.
beautevil cola ging hier ook veel doorheen al was ik het vaak niet eens die dat dronk. Zoveel priklimonade drink ik niet. Wel goed dat het ook bij jou verandert. Nieuwe dames welkom en succes!! Delta apart he dat je al bij ongezond eten misselijk kan worden. Balen dat je zo slecht eet op het moment. Wel blijven eten hoor ook al heb je geen honger. Ik moest mezelf er vd week ook toezetten anders val je langzaam terug in het oude gedrag. Hier vandaag nieuwe spijkerbroeken gekocht maat 40!!!!! Gewoon 2 maten kleiner als waar ik vandaan kom, shirts heb ik soms al 3 maten kleiner.
Echt raar inderdaad @ Kibbeling. Ik eet wel om de 2/3 uur iets. Niet veel, maar toch wat en ik pak altijd wat gezonds. Heb al kwark op met muesli, banaan en gebroken lijnzaad. Daarna wezen lunchen ergens; broodje met zalm, pak zo nog een appel. Vanavond vis met ei en rauwkost. Het is tenminste wat. Wat geweldig van je spijkerbroeken!! Echt super zeg, voelt goed he? Ga zo door! Ik wil trouwens ook nog 10 kilo afvallen
Ja komt wel goed. Ik heb een nieuwe shake, die zorgt er voor dat mijn eetlust 0.0 is. Was er ff mee gestopt, en toen kwam het langzaam weer terug.. Maar ik zet mijzelf er toe om te eten! Ik moet, willen of niet.
Elke keer als ik iets wil pakken stel ik me de vraag waarom? Heb ik echt honger of wil ik het gewoon voor het eten zonder reden.... Dit helpt bij mij echt. Ook heb ik op de snoepkast een briefje geplakt met -8 das het aantal kilo's dat er nog af moet. Dat werkt ook best goed
Haha inderdaad goed beautevil! Ik ben soms zo bang voor loshangend vel. Ik heb wat striae op mijn buik van de zwangerschap. En heb nog best een vetrol bij mijn onderbuik. Het is niet superdun of slap. Denk wel dat er vet in zit. Hopelijk krijg ik dat weg en gaat het niet hangen.. Hebben jullie daar last van?
Ik heb ook nog wel een rolletje ondanks dat er al ruim 10kg af is. Ik doe ook niet aan sport dus ja ik heb nog geen idee hoeveel vel ik straks over houdt. Tot nu toe valt t me mee.
Denk dat sporten (buikspieroefeningen) wel helpt om lokaal strakker te worden. Ik val nu overal af, billen/benen zijn al redelijk oke maar op mijn buik moet nog genoeg gebeuren. Denk dat alleen verder afvallen niet genoeg is dan.
Nog een ontbijt-recept-tip die ik jullie niet wil onthouden (uit boekje WW). Haverpannenkoeken Meng 60 gr. magere kwark (ik had vanille kwark met 0,2 vet van Lidl), 25 gr. havervlokken, 1 ei, 1 snufje kaneel en een paar druppels zoetstof tot een glad beslag. Verhit 1 koffielepel olie in een pan en scherp drie eetlepels beslag erin en bak ca. 3 minuten aan beide kanten. Je kunt ongeveer drie kleine pannenkoekjes bakken. Meng 1 handje bessen met 1 koffielepel ahornsiroop en verwarm kort in de magnetron. Serveer de pannenkoeken met de bessen, of vervang de bessen voor 1 eetlepel jam. Best goed te doen en weer eens iets anders!!
Hoi dames, Al een tijdje niet meer meegekletst. Wat gaan jullie allemaal goed! Hier heb ik het enorm druk met stage, school, bp's opdrachten en noem maar op. Ben savonds om half 10 vaker nog aan het huishouden terwijl ik er normaal om 9 uur probeer in te liggen omdat ik om 5 uur op moet. Vanaf augustus bezig met koolhydraatarm woog toen 75 kilo. Op 6 oktober woog ik 66,5 ongeveer 7 weken erna. Nu sta ik al weken stil op 66,2 niet erg want ben weer een aantal weken aan het snoepen. De pepernoten in de winkel, de amandelstaaf de fluisteren me gewoon toe. Ik heb een schop onder mijn kont nodig. Gelukkig kom ik ook niks bij, maar ik wil gewoon weer terug afvallen want als het zo doorgaat kom ik wel bij. Wie o wie wil even een stilletto in mijn kont stoppen? hahahaha
Dat wil ik wel!! Jezelf iets gunnen tijdens het afvallen is belangrijk! Maar plan het wel in en laat je niet continu verleiden. Je bent al heel goed afgevallen. Zeker met het oog op komende feestdagen.....als je nu even doorpakt...kan je straks best wat toezeggen zonder dat je zwaarder wordt. Succes met al je bezigheden!!