Ik wil manlief verrassen met een cruise. We hebben weinig tijd met elkaar doorgebracht de laatste tijd. Op advies hier in een vorig topic ga ik dat dus doen! Opties: We wonen bij Utrecht, eventueel per trein naar Hoek van Holland is geen probleem. Wat is goedkoper? Treinkaartje? Of lang parkeren? Welke cruise is goed / aan te bevelen? Waar moet ik op letten? Bezienswaardigheden in Londen? Wat is een must om te zien? Wie is wel ns met een cruise meegeweest? Ervaringen zijn welkom
Ik kan alleen wat vertellen over de bezienswaardigheden. Ik zou een hop on hop off tour boeken. Dan ga je met de bus langs allerlei bezienswaardigheden en je kunt uitstappen waar je wilt en ook weer opstappen waar je maar wilt. De London Eye is zeker een aanrader. En ik vind de Princess Diana Memorial Fountain in Hyde Park ook erg leuk om te zien.
Denk niet dat je dat als een cruise moet zien! Maar ik Ben wel eens met de Stena Line naar Engeland gevaren en ik vind het wel een aanrader. Ik nam de nacht afvaart, dus gewoon lekker slapen en wakker worden in Engeland Vanaf Harwich is het volgens mij nog een uur met de trein.