Hee! Een buurtgenoot? En de holle bolle plons erbij niet te vergeten! Sprookjes wonderland Lineaushof
Op nummer 1 de Efteling maar dan wel met wat oudere kinderen.Wij zijn vorige week met onze 2 oudste kinderen van 8 en 10 jaar geweest en dat is gewoon geweldig.3 jaar terug zijn we ook geweest en was het ook goed te doen voor hun lft. 1,5 uur in het Sprookjesbos krijgen wij niet voor elkaar.Ik geloof dat we er destijds met krap een 1/2 uur doorheen waren haha Julianatoren vond ik destijds wel heel leuk maar is al ruim 6 jaar geleden. Drievliet ook een heel leuk park. Linneaushof en Plaswijckpark in Rotterdam is ook een aanrader.
Wij vonden de Efteling al leuk met anderhalf jaar hoor.. Maar goed, onze zoon gaat ook sinds hij 2 is mee in álles (ook de Bob e.d. ). Zelfs als je de 'wilde' dingen overslaat, is er in mijn ogen meer dan genoeg te doen voor kinderen onder de 4..
Movie park Duitsland Heel leuk voor kinderen wij waren er geweest 2 dagen Het is ongeveer 2,5 uur rijden Max
De Efteling, beide kinderen gaan al vanaf hun tweede mee. Sprookjeswonderland in Enkhuizen. Sybrandys in Rijs, erg klein en heikneuterig maar zo leuk voor de kinderen. Walibi, vanaf 4 jaar vinden beide mannen het erg leuk.
Maar wel minimaal 1.10 voor heel veel dingen Mijn dochter van 109 cm werd geweigerd in heel veel dingen dus over een cm doen ze echt heel moeilijk