hallo ik ben zwanger weten nog niet hoelang maar dat hopen we snel te weten want de eerste echo was alleen het vruchtje goed te zien en was goed groeit vorige week was het weer groeit en zag je een wit puntje waar het nu moet uitgroeien wel een antal keer pijn in me onderbuik en last van me rug en heb het vaak koud kan niet goed warm worden op dat moment sta te trillen op mijn bennen en ben heel erg misselijk wie weet wat het kan zijn hoor graag groetjes patje
ten eerste van harte gefeliciteerd! ten tweede antwoord op je vragen geef je zelf: je bent zwanger. er gebeurt nu zoveel in je lichaam dat kost enorm veel kracht en energie.
hoi hoi dat klopt maar ben wel erg bang vorig jaar een miskraam gehad bij twee maanden toen zaggen ze niks en toen voelde ik me niet zwanger en zo dat wel nu hadden ze bij acht weken hartje gehoort en gezien dat wel maar de knop kan ik niet om zetten weet niet waarom groetjes patricia :