Zoals jullie misschien wel in mijn andere topic hebben gelezen ben ik ontzettend moe door slaapgebrek. Ik heb nog nooit vitamine pillen geslikt, maar ik denk dat ik er nu toch echt maar eens aan moet gaan geloven. Welke vitamine pillen zijn goed? En voor mij heel belangrijk...niet vies van smaak...en niet groot. Het liefst capsules of een gladde tablet (dus niet zoals een paracetamol.
volgens mij bestaan er van die speciale multivitamines tegen vermoeidheid. Misschien moet je daar eens naar zoeken, ik zou niet durven zeggen hoe ze heten
Haha sidmick...jij weet precies wat ik nodig heb Ik ga straks naar de etos en zal ff die supradyne tabletten bekijken.
Volgens mij is er ook zoiets als melatomine? Dacht dat dat voor slaapvermoeidheid etc. was, is ook een reclame van op tv.. maar zou dan niet weten of het capsules oid zijn. Maar je zou er altijd even naar kunnen vragen bij een drogist of apotheek.
davitamon kauwtabletten voor extra energie smaken naar bosvruchten en zijn best goed te doen (je moet ze dus kapot kauwen en niet heel doorslikken)
Supradyn heb je ook in bruistablet. Je kan ook een gewone multivitamine nemen (Dagravit totaal 30 is klein) en daarnaast een ijzertablet (kruidvat), dat doe ik als ik erg moe ben en dat is hetzelfde als een supradyn nemen, maar dan goedkoper.
Wij hebben de multivitaminen en de vitamine C tabletten van Solgar. Erg goede pillen, en werken ook prima. Alhoewel we nu allemaal wel aan het snotteren zijn, hahaha. Maar daar kom je op 1 of andere manier niet onderuit.
Gewoon een multi van Dagravit en dan de variant voor extra energie. Kleine gladde tabletjes, ideaal en goed!